"Taniec z gwiazdami 12". Andrzej Piaseczny pochwalił się swoim warszawskim mieszkaniem! Luksusowy apartament robi wrażenie!

Andrzej Piaseczny wprowadził się właśnie do swego nowego apartamentu w Warszawie. Apartament ma wyjątkowy wystrój, który jest dziełem projektantki wnętrz Magdaleny Miśkiewicz, właścicielki pracowni Miśkiewicz Design, ale powstał przy dużym udziale samego muzyka, znanego z umiłowania do dobrego stylu. Jak wygląda mieszkanie? Zobaczcie naszą galerię!

Multimedia

Andrzej Piaseczny pochwalił się swoim warszawskim mieszkaniem! Luksusowy apartament robi wrażenie!

Warszawskie mieszkanie Andrzeja Piasecznego znajduje się w kompleksie "Apartamenty przy Warzelni" w budowanych na nowo Browarach Warszawskich. Deweloper od zera postawił nowy kawałek miasta na Woli. Aktywiści powinni być zadowoleni. Samochody „schowane” pod ziemię. Na powierzchni miejsce dla pieszych i rowerzystów. Do tego zieleń oraz knajpki - zapewnia deweloper.

Z daleka Browary Warszawskie, nowa inwestycja, wygląda jak zwyczajny kwartał ulic na Woli, zabudowany blokami i biurami, nieco przytłaczający. Po wejściu do wewnątrz prezentuje się ciekawiej. Poza ulicą Haberbusha i Schielego, architekci z pracowni JEMS wymyślili małe placyki (na różnych poziomach wysokości), szerokie schody, przejścia i uliczki, a także jeszcze jeden pasaż biegnący równolegle do „głównej” ulicy.

Andrzej Piaseczny i jego dom w górach. Drewniane ściany i duże okna, czyli nowoczesność z nutą vintage!Zobacz więcej

Docelowo połączy on ul. Prostą i Norblin z ul. Chłodną. Spacerem będzie można przejść od dawnej fabryki, która ma stać się centrum rozrywkowo-gastronomicznym, aż do drugiego – dość podobnego miejsca. Idąc tym szlakiem, po przecięciu ul. Grzybowskiej trafimy do Ogrodu Centralnego, najbardziej zielonej części Browarów Warszawskich. Wyrośnie on nad najciekawszą częścią kompleksu, historycznymi kolebkami z czerwonej cegły.

Projektantka wnętrz Magdalena Miśkiewicz przez cały proces remontu była również „strażnikiem” i nadzorcą wszystkich prac remontowych, koordynowała zamówienia , spotykała się z fachowcami, robiła rysunki techniczne i wyliczenia niezbędnych materiałów do kupienia. Była to najbardziej pracochłonna część, ale pozwoliła na wykonanie całości prac przy nieobecności Andrzeja, który w czasie prac dużo koncertował. Oczywiście Andrzej Piaseczny nie wyprowadza się ze swojego domu w Oblęgorze i mieszkania w centrum Kielc. W Warszawie dużo pracuje, bardzo potrzebuję tu miejsca gdzie mogę odpocząć i naładować przysłowiowe akumulatory.

Jak wygląda warszawskie mieszkanie Andrzeja Piasecznego? Sprawdźcie galerię! Więcej informacji o mieszkaniu Andrzeja Piasecznego znajdziecie w serwisie Nasze Miasto.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Zuza (gość)

    A ja nie mogę zamienić z 4 piętro na niższe piętra. Bo mnie nie stać. 😢😕. A trzeba dopłacić. Pozdrawiam

    20.09.2021 16:01
  • Kasia (gość)

    Podoba mi się łazienka, mieszkanie eleganckie, klimatyczne, tylko kolor mebli kuchennych nie zachęcałby mnie do gotowania, wolę białe zdecydowanie. Najważniejsze żeby właściciel był zadowolony, jego gust, jego sprawa.

    20.09.2021 08:32
  • Nie katolik (gość)

    No i odezwała się polska.zawistna hołota. Ich nie interesuje przepych klechów, tłustych kotów z pisuaru On na to zarobił sam, a wy mu płaciiliście .za rozrywkę która wam dawał. 🛐🙉

    20.09.2021 00:49
  • Gidv (gość)

    Juz też mu się w pewnej części poprzewracało. Pycha i głupota idą u niego w parze.

