"Taniec z gwiazdami 12". Andrzej Piaseczny w ogniu krytyki po pierwszym odcinku programu. Jak poradził sobie w nowej roli?

30 sierpnia zobaczyliśmy nowy sezon „Tańca z gwiazdami”. Wśród prowadzących po raz pierwszy zobaczyliśmy Izabelę Janachowską. Swój debiut miał również Andrzej Piaseczny, który zasiadł w jury. Wielu widzów krytykuje piosenkarza po jego pierwszym odcinku w tanecznym show. Jak poradził sobie wokalista?

Multimedia

Pierwszy odcinek 12. edycji "Tańca z gwiazdami" już za nami. Na parkiecie zadebiutowało 10 par. Nie tylko gwiazdy musiały poradzić sobie w nowej roli. Widzowie bacznie przyglądali się również Andrzejowi Piasecznemu i Izabeli Janachowskiej. Muzyk zasiadł po w roli jurora, a była tancerka stanęła obok Pauliny Sykut-Jeżyny i Krzysztofa Ibisza w roli prowadzącej.

Andrzej Piaseczny żartuje z TVP, a zapłakany Jan Kliment pozdrawia Edwarda Miszczaka! Kto odpadł? Zobacz więcej

Andrzej Piaseczny krytykowany za debiut w "Tańcu z gwiazdami"

Mogłoby się wydawać, że Andrzej Piaseczny świetnie poradzi sobie z nowym zadaniem, bo muzyka ma wiele wspólnego z tańcem. Już wcześniej wokalista był też jurorem w programie "The Voice of Poland" i "The Voice of Poland Senior".

Sylwia Bomba ostro trenuje, bo chce wygrać? "Wszystko mnie boli, Jacek jest bardzo ambitny"Zobacz więcej

Piosenkarz swoją przygodę z "Tańcem z gwiazdami" rozpoczął od żartu, który nawiązywał do odejścia z TVP. Według widzów była to całkiem udana gra słowna.

Nie wiem, czy państwo wiedzą, ale tam obok jest studio, gdzie nagrywają inne show i ja zabłądziłem, tamta telewizja postawiła bariery, więc jestem – tak zażartował sobie Andrzej Piaseczny na początku programu.

Chociaż Piaseczny zgrabnie pożartował sobie ze swojego odejścia z TVP, to później jego wypowiedzi nie były już aż tak celne. Komentarze po występach były niezbyt wyczerpującymi wypowiedziami. Muzyk stwierdzał tylko, że podobał mu się dany występ oraz próbował zagadać gwiazdy i tancerzy. Mogło to oczywiście wynikać ze stresu. Uwagę widzów zwróciła również punktacja. Piaseczny za każdym razem przyznawał 9 punktów. Czy powinien wszystkie pary oceniać tak samo? Co pisali na ten temat Internauci?

Pozdrawiam super.program. Wszyscy są super Troszeczkę nie pasuje mi tutaj pan Andrzej Piaseczny jakoś się miota w swoich komentarzach.

Piasek to chyba miał do dyspozycji tylko tabliczkę z dziewiątką 😂

Po programie wielu Internautów krytykowało zachowanie Izabeli Janachowskiej. Prowadząca po występie Oliwii Bieniuk powiedziała, że jej mama, czyli Anna Przybylska, wielokrotnie odmówiła udziału w "Tańcu z gwiazdami". Na twarzy córki zmarłej aktorki widać było spore zmieszanie tym, że wspomniano o jej matce. Chwilę wcześniej także Andrzej Piaseczny zaczął mówić o Przybylskiej. Juror prawie nic nie powiedział o występie Oliwii, a skupił się na opowiadaniu o jego znajomości z aktorką. Niektórzy fani programu twierdzili, że były to wzruszające słowa. Czy Piaseczny nie powinien jednak skupić się tylko na młodej celebrytce, a nie wspominać jej traumy z dzieciństwa?

Oliwia, dziecko, jak ja ciebie widziałem ostatni raz, to leżałaś w wózeczku. Ja do twojej mamusi kwiaty nosiłem 12 lat w filmie i czuję się, jakbym do ciebie nosił, bo jesteś tak podobna – takie słowa skierował Andrzej Piaseczny do Oliwii Bieniuk.

