"Taniec z gwiazdami 12" FINAŁ. Doda i Michał Szpak zaśpiewają podczas finału tanecznego show Polsatu! Kto wytańczy Kryształową Kulę?

Na ten moment czekaliśmy długie i emocjonujące 9 tygodni! Przed nami finał XII edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”! Dwie diabelnie uzdolnione oraz bardzo pracowite Gwiazdy, które w finałowym starciu dadzą z siebie wszystko, wspierane przez ambitnych i doświadczonych trenerów. Kto wytańczy Kryształową Kulę – Magdalena „Kajra” Kajrowicz i Rafał Maserak czy Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz? O tym przekonamy się dzisiejszego wieczoru!

Multimedia

"DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI 12" FINAŁ W PONIEDZIAŁEK, 25 PAŹDZIERNIKA, O GODZ. 20:00 W POLSACIE

Najbardziej emocjonujący odcinek XII edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" to nie tylko finałowe starcie dwóch par, ale także całe mnóstwo atrakcji, które dla widzów przygotowała Telewizja Polsat.

Program otworzy spektakularny show! Będziemy mogli podziwiać genialne tango argentino z udziałem znanych i lubianych tancerzy. Ponownie na parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” zaprezentują się taneczne pary, które mogliśmy oglądać w XII edycji show.

Kajra czy Piotr Mróz - kto wygra? Żona Sławomira zatańczy lepiej, ale to gwiazdor "Gliniarzy" sięgnie po Kryształową Kulę?Zobacz więcej

Nie zabraknie także muzyki na żywo w najlepszym wydaniu. Usłyszymy Alicję Majewską, także w niespotykanym do tej pory duecie z Andrzejem Piasecznym. Zaśpiewa dla nas Michał Szpak i zespół Kombi. Muzyczną wisienką na torcie będzie niekwestionowana królowa polskiej muzyki rozrywkowej – Doda!

Na tym nie koniec niespodzianek! Wyjątkowym gościem specjalnym będzie para emerytów z Niemiec! Nellia i Dietmar popiszą się umiejętnościami tanecznymi, z których znani są na cały świat. Zatańczą lindy hop i tym samym udowodnią, że nigdy nie jest za późno na naukę tańca!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    spadaj stara franco

    26.10.2021 01:10
  • ... (gość)

    Jednak podobno Kajra i Rafał trenują pod okiem Pani Iwony, a Piotr i Hania z Panem Michałem. A szkoda, bo liczyłam na jakąś zmianę skoro już na treningach przed półfinałem Kajrę odwiedziła właśnie Pani Iwona. Poza oczywiście freestylami obie pary zatańczą ponoć jeszcze: Piotr i Hania - współczesny i cha cha cha; Kajra i Rafał jive i tango. A to, o zgrozo, oznacza, że Pani Iwona po raz kolejny przygotowuje z parą w finale tango. Rozumiem, że je lubi, ale ile razy można... Chyba nigdy nie pracowała z parą nad jakimś innym tańcem. Kiedy by nie było takiej współpracy przy finale ona zawsze tango. Wygląda to niestety tak jakby szła na łatwiznę zawsze robiąc to samo. Tango było kilka edycji wcześniej, było w poprzedniej, będzie i teraz. Straszna nuda i przewidywalność. :( P.S. Zgadzam się z komentatorami tzg z yt, że w tej edycji jest sporo chaosu. Zwłaszcza takiego tanecznego. Najczęściej dlatego, że przy sporej części występów za dużo dzieje się dookoła. Zgadzam się, że w centrum ma być taniec i to nim ma się opowiadać historię. (Paso Kajry, Rafała i Marcina). Swoją drogą miło zobaczyć Rafała w paso. A Marcin trzyma poziom.

    25.10.2021 16:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×