"Taniec z gwiazdami 11". Julia Wieniawa nie będzie mogła wziąć udziału w "Dancing with the stars" jesienią?! Jej tango podbija sieć!

Julia Wieniawa nie kryła smutku i żalu po tym, jak ogłoszono decyzję władz Telewizji Polsat o zawieszeniu programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" do jesieni. Czy młoda utalentowana aktorka, która była typowana na faworytkę show, będzie mogła pojawić się na parkiecie także jesienią?

Multimedia

Julia Wieniawa nie zatańczy jesienią w "Dancing with the stars"?

To był szok dla wszystkich. Ze względu na wprowadzony w Polsce stan zagrożenia epidemicznego, program "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" został zawieszony do jesieni. Nikt nie ma wątpliwości, że to słuszny krok, pojawia się jednak pytanie, czy wszyscy uczestnicy tej edycji będą mogli pojawić się na parkiecie także w kolejnym sezonie?

Uczestnicy jedynymi widzami w studio! Szokująca decyzja produkcji "Tańca z gwiazdami" w sprawie kolejnych odcinków!Zobacz więcej

Nie jest tajemnicą, że wiele z gwiazd uczestniczących w programie, musi organizować sobie czas w taki sposób, aby poza codziennymi obowiązkami, mogli pozwolić sobie także na treningu kilka razy w tygodniu. W przypadku Julii Wieniawy, to może być trudne, bo młoda aktorka nie narzeka na brak pracy. Od kiedy pojawiła się informacja o tym, że pojawi się w "Tańcu z gwiazdami" tłumaczyła, że to doskonały moment, bo wiele projektów już zakończyła, a nowe zaplanowane są na inny czas. Teraz w ten sposób postanowiła podsumować to, co zdarzyło się w czasie 2. odcinka show:

Serce mi pęka na myśl o tym co się dzieje na świecie i w kraju, dlatego uważam, że decyzja stacji @polsatofficial o przesunięciu dalszej części programu na jesień była słuszna. Bezpieczeństwo i zdrowie jest najważniejsze. A ja już teraz dziękuję za wszystkie emocje jakich doznałam w programie @tanieczgwiazdami ❤️ To na ten moment najpiękniejsza przygoda mojego życia. Dziękuję @stefanoterrazzino za wszystko. Jesteś moją taneczną miłością. Po prostu nie mogłam trafić lepiej. Ale nie traktujcie tego posta jak pożegnania, bo obiecuję, że poprzestawiam wszystkie swoje plany, by móc znowu tańczyć od następnej ramówki. A tymczasem bądźcie zdrowi, rozsądni i odpowiedzialni. Kocham Was!

Wygląda więc na to, że Wieniawa zrobi wszystko, aby znowu zatańczyć. Nic dziwnego - razem ze Stafano Terrazzino typowani byli na faworytów tej edycji "Dancing with the stars". Ich tango, zatańczone w 2. odcinku otrzymało najwyższe noty z możliwych - każdy z jurorów przyznał im "10". Wideo z tym tańcem podbija sieć - w dwie dobry obejrzano je niemal 200 tys. razy.

Czy Julia Wieniawa i pozostali uczestnicy 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" - Tomasz Oświeciński, Sylwia Lipka, Sylwester Wilk, Anna Karwan, Bogdan Kalus, Marcin Bosak, Nicole Bogdanowicz, Mikołaj Jędruszczak, Milena Rostkowska-Galant i Edyta Zając - w pełnym składzie pojawią się na parkiecie jesienią? Na to liczymy!

Ognista Julia Wieniawa, Marcin Bosak w maseczce i zapłakana Ania Karwan, czyli ostatni odcinek tej wiosny na zdjęciach!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Sebastian Lewiński (gość)

  Zdrowie Najważniejsze

  10.07.2020 09:17
 • Zdrowie Najważniejsze (gość)

  Zdrowie Najważniejsze

  10.07.2020 09:15
 • Elzbieta Markiewicz (gość)

  Piękna, utalentowana dziewczyna, w tańcu -charyzmatyczna. Przepiękny, zjawiskowyy występ. Wszystkiego najlepszego Julio!Tak trzymaj!Rozwijaj się! Z przyjemnością będę śledzić dalsze Twoje artystyczne działania😊

  17.03.2020 17:48
 • Ja (gość)

  Ciekawe czy mu dała

  17.03.2020 16:23
 • Gościnnie Dana (gość)

  Nie przepadam za Wieniawą ale to było takie perfekcyjne smaczne soczyste począwszy od pięknej zmysłowej kreacji poprzez taniec wykończony w każdym szczególiku do pięknej muzyki, choreografia i prowadzenie - brawo Stefano jeszcze mam dreszcze coś takiego w 2-gim odcinku tego jeszcze nie było fe no me nal nie.

  16.03.2020 20:58
 • Diana (gość)

  Trzymam mocno kciuki,pieknie zatanczyliscie.

  16.03.2020 20:14
 • Anna (gość)

  Nie znoszę tej dziewczyny ale z drugiej strony podziwiam ją za pracowitość. Jest wszędzie i niekoniecznie jest taka zdolna ale świetnie sobie radzi na każdym kroku.

  16.03.2020 18:59
 • Adam (gość)

  Piekna dziwczyna ma talent

  16.03.2020 18:43
 • Paula (gość)

  Nie lubię Wieniawy. Dla mnie niech wcale nie wraca. Jej sztuczny śmiech.

  16.03.2020 17:14
 • Grazia (gość)

  Też mam nadzieję że jesienią wrócą zatańczyli pięknie wspaniale Ależ ta dziewczyna jest zdolna naprawdę

  16.03.2020 16:50
 • Remo (gość)

  Nie lubie wieniawy

  16.03.2020 14:17
 • Pawcio (gość)

  Witam serdecznie smutek strata czegoś nie jest najważniejsza w życiu lepiej być uczciwy i zdrowym

  15.03.2020 19:55
 • KS (gość)

  Ja też mam nadzieję, że Julia i Stefano wrócą jesienią i wygrają !

  15.03.2020 13:14
 • Anka (gość)

  Mądry i ładny wpis. Widać, że ten program to jej marzenie, zresztą sama to przyznała. Niech wraca jesienią ze Stefano i niech podbiją parkiet. :) Porównywanie Julii do Basi Kurdej- Szatan jest nie do końca trafione. Fakt, obie dobrze tańczą i mają zdolności taneczne, ale Julia zdecydowanie większe i przede wszystkim Julia ma zdecydowanie więcej lekkości w tańcu. Ma zdolności aktorskie i wokalne, ale chyba w tańcu przekonuje najbardziej. Ma 21 lat i Stefano gdzieś powiedział, że gdyby trenowała przez ok. 4 lata być może mogłaby jeszcze tańczyć turniejowo. Julia napisała też piękne słowa o Stefano. Ona jest zdecydowana wrócić choćby nie wiem co do programu jesienią. A Stefano obiecał jej podobno, że wróci razem z nią. Pozostaje więc cierpliwie czekać i od jesieni kibicować im ze zdwojoną siłą. ♥

  15.03.2020 12:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×