Co wy sądzicie o nowej roli Andrzeja Piasecznego? Poradził sobie jako juror "Tańca z gwiazdami"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • sajmon (gość)

    Piasek poraz kolejny pokazał że jest zwykłym prostakiem obraził ludzi głosująch lnaczej niż on jeszcze myśli że to zabawne .Jako juror to totalna porażka

    14.09.2021 11:31
  • Magi (gość)

    To, że zakłamany to fakt np sprawa że szczepionką oni wszyscy szczepią się ale placebo albo witaminy, druga sprawa to białe małżeństwo,dlugo czekał, żeby powiedzieć prawdę ale dlaczego te uszczypliwe uwagi odnośnie jego orientacji tego nie rozumiem. Mam w rodzinie geja i czy mam go kocham mniej ?

    03.09.2021 18:35
  • graba05 (gość)

    Zupełnie niepotrzebne przypominanie, wspominanie o zmarłej mamie - w takim programie- rozrywkowym. Dziewczyna z pewnością chciała się nacieszyć atmosferą programu, trochę odpłynąć a tu jacyś niedelikatni, nietaktowni wylali na Jej głowę kubeł zimnej wody. NIE ten moment, nie ten czas.

    02.09.2021 21:38
  • Magda (gość)

    Ocenianie i komentowanie zmarłej mamy Oliwii też nie na miejscu. Co ona miała mu odpowiedzieć. Albo ten tekst że nosił kwiaty mamie, słuchałam i nie wiedziałam czy to ku pamięci Ani czy ocenia Oliwkę.

    02.09.2021 19:25
  • Magda (gość)

    Gość się nie nadaje na jurora, nie ma bladego pojęcia o tańcu. Zresztą aktorzy też takie bzdur gadają ze ręce opadają.

    02.09.2021 19:21
  • Gabson. (gość)

    Ludzie o co wam chodzi?Czepiacie się jestem ciekaw jak wy byście postąpili będąc na miejscu Piaska.?(

    02.09.2021 16:55
  • Ewa (gość)

    Ci przeciw to zapewne zwolennicy PANA K.

    02.09.2021 12:31
  • Kakao (gość)

    Ulubiony napój judaszowego jurora to ....kakao, które zużywa codziennie.

    01.09.2021 22:01
  • Johnmy (gość)

    Bez względu na to kim jest i czy jego ulubionym napojem jest kakao, nie cenie ludzi , którzy nie potrafię odejść z klasą i nie być rozkapryszonym bachorem. Dopóki brak judaszowe srebrniki było ok a teraz na fali jest być innym no i miłośnik jakąś ma te swoje 5 minut. Dziś jest tu jutro będzie gdzie indziej. Ot taki to typ człowieka, z zewnątrz cukierkowato słodki a wewnątrz śmierdzące zgnilizna.

    01.09.2021 21:53
  • Patriota (gość)

    Z każdego programu wyrzucają ta falszywa ciotę,

    01.09.2021 19:21
  • Murka (gość)

    Co wy tak kochani przyczepiliscie sie Piasecznego. Wedlug mnie b.dobrze wypadl,byl na luzie i wypowiadal sie tez bez urazy dla nikogo.Mam zastrzezenia do podnoszenia dla kazdego wystepu tej 9..Moze to byla taka acheta z przymrozeniem oka ? Dajcie spokojm

    01.09.2021 16:02
  • Gosia (gość)

    Po urodzinowym występie nic dodać. Sam się załatwił. Mówienie o jego orientacji bezcelowe . Wszyscy dawno wiedzieli bo mówił o tym Piróg. Nie cenię fałszu Kropka

    01.09.2021 15:38
  • Manisa (gość)

    Żenada. Co rok to gorzej.

    01.09.2021 14:17
  • Waldi (gość)

    Ciekawe co on pe dał pije? kawę czy sper me kolegów? rzygać się chce patrząc na te,, części rowerowe"tfu

    01.09.2021 13:59
  • Marlenka (gość)

    Pana Piaska mamy przesyt ma olbrzymie parcie na szkło

    01.09.2021 13:10
  • Troffim Gappa (gość)

    Mnie Piasek bardzo się podobał. Sądzę, że ocenił wysiłek tancerzy, a nie konkretny efekt. A Pan Janek .... mówił, jakby wcześnie czymś uczcił tę rocznicę. Wszystkim wszystkiego najlepszego

    01.09.2021 12:46
  • Malgosia (gość)

    Andrzej Piasek to b.madry uczciwy wrazliwy i bardzo oneteligentnty mezczyzna.A ci co pisxa zle o nim.rmto po prostu sa tak zazdrosni.i Bardzo ich boli bo nie maja ani takiej KLASY ANI WLASNEGO ZDANIA

    01.09.2021 08:50
  • Iwna (gość)

    Po co te krytyczne słowa na temat Piasecznego ? Przecież on jest ozdobą składu, a do tego z pewnością rozwinie się ze swoimi wypowiedziami... jest inteligentny , rzutki i romantyczny. Miło się jego słucha i patrzy. To jest kontrast p. Grabowskiego, który nauczył się określeń tanecznych.. Ja ogladam TZG tylko dla Piaska !!!!

