"Taniec z gwiazdami 11". Ognista Julia Wieniawa, Marcin Bosak w maseczce i zapłakana Ania Karwan, czyli ostatni odcinek tej wiosny na zdjęciach!

Ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami" w tym sezonie za nami! Kolejne występy obejrzymy dopiero na jesieni! Jak prezentowały się gwiazdy w odcinku zrealizowanym bez publiczności? Kto wypadł najlepiej? Sprawdź koniecznie!

Multimedia

Najlepsze zdjęcia z drugiego odcinka "Tańca z gwiazdami"!

Drugi odcinek 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" odbył się w ponurej atmosferze. Wszyscy myśleli o pandemii koronawirusa, Marcin Bosak wystąpił w maseczce ochronnej, a cały show odbył się bez udziału publiczności.

Uczestnicy jedynymi widzami w studio! Szokująca decyzja produkcji "Tańca z gwiazdami" w sprawie kolejnych odcinków!Zobacz więcej

Mogliśmy jednak oczywiście oglądać zmagania gwiazd, a najlepiej wypadła Julia Wieniawa, która za ogniste tango ze Stefano Terrazzino zdobyła 30 punktów! Maksymalna liczba punktów padła w tym sezonie po raz pierwszy! Dobrze poradził sobie również Sylwester Wilk w cha-chy oraz Edyta Zając w sambie.

Najmniejszą liczbę punktów otrzymali Nicole i Kamil oraz Marcin i Wiktoria, ale tym razem nikt nie odpadł, a kolejne odcinki zobaczymy dopiero na jesieni.

Uczestnicy komentują decyzję o zawieszeniu programu! Zgadzają się z nią?Zobacz więcej

W naszej galerii zebraliśmy dla Was najlepsze zdjęcia z tego odcinka! Kto wypadł najlepiej?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • odcinek zrobiony w trudnej sytuacji, ale dobry (gość)

    Fajne były tabliczki "aplauz" i "buuu". Z przykrością muszę stwierdzić, że gdyby ktoś odpadał to powinni to być finaliści poprzedniej edycji czyli Jacek z Mileną oraz Janja z Tomkiem. Jacek z partnerką niestety jako pierwsi. Natomiast jedyną parą jaką widzę jako zwycięzców , po wznowieniu programu, są Julia i Stefano. Tango z klasą, charakterem, emocjami, dbałością o szczegóły techniczne i w klimacie muzyki. Piękne.

    14.03.2020 16:14
  • Gość (gość)

    Jesienią brzmi dużo lepiej. Na jesieni brzmi po prostu źle.

    14.03.2020 14:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×