"Taniec z gwiazdami 11". Ania Karwan opublikowała bardzo osobisty singiel! Fani wzruszeni!

Ania Karwan, uczestniczka 11. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", zaprezentowała w sieci swój nowy, bardzo osobisty singiel! Fani po przesłuchaniu piosenki nie kryją wzruszenia!

Multimedia

Po radiowych przebojach "Głupcy" i "Słucham Cię w Radiu Co Tydzień" oraz bardzo osobistym i emocjonalnym utworze "Czarny Świt", Ania Karwan zdecydowała się zaprezentować czwarty singiel - wzruszającą balladę "Dzięki Tobie". Teledysk do utworu właśnie pojawił się w sieci.

2019 rok był przełomowy w rozwoju kariery Ani Karwan. W lutym ukazał się jej autorski album wyprodukowany przez Bogdana Kondrackiego (m.in. Dawid Podsiadło, Monika Brodka, Ania Dąbrowska), który jeszcze przed oficjalną premierą znalazł się w pierwszej 15-stce bestsellerów Empiku, a na OLiS zadebiutował na miejscu szóstym. Po premierze, wokalistka wyruszyła w trasę koncertową promującą krążek, zdobywając uznanie dziennikarzy i krytyków, a także podbijając serca fanów. W czerwcu - na 56’ Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, jej utwór „Słucham Cię w Radiu Co Tydzień”, napisany z Bogdanem Kondrackim i Tomkiem Świerkiem, zdobył aż trzy wyróżnienia w konkursie Premier: nagrodę jury oraz ZAiKS za najlepszą muzykę oraz tekst współautorstwa Karoliny Kozak.

Ania Karwan przeszła metamorfozę w domowych warunkach! Jak teraz wygląda?Zobacz więcej

Ania Karwan tak mówi o piosence "Dzięki Tobie":

Ta piosenka to hołd dla mojej mamy, ale gdzieś pod spodem poruszam też duży, społeczny, wciąż ukrywany problem jakim jest depresja i stany lękowe. W tym utworze opisuję, co czuję, kiedy spływa na mnie fala niepokoju. Dlaczego zdecydowałam się na teledysk? Żeby pokazać moim fanom, że i ja się czasem boję. Zwłaszcza teraz, kiedy nasze jutro stało się jeszcze bardziej niepewne, niż zwykle. W teledysku pokazałam relację z moją córką dzięki której chce mi się mocniej i bardziej kochać i żyć. Moją mamę, dzięki której umiem to robić i siebie - tę zwyczajną kobietę, której troski nie różnią się od Waszych. Tym nieplanowanym singlem wychodzę do Was, żebyście pamiętali, ze „nic co złe nie musi wiecznie trwać” i jestem w tym razem z Wami.

Po przesłuchaniu utworu oraz obejrzeniu teledysku fani nie kryją wzruszenia! Pod klipem możemy przeczytać m.in.:

Aniu wzruszylaś mnie. Wracam do dni kiedy jeszcze 3 lata temu grałam z moją Córcią też w Double, przytulała mnie i byłyśmy ze sobą tak blisko... teraz dojrzewa, bardzo burzliwie, walczę, ale boję się, że ją stracę... tęsknie do tamtych chwil jak była dziewczynką ....

"Nic co złe nie musi wiecznie trwać... " wyśpiewane przez Panią Anię i łzy same lecą

Aż brak słów, ile emocji...Ania, dziękuję Ci za kolejny prezent urodzinowy w tym dniu...💜 i tak, to prawda, lęk nigdy nie zniknie, wiem coś o tym, bo borykam się z nim codziennie...

❤️ Najpiękniejszy Teledysk jaki widziałem. I pomyśleć ze takie cudo może powstać w mieszkaniu. Brawoooooo 🔥 Utwór równie piękny. Dużo dużo zdrowia.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • upór na pisanie pod hasłem TzG tylko o Ani Karwan (gość)

    Ale ok. Niech i tak będzie. A tymczasem gdy program wróci jesienią niech wygra go najlepsza, bez szumu, rzetelnie pracująca i najbardziej utalentowana Julia Wieniawa w duecie ze Stefano Terrazzino. Pod hasłem TzG powinno się pisać o rzeczach bardziej związanych z tańcem. Np. o całej serii rozmów prowadzonych przez Stefano na profilach społecznościowych. Tematem przewodnim tych rozmów są marzenia i spektakl taneczno-aktorsko-muzyczny o tytule Marzyciel. Dotąd jego gośćmi byli: partnerka taneczna Stefano, tancerka i psycholog Paulina Biernat, reżyserka spektaklu, scenografka przedstawienia, muzycy z zespołu Stefano. No i przyjaciele Stefano, tancerze Kinga Jurecka-Fiksa i Marek Fiksa. Rozmowa była głównie z Kingą, ale miło było zobaczyć ich oboje. Pamiętam ich z 5 edycji TzG jeszcze w tvn. Kinga partnerowała Bartoszowi Obuchowiczowi, a Marek Ewie Wachowicz.

    08.05.2020 19:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×