"Taniec z gwiazdami 11". Nie będzie "Dancing with the stars" jesienią? Jedna z uczestniczek już się wycofała!

"Taniec z gwiazdami" nie wróci jesienią? Szokujące informacje na temat 11. edycji "Dancing with the stars" pojawiły się ostatnio w mediach. Jedna z gwiazd, która pojawiła się wiosną na parkiecie już wycofała się z programu.

Multimedia

Nie będzie "Dancing with the stars" jesienią? Jedna z uczestniczek już się wycofała

Emisja 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" została przez pandemię koronawirusa zawieszona do jesieni. Obecnie sytuacja epidemiologiczna w Polsce zmierza w dobrym kierunku - rząd znosi kolejne obostrzenia, ale eksperci ostrzegają przed nawrotem pandemii jesienią.

Jeśli okaże się, że we wrześniu pandemia wróciła, telewizja będzie wiedziała, co z tym zrobić. Wiem jednak, że to będzie cios. Wysyłam dobre światło do rzeczywistości, żeby wszystko się odbyło - powiedziała serwisowi Pomponik jedna z faworytek zawieszonej edycji.

Julia Wieniawa nie będzie mogła wziąć udziału w programie jesienią?! Jej tango podbija sieć!Zobacz więcej

Plotkarski serwis donosi jednak, że firma Rochstar, która realizuje taneczny show rozważa każdą możliwość. 11. edycji "Dancing with the stars" może nie wrócić jesienią, jeśli sytuacja epidemiologiczna w kraju znowu się pogorszy. Podobno półśrodki nie wchodzą w grę i coraz częściej mówi się o przeniesieniu wiosennej edycji "Tańca z gwiazdami" na 2021 rok.

Ponadto, serwis Pomponik informuje, że jedna z gwiazd już wycofała się z programu. Nie wiadomo jednak, o kogo chodzi. Czy pozostali uczestnicy 11. edycji będą mogli pojawić się na parkiecie jesienią lub w 2021 roku? Na to liczymy!

Przypominamy, że wśród uczestników 11. edycji "Tańca z gwiazdami" znaleźli się: Julia Wieniawa, Tomasz Oświeciński, Sylwia Lipka, Sylwester Wilk, Anna Karwan, Bogdan Kalus, Marcin Bosak, Nicole Bogdanowicz, Mikołaj Jędruszczak, Milena Rostkowska-Galant i Edyta Zając.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ola (gość)

  Jedna zrezygnowała to już nie będzie programu po prostu nie mądre

  22.05.2020 15:10
 • Ola (gość)

  Jedna zrezygnowała to już nie będzie programu po prostu nie mądre

  22.05.2020 15:09
 • bietka (gość)

  napewno znajdzie się chętna gwiazda,która będzie chciała wziąść udział w programie

  17.05.2020 23:46
 • portale plotkarskie raczej nie są zbyt wiarygodnym źródłem informacji (gość)

  A nawet gdyby jedna z gwiazd zrezygnowała już teraz z dalszego udziału w programie to nic wielkiego się nie stanie. Przecież zgodnie z planem, w tym drugim wiosennym odcinku i tak miały odpaść dwie pary. I tak po wznowieniu czyli w trzecim odcinku będzie musiało pewnie odpaść więcej par. Będzie po prostu tak jakby w tych wcześniejszych odcinkach ktoś już odpadł. I tyle.

  17.05.2020 18:01
 • Xxxx (gość)

  Haha to w takim razie czemu robią thr voice przecież też może wrócić pandemis s robi to ta sama firma śmiech na sali

  17.05.2020 13:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×