"Taniec z gwiazdami 11". Spięte pośladki Julii Wieniawy, szczupła Sylwia Madeńska i eteryczna Edyta Zając. Zobacz zdjęcia z 1. odcinka!

11. edycja "Tańca z gwiazdami" rozpoczęta. Na słynnym parkiecie dużo się działo. Julia Wieniawa mocno spięła pośladki, aby zachwycić widzów i jurorów w cha-chy, szczupła Sylwia Madeńska uwodziła Mikołaja Jędruszczaka, a Edyta Zając zatańczyła z dużym wdziękiem walca angielskiego. Zobacz zdjęcia z 1. odcinka 11. edycji "Dancing with the stars".

Multimedia

"Taniec z gwiazdami 11" odcinek 1. - zdjęcia

Za nami pierwszy odcinek 11. edycji "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami". Jury zgodnie orzekło, że poziom jest wysoki, a najbardziej zachwyciły ich występy Julii Wieniawy i Ani Karwan. Na szczęście w tym tygodniu, okazało się, że wszystkie pary są bezpieczne.

Michał Malitowski poza kontrolą i mocne występy młodych gwiazd! Kto odpadł z show?Zobacz więcej

W premierowym odcinku 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" nie brakowało emocji i pięknych występów. Gwiazdy i ich partnerzy dwoili się i troili, aby zachwycić widzów i jurorów.

Zdjęcia z 1. odcinka 11. edycji "Tańca z gwiazdami" znajdziesz w galerii! Sprawdź, co wydarzyło się na parkiecie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • całkiem fajny odcinek (gość)

    Wreszcie bez naprawdę totalnie słabego uczestnika. Dawno tak nie było. Tak jak w jednym z wywiadów po odcinku powiedziała Pani Iwona. Nawet najsłabsze wczorajsze występy były lepsze od niejednego z poprzednich edycji. Zaskakująca była tylko pomyłka lektora. Przy tańcu Julii i Stefano zapowiedział jiva, a to była cha cha cha, natomiast przy Nicole i Kamilu powiedział cha cha cha, a to był jive. Pomyłka, bo obie pary tańczyły po sobie. Chyba pierwsza taka sytuacja w TzG. Dobrze, że przy Julii sprostował to podczas wypowiedzi Michał Malitowski, a przy Nicole prowadzący.

    07.03.2020 13:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×