taniec z gwiazdami 12 finał

"Taniec z gwiazdami 12" FINAŁ. Doda i Michał Szpak zaśpiewają podczas finału tanecznego show Polsatu! Kto wytańczy Kryształową Kulę?

Na ten moment czekaliśmy długie i emocjonujące 9 tygodni! Przed nami finał XII edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”! Dwie diabelnie uzdolnione oraz bardzo pracowite Gwiazdy, które w finałowym starciu dadzą z siebie wszystko, wspierane przez ambitnych i doświadczonych trenerów. Kto wytańczy Kryształową Kulę – Magdalena „Kajra” Kajrowicz i Rafał Maserak czy Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz? O tym przekonamy się dzisiejszego wieczoru!

25.10.2021Taniec z Gwiazdami

Przeczytaj także:

"Taniec z gwiazdami 12" PÓŁFINAŁ. Jurorzy sypali dziesiątkami jak z rękawa. Piotr Mróz idzie po zwycięstwo! Finał nie dla Oliwii Bieniuk!

Za nami półfinał 12. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", w którym pojawiły się gwiazdy poprzednich edycji. Na parkiecie zobaczyliśmy Edytę Zając, Marcina Korcza i Mariusza Węgłowskiego. Piotr Mróz zachwycił i po dwóch tańcach miał zagwarantowane miejsce w finale. Kto odpadł przed finałem?

18.10.2021Taniec z Gwiazdami

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×