"Taniec z gwiazdami 10". Wpadka Moniki Miller i Jana Klimenta w 2. odcinku "Dancing with the stars"! Leszek Miller komentuje!

W 2. odcinku 10. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" podczas występu Moniki Miller i Jana Klimenta doszło do małej wpadki. Jak ją skomentował dziadek modelki - były premier, Leszek Miller?

Multimedia

Wpadka Moniki Miller i Jana Klimenta w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"!

Monika Miller i Jan Kliment w 2. odcinku 10. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" w Polsacie zaprezentowali tango, które pomimo wielu błędów podobało się jurorom. W czasie występu pary doszło do małej wpadki. Ostatecznie Monika i Jan otrzymali od jury 16 punktów.

Kolejni faworyci pożegnali się z programem? Kto wypadł najlepiej?Zobacz więcej

W czasie tańca, Monice i Jankowi nie wyszło jedno z podnoszeń. Miller zaplątała się na ramieniu swojego partnera, sukienka odsłoniła pośladki, a ona sama nie wiedziała, jak z powrotem znaleźć się nogami na parkiecie. Obojgu udało się jednak opanować sytuację i wyjść z tego obronną ręką. Później Janek przyznał, że to była jego wina, bo źle złapał Monikę.

Jak na tę wpadkę zareagował obecny w studio dziadek Moniki - były premier Polski - Leszek Miller? - Monika bardzo mi zaimponowała - stwierdził tuż po zakończeniu 2. odcinka show. Co jeszcze powiedział? Czy rozmawia z wnuczką o tańcu? Zobacz wideo!

Monika Miller prezentuje debiutancki singiel! Jak śpiewa wnuczka Leszka Millera?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Magda (gość)

    Dlaczego podkreśla się wnuczka? Czyli bez dziadka nic nie znaczy.

    23.09.2019 17:32
  • parkietowe wpadki zawsze były, są i będą-to norma (gość)

    Natomiast po co cały czas przedstawiać Monikę jako wnuczkę swojego dziadka. Jest w tym programie jako odrębna jednostka i tak powinna być traktowana.

    21.09.2019 13:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×