"Taniec z gwiazdami 11". Magdalena Stużyńska zbulwersowana decyzją widzów! Nicole Bogdanowicz odpadła niesłusznie?

W 3. odcinku 11. edycji "Tańca z gwiazdami" odpadli Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko, choć według jurorów to Mikołaja Jędruszczak i Sylwia Madeńska poradzili sobie tego wieczoru najgorzej. Decyzja widzów wywołała spore kontrowersje.

Multimedia

Trzeci odcinek 11. edycji show Polsatu "Daning with the stars. Taniec z gwiazdami" dostarczył widzów mnóstwo emocji. Z odcinka na odcinek rośnie poziom tanecznych umiejętności gwiazd, które coraz lepiej radzą sobie ze stresem i czerpią z tańca mnóstwo radości.

Niestety show rządzi się swoimi prawami - kolejna para musiała pożegnać się z programem. "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" opuścili Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko, choć jurorzy najsurowiej ocenili występ Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka. Zwycięzca 1. edycji "Love Island" został skrytykowany przez jurorów za brak luzu... w biodrach. Jego taniec zdobył najniższe noty, co wywołało u Mikołaja dużo emocji.

Filmowe piosenki rozgrzały parkiet! Piękna i zdolna aktorka młodego pokolenia odpadła z programu!Zobacz więcej

Magdalena Stużyńska jest zbulwersowana wynikami głosowania widzów. Z programu odpadła w końcu jej serialowa córka. Aktorka dała temu wyraz w mediach społecznościowych, gdzie napisała, co sądzi o werdykcie.

Nie wiem o czym świadczy fakt, że odpadliście, ale na pewno nie o tym, że słabo tańczycie! Walc był piękny, tańczysz świetnie i masz klasę! Jestem zbulwersowana już od poprzedniego programu zaniżonymi notami, a z tego, co widzę w komentarzach, nie tylko ja! - napisała aktorka w mediach społecznościowych.

A c ty sądzisz o wynikach 3. odcinka "Daning with the stars. Taniec z gwiazdami"? Nicole Bogdanowicz odpadła niesłusznie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Michał (gość)

    Nie wierzę w glosowanie widzów. Wszystkie decyzje, często nieprawiedliwe, podejmują prowadzący i szefowie stacji. Reszt to ściema. Postostały 3 słabe ososby a Nicole odpadła! SKANDAL!

    26.09.2020 20:36
  • ile razy powtórzy się jeszcze ten błąd- to nie był 3, a 5 odcinek edycji (gość)

    Rzeczywiście były dwie słabsze, niżej ocenione pary, ale w TzG trzeba się czasem liczyć z tym, że nie odpada całkiem najsłabszy. To nie pierwszy taki przypadek i raczej nie ostatni. Z drugiej strony Nicole i Kamil bądź co bądź byli jedną ze słabszych par. A co miała np. powiedzieć Patrycja Kazadi, która odpadając z programu jeszcze gdy był on w tvn, dostała za dwa tańce dwie 40 czyli max. noty. To był chyba najbardziej kontrowersyjny wynik w całej historii programu. Ale cóż trzeba pamiętać o tym, że nie każdy taniec przebija się przez ekran. A to w TzG też ma znaczenie. Dlatego też w przypadku odpadnięcia Nicole i Kamila nie widzę jakiś wielkich kontrowersji. Rozumiem Panią Magdę, że jej przykro, bo im kibicowała, ale żeby zaraz mówić o zaniżaniu not. Pani Magda jest dobrą aktorką, którą lubię, ale nie jest ekspertką od tańca, już raczej od śpiewu, bo ma w tym doświadczenie. Co prawda była jurorką w programie SuperDzieciak gdzie występowali też m.in. młodzi tancerze, ale tym bardziej powinna zdawać sobie sprawę z tego jak działają takie programy i jak istotny jest tam odbiór występu przez telewidzów. Niemniej jednak przyznaję, że charleston Nicole z 4 odcinka faktycznie mógł być oceniony wyżej. Zgadzam się więc z Panią Magdą połowicznie. Wokół TzG zawsze był, jest i będzie szum. Teraz np. zdarzają się głosy, że program jest ustawiony pod Julię Wieniawę. To głupota. Gdyby tak było dostawałaby same 30. Agata Kulesza powiedziała kiedyś, że gdyby takie programy ustawiano to potem przy ewentualnej sytuacji gdy takie coś wychodzi na jaw jest to równoznaczne z absolutnym końcem wszystkich programów na żywo tego typu. W pełni się z tym zgadzam. A Julka tańczy super. Jej taniec ze Stefano z 5 odcinka to kwintesencja charlestona. I skoro zatańczyła też fragment solo to i choreograf i Stefano musieli być pewni, że świetnie sobie poradzi. I tak było. Solówka Stefano też była super. Świetna kondycja i forma. Co do takich "teorii spiskowych" to jeśli już to grubą przesadą byłoby dla mnie 4 zwycięstwo Jana Klimenta, i to w tak krótkim czasie, niemal z rzędu. Życzę zwycięstwa Stefano. Niech będzie w finale on i Julia i nawet właśnie Jan i Ania, ale niech wygra Stef. Niech odbije sobie za finał z jubileuszowej 20 edycji gdy w finale z rewelacyjną Iwoną Cichosz zajęli drugie miejsce za Janem i Natalią Szroeder. Choć Stef i Iwonka powinni byli wtedy wygrać...

    20.09.2020 16:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×