"Taniec z gwiazdami 11". Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak nie mieszkają razem! Zwycięzcy 1. edycji "Love Island" już nie są razem?

Od pewnego czasu nie mieszkają razem, a na treningi przygotowujące do „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” przyjeżdżają osobno. O randkowaniu ze sobą na razie nie myślą. Czy związek Mikołaja Jędruszczaka i Sylwii Madeńskiej przechodzi kolejny poważny kryzys? I jak związkowe burze wpływają na ich występy?

Multimedia

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się?

Choć w tańcu idzie im różnie, co przekłada się na oceny surowych jurorów, na parkiecie zawsze prezentują się nienagannie. Niestety prawda wygląda trochę inaczej… Najbardziej burzliwa para 11. edycji "Tańca z gwiazdami" wciąż się dociera. Najwięcej czasu razem Mikołaj i Sylwia spędzają… na treningach do show Polsatu. Czy zdarza im się jeszcze randkować ze sobą?

Treningi i same live’y są tak wyczerpujące, że obecnie nie chodzimy na randki. Najważniejsze dla nas w tym momencie jest dobre przygotowanie do programu – mówi Sylwia. – Mam nadzieję, że za jakiś czas to sobie odbijemy. Bo to, że ze sobą nie mieszkamy, nie oznacza, że nie jesteśmy razem. Obecnie po prostu od siebie odpoczywamy.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak jednak się rozstali? Co z ich udziałem w "Tańcu z gwiazdami"?Zobacz więcej

Ciężka praca na sali treningowej na razie nie zaowocowała wysokimi notami od jurorów. Mimo tego Sylwia jest zadowolona z postępów, jakie robi jej życiowy i taneczny partner.

U Mikołaja dużo zależy od nastawienia – stwierdza. – Jeśli ma nauczyć się tańca standardowego, w którym dobrze się czuje, od razu załapuje kroki. I tak też dzieje się teraz. Jeśli utrzymamy taneczny poziom z treningów, będzie to najlepszy występ Mikołaja od początku emisji 11. edycji show. Mam nadzieję, że uda nam się zdobyć także przychylność jurorów!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • nawet jeśli aktualnie nie mieszkają razem to nie oznacza, że nie są nadal parą (gość)

    A tak na marginesie TzG to nie program randkowym i takie informacje w tej zakładce nie są konieczne. To samo tyczy się ostatnich aluzji prowadzącego do rozwodu Edyty Zając. Po co to. A i sam szum wokół niej jest zdumiewający. Zaskakujące jak entuzjastycznie wypowiada się o jej tańcu Iwona Pavlovic. A przecież ostatnio nawet gołym okiem laika było widać jej błędy, o których mówił Michał Malitowski. I nawet w grupowym tańcu otwarcia, jak się dobrze przyjrzeć to widać, że się gubi. TzG to program taneczny i tańca przede wszystkim powinny dotyczyć newsy pod tym hasłem. Tym razem Mikołaj i Sylwia znów zatańczą taniec standardowy więc raczej będzie lepiej. Jedyne latino w jakim jakoś go widzę jest paso doble. Bardzo lubię ten taniec i cieszę się, że wreszcie dołączono go do listy tej edycji. Nie wiem czemu tak jest, że często pojawia się w programie na tak późnym etapie. W poprzedniej transzy było z tym ciut lepiej. W ten piątek będzie jedno paso. Zresztą każdy z 7 tańców będzie inny. Najbardziej trzymam kciuki za rumbę Julii i Stefano. Życzę im 30 pkt. i pierwszego miejsca w odcinku. Mam tylko nadzieję, że ten odc. weselny nie będzie chaotyczny i będzie się trzymał w ramach profesjonalnego show telewizyjnego. Wiadomo już o większości utworów do tego odcinka. Wszystko fajnie tylko po co po raz kolejny w tym składzie disco polo. Na szczęście tylko jedno. Reszta bardziej z klasą.

    23.09.2020 21:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×