"Taniec z gwiazdami 10". Żora Korolyov krytykuje nową edycję! "Program idzie na dno"

Tancerz i uczestnik wielu edycji "Tańca z gwiazdami" bardzo ostro skrytykował oceny jury z jubileuszowej edycji programu! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Pierwszy odcinek nowej edycji programu "Taniec z gwiazdami" wzbudził spore emocje! Odpadnięcie Reni Jusis było ogromnym zaskoczeniem, podobnie jak 29 punktów dla pary Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Niektóre decyzje jury wzbudziły pewne kontrowersje.

Kontrowersyjny wynik 1. odcinka! Odpadła para, która mogła dojść do finału?Zobacz więcej

Jednym krytyków był Żora Korolyov, tancerz i były wielokrotny uczestnik "Tańca z gwiazdami". Były gwiazdor programu nie przebierał w słowach i na swoim Facebooku ostro skrytykował jury, a także Adama Adamonisa.

Nie mogę uwierzyć, że jurorzy chwalą dwóch amatorów w jednej parze, którzy udawali, że tańczą Cha cha cha... Chyba się jednak nie znam na tańcu. "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" idzie na dno niestety... Niech wygra Krzysztof Ibisz.

Tancerz skrytykował także występ Barbary Kurdej-Szatan i Jacka Jeschke:

Z całym szacunkiem, za tango 29 punktów? Słaba choreografia, połowa nie do rytmu i 29 punktów na 30. No nie znam się na tańcu, niestety.

Żora Korolyov pochodzi z Ukrainy, gdzie studiował choreografię i taniec na Narodowym Uniwersytecie Wychowania Fizycznego i Sportu. Od 2003 roku mieszka w Polsce. Ma na swoim koncie tytuł młodzieżowego mistrza Polski, wicemistrza Polski seniorów oraz półfinał mistrzostw świata. Zagrał także w kilku serialach m.in. w "Egzaminie z życia", "Niani" czy "Ojcu Mateuszu".

Wystąpił w trzech edycjach TVN-owskiej wersji programu "Taniec z gwiazdami". Jego partnerkami tanecznymi były piosenkarki Kasia Cerekwicka i Isis Gee oraz prezenterka pogody Agnieszka Cegielska. Później tańczył również w polsatowskim "Dancing with the stars" i występował w parach z Karoliną Gorczycą, Dominiką Gwit i Martyną Kupczyk.

Leszek Miller na widowni programu! Jak były premier ocenia występ wnuczki?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • JK (gość)

  To już wiadomo kto wygra kolejną edycję niestety Barbara Kurdej-Szatan jeszcze trwa jej promowanie-Masakra.

  15.09.2019 21:11
 • JK (gość)

  To już wiadomo kto wygra kolejną edycję niestety Barbara Kurdej-Szatan jeszcze trwa jej promowanie-Masakra.

  15.09.2019 21:10
 • Ostro i dobitnie (gość)

  ale niestety Żora ma sporo racji. Czasem to wygląda tak jakby jury miało z góry zapowiedziane o kim jak ma się wypowiedzieć. Taniec Basi i Jacka był jednym z lepszych w odcinku, ale żeby 29 pkt. na 30 możliwych... Jak dla mnie trochę za dużo podnoszeń i kombinowanych figur. Jacka stać na dużo lepsze choreografie. Co do Adama Adamonisa to rzeczywiście kojarzę go bardziej jako aktora niż tancerza. Więcej też jest info o nim jako aktorze niż jako o tancerzu, ale skoro nawet Pani Iwona mówi o nim tak a nie inaczej to ok. Zwykły widz uznający jej autorytet nie ma podstaw oponować. Choć przyznam, że taki wybór partnera dla Sandry był dla mnie zaskoczeniem. I wydaje się być podyktowany, przynajmniej do pewnego stopnia, potrzebami medialnymi. Zobaczymy jak będzie dalej. Oby lepiej. Choć zdaję sobie sprawę z tego, że odpadanie par z środka stawki jest niestety bardzo częste w tym programie. P.S. Może to i dobrze, że np. Stefano Terrazzino dał sobie, przynajmniej na razie, spokój z TzG. Z jednej strony szkoda, bo zawsze był jednym z gwarantów wysokiego poziomu. Z drugiej jednak już ostatnio zaczął wspominać o tym, że w TzG zaczyna chodzić o co innego i liczyć się co innego niż kiedyś. Mówił to, jak to on, bardzo dyplomatycznie i taktownie. Żora teraz jest bardzo krytyczny i stanowczy, ale to dobrze. Co prawda każdy odbiera taniec inaczej i każdemu może się podobać co innego, nawet sędziom. Ale oby słowa Żory dały producentom i jury do myślenia, bo szkoda sprowadzić tak dobry format i uznawaną za najlepszą wersję TzG do rangi przeciętnego rozrywkowego widowiska.

  15.09.2019 13:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×