    01.09.2021 07:30
  • Gość (gość)

    I to zniesmaczenie na twarzy Iwony Pavlović, gdy dał Wojtkowi 9, a ona 2.

    01.09.2021 02:08
  • pierwsze koty za płoty (gość)

    Moim zdaniem po prostu Andrzej musi się wyrobić jako juror tzg, ale i tak plus za to, że zwrócił uwagę na to, że to 23 sezon Rafała Maseraka, który jest tam rekordzistą. Przy łącznie 25 edycji a więc jubileuszowej poświęcenie uwagi tancerzom i tancerkom jest wręcz wymagane. Teraz jeszcze w kolejnym odcinku powinno się więcej uwagi poświęcić ME Latino ShowDance Stefano Terrazzino dla, którego ta edycja to czas jubileuszu. Właśnie jesienią 15 lat temu debiutował w tzg. Drugi odc. będzie 6.09., a Stef debiutował w 4 edycji 10.09. więc daty dzienne są blisko siebie. To, że Andrzej dawał tylko 9 to raczej jego pomysł na pierwszy odcinek i wsparcie uczestników więc należy to raczej postrzegać jako coś pozytywnego. Fajnym akcentem w całym odcinku było oryginalne otwarcie sezonu i odcinka z udziałem jurorów. Całkiem zabawne i pomysłowe. Jeśli do czegoś powinno się mieć realne zastrzeżenia w tym pierwszym odcinku to już raczej zdecydowanie do całej akcji z Janem Klimentem. Było to dość przaśne i tandetne niestety. Tak jak cenię Jana jako tancerza tak mam wrażenie jakby niestety z wiekiem dziecinniał. Pamiętając go z pierwszej jego edycji tzg czyli ogółem 10, w parze z Nataszą Urbańską, kojarzę go raczej jako rzeczowego i stonowanego. Z takim dobrym sznytem. I jakoś z każdą edycją mu to uciekało. A szkoda, bo taniec towarzyski kojarzy się właśnie z taką dystynkcją. Może to kwestia tego, że z sezonu na sezon czuł się w programie i przed kamerami coraz pewniej. Tylko ostatnio już jakby zbyt pewnie. Po prostu jakby czasem nie zastanawia się nad tym co i jak oraz kiedy mówi. Ku pewnemu zaskoczeniu po występie Kajry nie rozmawiano ze Sławomirem obecnym na widowni, a dano trochę bezsensownie pomieszać szyki realizatorom za sprawą Jana. Trochę to wyglądało tak jakby (mimo pozytywnych słów skierowanych do Lenki) nie potrafił sobie do końca poradzić z tym, że teraz ona, z nich dwojga, ma być na pierwszym planie w tzg. Nie do końca rozumiem zachwyty części widzów nad jego wypowiedzią. Fakt, kocha żonę i to widać, ale ta cała przemowa, jak się w nią wsłuchać była delikatnie mówiąc nieprzemyślana. Miłość i wrażliwość to jedno, ale tu była już z jego strony nadwrażliwość i było to troszkę groteskowe. Spotkałam komentarze, że Lenka taka zadowolona, bo uśmiechnięta. Niemniej ja przychylam się raczej do opinii tej części widzów, którzy uznali to za "lekko" żenujące. Skoro Janek ma taką potrzebę emocjonalnego wypowiadania się, to może niech to robi podczas ocen występów jako juror Mam talent. A nie w Tzg gdzie już nie występuje i mimochodem umniejsza pracę własnej żony i jej podopiecznego w programie. Bo powiedział coś w stylu, że program telewizyjny jest nieważny, że ważna jest rodzina. Oczywiście w dłuższej perspektywie tak i tu ma rację. No, ale takie słowa nie powinny paść od tancerza do tancerki i jej partnera zaraz po występie. Nawet jeśli to jego żona. Wtedy powinny paść profesjonalne, sympatyczne, ale wyważone gratulacje i tyle. Tym uporem Jana do trwania przy mikrofonie i całym tym jego wywodem Lenka raczej nie była zauroczona, a chyba bardziej zakłopotana.

    31.08.2021 23:07
NowszeStarsze