"Taniec z gwiazdami 10". Sandra Kubicka jest znudzona i chce dostawać wyższe oceny od jurorów "Dancing with the stars"!

Sandra Kubicka i Adam Adamonis to jedna z najbardziej interesujących par w 10. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Radzą sobie świetnie, ale czy to nie usypia ich czujności? Modelka zaczyna się nudzić?!

Multimedia

Sandra Kubicka znudzona "Tańcem z gwiazdami"?

Sandra Kubicka od początku swojej przygody z programem "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" nie ukrywa, że uwielbia tańczyć. Z odcinka na odcinek widać, że także świetnie jej to wychodzi. Razem z Adamem Adamonisem otrzymują od jurorów same pochwały!

Debiut nowego jurora i taneczna imprezka. Kto odpadł z programu?Zobacz więcej

W 5. odcinku show Polsatu Sandra i Adam zatańczyli tango w rytm hitu Budki Suflera "Takie tango" i jury przyznało im aż 28 punktów! Wygląda jednak na to, że Kubicka nie jest zadowolona. - Ja tylko czekam na ten moment kiedy dostaniemy trzy dziesiątki! - przyznaje i zauważa, że za każdym razem kiedy tańczy wydaje jej się, że ta chwila powinna już nastąpić, a później jest zawiedziona.

- Sandra trochę ma mnie już dosyć, bo cisnę każdego dnia. Mamy trening dwa razy dziennie po trzy godziny - zaznacza Adam Adamonis. Co na to jego partnerka? Czy modelka jest już znudzona przygotowaniami do kolejnych odcinków "Tańca z gwiazdami"?

Basia Kurdej-Szatan i Damian Kordas najlepsi! Jak zareagowali na najwyższe noty?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • mało kreatywne (gość)

    Pierwszy raz taniec grupowy był na początku odc. Maraton freestyle chyba jak nigdy. Nie było tam żadnego planu i uważam to za minus. Może i było zabawnie, ale tańca to tam prawie nie było. Nie wiedzieć czemu większość par co trochę lądowała na parkiecie.

    18.10.2019 10:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×