"Taniec z gwiazdami 12". Andrzej Piaseczny dostaje podpowiedzi, co ma mówić?! Nowy juror zdradził kulisy programu

Andrzej Piaseczny zdradził kulisy "Tańca z gwiazdami". Po co jurorom słuchawki w uszach? Czy dostają podpowiedzi od produkcji? Sprawdź, co zdradził nowy juror!

Multimedia

Andrzej Piaseczny o kulisach "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"

Andrzej Piaseczny, znany piosenkarz, dołączył do ekipy jurorów w 12. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Choć początki nie były łatwe, to teraz dość swobodnie czuje się w nowej roli.

Zwyciężczyni programu powraca na parkiet! Kto jeszcze zatańczy?Zobacz więcej

W najnowszym wywiadzie nowy juror zdradził kulisy programu. Został zapytany, po co jurorom słuchawki w uszach, bo niektórzy podejrzewają, że dostają oni podpowiedzi od produkcji! Prawda okazała się zgoła inna.

Pytasz, czy te wszystkie teksty, które wypowiadam, są podpowiadane na ucho? Jest nas czworo. Dwoje jurorów ma słuchawki w uszach po to, by wiedzieć, czy możemy mówić dalej, czy może mamy coś skracać. Mamy około 1 godzinę 50 minut programu i czasem scenariusz zakłada, że wypowiemy się wszyscy, a potem nagle czasu nie starcza. Bywa też odwrotnie i wtedy słyszę w uchu od reżyserki: "gadaj, gadaj, gadaj!". To są tego rodzaju wskazówki, a nie to, ile mam dać punktów czy co mówić - mówił w rozmowie z "Vivą".

Andrzej Piaseczny przesadził? Uszczypliwy komentarz o rozstaniu Wojciechowskiej rozzłościł widzów!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • po obejrzeniu reakcji tancerzy DanceBook na 7 odcinek (gość)

    Ponownie mimo, iż nie tańczę i jestem po prostu entuzjastką tańca mam podobne odczucia co komentatorzy z yt. 1. w salsie Kajra była przebrana, a nie ubrana. 2. dyrygentem orkiestry nadal jest Tomasz Szymuś, ale część wokalistów chyba się zmieniła- kilka edycji temu ze składu odszedł np. Michał Rudaś-gdy orkiestra tylko gra jest dobrze, gdy też śpiewają jest różnie... 3. choreografowie zmienili się tylko przy tańcach nietowarzyskich - dano ekspertów od danych technik. 4. bardziej niż te azjatyckie nawiązania w tangu Izy i Stefano (chyba jako nawiązanie do nazwy zespołu, do którego piosenki tańczyli czyli Imagine Dragons - smok to jeden z symboli Azji) przeszkadza mi choćby u jury pr. wychwalanie choreografii, które są przeciętne np. druga rumba Oliwii. 5. w drugiej rundzie tańców są tańce powtarzane tzn. style np. drugi raz rumba, ale choreografie są inne, przynajmniej po części. 6. prawdziwy bollywood w tzg, z klimatem i charakterem to taniec Agnieszki Sienkiewicz i Stefano Terrazzino. 7. Iza, otwarcie przyznała, że nie spodziewała się, że ten pr. będzie dla niej aż tak trudny mentalnie - akurat jest to ok., bo szczere, a fajnie, że spróbowała. I myślę, że fani pary Iza i Stefano rozumieją jej intencje, bo nie jest to lekceważenie partnera i programu, a raczej uznanie własnych słabości. Mimo wszystko przykro jej było odpadać właśnie wtedy, ale nie wspomniała o tym na wizji żeby nie robić przedstawienia.

    17.10.2021 15:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×