"Taniec z gwiazdami 12". Izabela Małysz oficjalnie potwierdzona! Zażenowani fani programu pytają: "To gdzie te gwiazdy?"

Wielkimi krokami nadchodzi nowa, 12. edycja programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Niestety, wiele wskazuje na to, że pod względem składu "gwiazd" będzie to najsłabsza edycja od lat... Fani programu już mają dość.

Multimedia

Izabela Małysz oficjalnie potwierdzona w "Tańcu z gwiazdami"

Kilka dni temu pojawiły się plotki, że w 12. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" pojawi się żona Adama Małysza, Izabela Małysz. Teraz te plotki stały się faktem, a telewizja Polsat z dumą ogłasza:

Booom! To właśnie dzisiaj ujawniamy ostatnią gwiazdę nadchodzącej 12. edycji #TZG ⭐ Izabela Małysz - businesswoman oraz menedżerka sportu. Prywatnie żona słynnego polskiego skoczka narciarskiego Adam Małysz i mama ich 23-letniej córki Karoliny ⛷ Na półce z nagrodami w ich domu są już cztery Kryształowe Kule za wybitne osiągnięcia w sporcie. Czyżby kolekcja miała się powiększyć o kolejną statuetkę?🤔 P.S. Zgadnijcie, kto będzie największym kibicem Izy w programie?

Czy Iza Małysz zamknie stawkę 10 uczestników kolejnej edycji tanecznego show? Są nieoficjalne przecieki!Zobacz więcej

Powiedzieć, że fani programu są zawiedzeni takim doborem "gwiazd" to tak, jakby nie powiedzieć nic. Część z widzów jest wręcz zażenowana składem nadchodzącej edycji "Tańca z gwiazdami" i dają upust swoim emocjom w komentarzach (pisownia oryginalna):

Jak to jest gwiazda to ja jestem królową angielską. Skąd Wy ich bierzecie ???

Wszystko się kiedyś kończy.. zasób "gwiazd" w Polsce też 🤷‍♀️

A z czego zasłynęła ta gwiazda?? Bo oprócz bycia żona gwiazdy to nie kojarzę tej Pani !

Gwiazda hmmm raczej żona sportowca a to już różnica

Oni to juz wszystkich na siłę biorą byle tylko program ciągnąć dalej 🙄🙄🙄🙄za chwilę wezmą do programu tego chłopa z klapkiem w Mielnie....

To to samo co by wzięli piersza lepsza osobę z ulicy

Co sądzicie o dobrze gwiazd do najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • zwykle większy problem był z zebraniem uczestników niż uczestniczek (gość)

    A tu tym razem ogólnie słabiusieńko, chociaż oczywiście Panią Izę jakoś tam się kojarzy. Wydaje się, że w całej tej edycji może być problem z głosowaniem, bo widzowie chętniej głosują na uczestników dobrze sobie znanych niż na tych mniej rozpoznawalnych.

    21.07.2021 19:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×