"Taniec z gwiazdami 12" odcinek 6. Kajra znowu oczarowała jury - jak może być zagrożona odpadnięciem z programu?! Fani show zadziwieni! Zobacz zdjęcia!

Kajra z odcinka na odcinek, a nawet z tańca na taniec jest coraz lepsza. Jej i Rafała Maseraka rumba została jeszcze wyżej oceniona, niż ich tango. Jury było zachwycone. Ale część widzów doprowadziła ich do stanu bliskiego eliminacji z "Tańca z gwiazdami".

Multimedia

"Taniec z gwiazdami 12" - Kajra zagrożona?!

Magdalena Kajrowicz-Zapała i Rafał Maserak zaprezentowali w 6. odcinku 12. sezonu programu pełne temperamentu tango, za które otrzymali od jury 34 punkty. Iwona Pavlović powiedziała nawet:

Jeżeli wy tak zaczynacie, to my rozwalimy tę salę - Pavlović

Prawdziwi fani programu doceniają umiejętności Kajry:

Kajrafka rządzi 💪👏😍

Kajra musi być w finale! 😍

🔥🔥Najlepiej tańczącą para a wczoraj byli zagrożeni. Mam nadzieję że w następnym odcinku nie odpadną. Kajrafka i Mróz powinni być w finale.

To zagrożenie to pomyłka to wysłanie SMS jest nie sprawiedliwe

Ogień jest w każdym tańcu Kajry i Rafała. Są rewelacyjni❤️ jurorzy ich doceniają, a widzowie jakoś słabo głosują 🤔 Wczorajsze zagrożenie Kajry i odpadka Jurasa to jakiś żart. Widać, że pod względem umiejętności i postępów, półfinał byłby Jurasa, Kajry i Piotrka. Ale cóż...

Oliwia Bieniuk , tańczy okropnie , w całej serii programu, gorszy od Bieniuk był chyba tylko Pudzian . Kto na te dziewoję oddaje głosy ? Przestańcie na nią głosować , ludzie !!! To nie jest Anna Przybylska w kolejnej odsłonie .

Rumba Kajry i Rafała Maseraka została oceniona jeszcze wyżej - na 40 punktów. Trudno zrozumieć, dlaczego z powodu głosowania części widzów ta świetna para omal nie odpadła z programu. Co wpływa na ich decyzje? Sentyment do jednych uczestników, a niechęć do pozostałych? Brak obiektywizmu?

I znowu prawdziwi fani show okazali wsparcie Kajrze:

Kocham Was, jesteście niesamowici 🥰👌

Zatańczyli najlepiej!!!❤️❤️❤️

Jak najlepsza para mogła być zagrożona?! 😱Jeśli odpadną oni za tydzień lub Piotr z Hanią to ten program nie ma sensu... Musi wygrać taniec😏 Kajra i Rafał według mnie powinni wygrać.

Zatańczyli najlepiej!!!❤️❤️❤️

Jesteście super Kajra i Rafał wymiatają ❤️

Moja królowa❤😍

Najlepsi 🔥😍❤️

Jesteście najlepsi a Bomba nie dorównuje Wam do pięt ❤️❤️❤️❤️

A co Wy sądzicie o poziomie profesjonalizmu Kajry i Rafała Maseraka na tle innych uczestników?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gość (gość)

  Piotr zdobył najwięcej punktow, ale to Kajra zachwyca, dajcie juz spokoj..

  08.10.2021 09:46
 • szkoda, że TzG nie idzie śladem TTBZ gdzie mimo 15 edycji wciąż najważniejszy jest wysoki poziom występów, a nie puste show (gość)

  Dawno nie było tak żeby w ćwierćfinale było jak teraz. Pół na pół- dwie dobre pary i dwie słabe. Zwykle było tak raczej 3 do 1. Oliwia i Michał lecą na sympatii widzów. Rozczarowujące jest jak Michał, zdolny tancerz, idzie jakby na łatwiznę upraszczając choreografie do maksimum bądź pozwala w swoje układy wplątać multum niepotrzebnych rzeczy- rekwizytów, scenografii, etc. W obecnej sytuacji nie wyobrażam sobie innego składu finału niż Kajra i Rafał oraz Piotr i Hania. Piotr momentami wygląda jak zawodowy tancerz. To samo w poprzedniej edycji miała Julia Wieniawa. Często wyglądała na parkiecie jak zawodowa tancerka. W obecnej edycji brakuje mi też wciąż gościnnych pokazów tanecznych. Gdyby nie tancerze z grupy NEXT towarzyszący wokalistom to nic takiego już całkiem by nie było. Coraz bardziej ta edycja przypomina niestety nie taneczny program rozrywkowy, a program rozrywkowy z tańcem w tle. W historii TZG było kilka dziwnych edycji. Np. edycja 13 (może jakoś pechowa), słaba 21., 22. z finalistą, który nie tańczył dobrze. Ta obecna też na taką wygląda - odpadają bądź są zagrożeni najlepsi tancerze - choreografowie programu. Kilka rad na koleją edycję aby było naprawdę dobrze: 1. więcej tańca w choreografiach, a niej przedstawień, 2. odcinki tematyczne tylko w sferze muzycznej, 3. tria jeśli mają być to ponownie z tancerzami, a nie z amatorami, 4. jeśli mają być odcinki rodzinne to tylko z ograniczeniem do dedykacji tańca, 5. zamiast gościnnych występów wokalnych pokazy taneczne (niech to będzie pr. o tańcu pełną gębą, taki z prawdziwego zdarzenia), 6. więcej uwagi niech zostanie poświęcone tancerzom i ich dokonaniom - najlepiej cały odcinek o nich, 7. gwiazdy z prawdziwego zdarzenia czyli znane ze swojej pracy. Może być faktycznie Roksana Węgiel ale także np. Paulina Sykut jako uczestniczka - pr. poprowadzą Krzysztof i Iza, a Paulina niech tańczy.

  05.10.2021 17:57
 • Sis (gość)

  W programie ważne są umiejętności taneczne. Nie rozumiem jak mogło dojść do zagrożenia tak świetnie tańczącej Kajry? Coś nie tak z tym głosowaniem jest .

  05.10.2021 16:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×