    20.09.2021 00:10
  • THE VIOCE KIS (gość)

    WYSTAPI JUREM ANDRZEJ PIASECZNY

    19.09.2021 22:09
  • Ona (gość)

    Nie podoba mi się nic a nic a lubię jakies nowatorskie rozwiązania. To mieszkanie nie ma dla mnie klimatu, jest zimne, sprawia wrażenie muzeum

    19.09.2021 22:04
  • Ja (gość)

    Mieszkanie jak na mój gust zbyt w ciemnych kolorach, nie podoba mi się, mało przytulne wręcz okropne. Do filmu z dreszczem jak najbardziej...

    19.09.2021 08:26
  • Zenek (gość)

    Niedługo bedzie płakał że nie ma kasy jak większość tych pseudogwiazd .....

    18.09.2021 22:27
  • Takie mam odczucia (gość)

    Ja wiem że teraz jest taki trend. Dla mnie straszny obrzydliwy wręcz bezguście. Gdybym miał mieszkać w takim wnętrzu to wolałbym w skansenie budownictwa ludowego. To tak jak z ubraniami kaszule w kwiaty marynarka w kratę a krawat w paski. To wyje i prosi o pomstę.

    18.09.2021 19:43
  • Polo (gość)

    Serio ? To ma być luksusowe wnętrze ? Przecież to koszmar ! Ciemne i mało przytulne wnętrze, kolory okropne, wzory nie pasują do siebie . Pani projektantka się nie podpisała

    18.09.2021 19:35
  • Ja (gość)

    Jak dla mnie tragedia to nie mój styl szaro buro i ponuro i te kolory Nie

    18.09.2021 19:16
  • Pan Andrzej rozkręca się w roli jurora TZG (gość)

    Choć nie wszystkie jego uwagi wydają się być adekwatne do tego programu to jednak są momenty gdy jego wrażliwość artystyczna sprawia, że jego wypowiedzi są ujmujące. Ma on też dużo zrozumienia dla uczestników, a jest to bardzo potrzebne. Tę samą cechę posiadają tancerze wobec swoich podopiecznych. Widać i słychać to w wypowiedziach np. mocno u Stefano Terrazzino wobec Izy Małysz. Najważniejsze by partner potrafił podbudować nawet gdy noty jury są słabsze. Tym bardziej gdy opinie internetowych komentatorów w osobach instruktorów tańca są tożsame. Zwracają uwagę nawet na te same kwestie. Równocześnie mówią też dużo nie tylko o uczestnikach i parach jako takich, ale także o tancerzach. Doceniają choćby umiejętność sprawnego układania choreografii przez Stefano bez przekombinowań, a ze znaczącą ilością kroków tanecznych. Nawet jeśli Iza popełnia błędy (a popełnia ich dużo co oboje przyznają) to dobrze, że Stef nie folguje z techniką. Najgorsze dla tzg jest unikanie tańca w tańcu. Choreografie Terrazzino mają to coś. Bo np. w standardzie Bartkiewicza widać, że nie do końca to czuje. Z Edytą w poprzednim sez. było ok., bo ma predyspozycje. Teraz Oliwia już mniejsze. Podobnie Jeschke lepiej czuje się z kolei w standardzie stąd jego latino nie porywa. Już lepiej wychodzi to jego partnerce turniejowej, Hani. Natomiast choreografie Terrazzino są unikatowe. Bywa, że w tzg faktycznie powtarzają się np. podnoszenia, a odcinki bywają nierówne niemniej tancerzom za ich pracę należy się wyłącznie uznanie, a nie krytyka. Łatwo jest wygłaszać negatywne opinie gdy jest się tylko widzem, Czy nawet zawodowcem nie związanym z tzg i nie znającym jego realiów. Dlatego tym cenniejsze są głosy profesjonalistów doceniające tancerzy. Stefano jest przez specjalistów określany mianem cudownego tancerza. W pełni zasłużenie. Wielokrotnie już to właśnie jego nazwano gwiazdą w parze w tzg. I coś w tym jest patrząc na jego osiągnięcia taneczne i poza taneczne. Z ogromnym zainteresowaniem przeczytam książkę o nim (wywiad rzeka), która ukaże się w połowie października. :)

    18.09.2021 17:23