"Taniec z gwiazdami 11" odcinek 1. Michał Malitowski poza kontrolą i mocne występy młodych gwiazd! Kto odpadł z show?

Czas rozpocząć 11. edycję programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Jesteśmy przekonani, że będzie się działo! Czy to będzie najlepsza dotychczasowa edycja show? Wiele na to zapowiada, bo skład show naprawdę robi wrażenie! Sprawdźcie, co wydarzyło się w 1. odcinku "Taniec z gwiazdami 11" i kto musiał pożegnać się z parkietem już na samym starcie!

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 11" odcinek 1. - co się wydarzyło?

Jako pierwsi na parkiecie 11. edycji "Tańca z gwiazdami" zaprezentowali się Anna Karwan i Jan Kliment, którzy zatańczyli cha-chę. Piękny początek programu! - króciutko powiedział Michał Malitowski. Tak się tańczy! - wtórował mu Andrzej Grabowski. Ania, takie rozpoczęcie, że szok - dodała Iwona Pavlović. Wynik pary to to 23 punkty!

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska zakochali się w sobie w programie "Love Island. Wyspa miłości", który wygrali. Czy w "Tańcu z gwiazdami" będą też mieć tyle szczęścia? Cha-cha wiele zweryfikuje! Dobrze, dobrze, też powiem, że tak się tańczy - powiedział Andrzej Grabowski. Podoba mi się kontakt między wami, ale biodra bym trochę ruszył - dodał Michał Malitowski. Wynik pary to 17 punktów.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak ofiarami klątwy "Tańca z gwiazdami"?!Zobacz więcej

Marcin Bosak i Wiktoria Omyła na warsztat wzięli tango. Marcinie, tańczyłeś bardzo poprawnie, ale bez fajerwerków. Bardzo introwertyczny taniec - skomentował występ aktora Iwona Pavlović. Wynik pary to 16 punktów.

Tomasz Oświeciński i Janja Lesar zmierzyli się z tańcem jako czwarci i zaprezentowali walca angielskiego. Janja to nie Popek, nie musisz jej pokonać. Trochę luzu i będzie dobrze - skomentował Andrzej Grabowski. Podobało się, podobało. Technicznie jest źle, dużo sztywności i nie tylko (śmiech) - dodał Michał Malitowski. Wynik pary to 13 punktów.

Bogdan Kalus i Lenka Klimentova postanowili zatańczyć jive'a. Masz dużą lekkość w tym tańcu. Masz wdzięk - skomentował występ Andrzej Grabowski. Myślałem, że będziesz tańczył jak taka śląska kluska, a tutaj proszę! Wdzięk i charyzma - dodała Iwona Pavlović. Wynik pary to 18 punktów.

Iwona Pavlović komentuje udział Julii Wieniawy w "Tańcu z gwiazdami". Będzie jak Barbara Kurdej-Szatan?Zobacz więcej

Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke zatańczyli tango. Mileno, towarzyszył mi umiarkowany entuzjazm. Czułam, że tańczysz zachowawczo - powiedziała dosadnie Iwona Pavlović. Tańczyłaś tango, ale w twarzy miałaś poloneza. Tango to jest emocja, to jest drapieżność! - dodał Andrzej Grabowski. Wynik pary to 16 punktów.

Edyta Zając i debiutujący w programie Michał Bartkiewicz są razem świeżynkami w show. Para zatańczyła walca angielskiego. Pięknie tańczycie. Nie jestem specjalistą, patrzę na ogół i mi się bardzo podobało! - powiedział Andrzej Grabowski. Wynik pary to 18 punktów.

Julia Wieniawa oraz Stefano Terrazzino przez wielu są uważani za faworytów programu. Czy tak będzie rzeczywiście? Jive w ich wykonaniu wiele pokaże. Julia, było zawodowo! - skomentował występ Michał Malitowski. Wynik pary to 26 punktów.

Michele Morrone w "Tańcu z gwiazdami"! Jak tańczy seksowny Massimo z filmu Blanki Lipińskiej?Zobacz więcej

Nicole Bogdanowicz oraz Kamil Kuroczko zatańczyli cha-chę. Konkretna petarda. Widać, że jesteś wysportowana. Bardzo fajna praca nóg - skomentował występ Michał Malitowski. Trudna choreografia, a ty dałaś radę - dodała Iwona Pavlović. Wynik pary to 18 punktów.

Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz zmierzyli się z walcem angielskim. Chociaż Sylwester jest niepełnosprawny, to jego taniec zrobił na jury ogromne wrażenie! Jestem zaszczycona, że mogę ciebie oceniać - powiedziała Iwona Pavlović. Patrząc na ciebie nie sposób nie łypać wzrokiem na nogę i to jest szok, bo kompletnie nie widzę, że ty masz jakiekolwiek kalectwo. To jest wspaniałe - dodał Andrzej Grabowski. *Sylwek, k**wa mać! Jak ty to robisz?!?* - rzucił rozemocjonowany Michał Malitowski. Wynik pary to 23 punkty.

Sylwester Wilk wielkim zaskoczeniem "Tańca z gwiazdami"? Mocne słowa Iwony Pavlović!Zobacz więcej

Sylwia Lipka i Rafał Maserak zatańczyli jive'a do piosenki "Lustra" w wykonaniu Natalia Szroeder. Nie stresuj się, dałaś radę! - powiedział krótko Andrzej Grabowski. Była Lipka, ale nie było Lipy! Pokazałaś, że mamy mięśnie. Jest dobrze - dodała Iwona Pavlović. Wynik pary to 20 punktów.

Z PROGRAMU "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" NIKT NIE ODPADŁ W PIERWSZYM ODCINKU!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • KK (gość)

  Jakim prawem ten tancerz o tak chamskim słownictwie nadal jest w jury?! Nawet nie przeprosił! Czy to tera będzie przejaw kultury słowa i bycia? Przecież ten program oglądają dzieci, które wychowujemy w duchu kulturalnego zachowania i mówienia. Skandal! A brak reakcji stacji świadczy jeszcze gorzej o całości.

  13.03.2020 20:50
 • odp. (gość)

  Słyszeli, słyszeli. Julia i Stefano mówili o tym w jednym z wywiadów po programie. Martwili się żeby nie pomylono też muzyki. Na szczęście muzyka była właściwa, a to tylko lektor się pomylił. Różne rzeczy się tam nieraz zdarzały. W końcu to program na żywo. Kto wie czy nie będzie też kary dla stacji za mocne słowa Michała Malitowskiego. A wracając do pary nr 8 to Stefano traktuje Julię jak starszy brat młodszą siostrę. Urocze i fajne. :)

  08.03.2020 01:03
 • KS (gość)

  Tak ,Julia i Nicole najlepsze, zobaczymy co będzie dalej i prezenter pomylił tańce ,chyba tancerze tego nie słyszeli ,bo to stresujące było

  07.03.2020 23:14
 • fajne otwarcie odcinka i całego sezonu no i powrót króla ♥ (gość)

  Super, że w końcu przedstawiono Stefano Terrazzino jako 4-krotnego zwycięzcę TzG (może tak z okazji 15 lat od premiery TzG w Polsce i 15 lat Stefano u nas-choć w TzG nie jest od samiuśkiego początku). Szkoda tylko, że nie wspomniano też o tym, że jest Mistrzem Europy Latino Showdance. Takie trochę niespójne było to przedstawianie tancerzy. Jednych przedstawiano w oparciu o sukcesy w TzG, a innych w oparciu o sukcesy turniejowe. Powinno być albo jedno, albo drugie, a najlepiej oba te elementy. Prośba do produkcji. Skoro nikt nie odpadł w 1. odc. (tak powinno być zawsze) to może skoro w 1. odc. dokładnie przedstawiano uczestników to super byłoby gdyby w 2. odc. więcej uwagi w filmikach poświęcono tancerzom. I właśnie wtedy byłoby mega żeby przedstawiono Stefano jako Mistrza Europy Latino Showdance. Byłoby fantastycznie. Ten drugi odcinek będzie trudny i prawdziwy 13 piątek, bo pewnie odpadną dwie pary. Wracając jednak do 1. odcinka... Gratulacje dla Julii i Stefano. Naprawdę bardzo dobry występ. Super zatańczona cha cha, świetna choreografia Stefano (bez bajerów typu podest jak u Rafała czy podnoszeń jak u Janka), po prostu czysta turniejowa choreografia. Klasa i fajne zgranie pary. Julia ma talent i widać było, że Stefano się dobrze tańczyło. Zasłużone wysokie noty (ale też nieprzeholowane jak w poprzedniej edycji u Basi). Bez faworyzowania, bo kto jak kto, ale Michał Malitowski nie jest podatny na takie rzeczy i skoro dał 9 to musiało być naprawdę dobrze. Gratulacje i powodzenia dalej. ♥

  07.03.2020 19:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×