"Taniec z gwiazdami 12". Oliwia Bieniuk musi zrezygnować z programu?! Poważna kontuzja może pokrzyżować jej marzenia

Oliwia Bieniuk ma poważną kontuzję! Co gorsza, jej partner Michał Bartkiewicz także jest kontuzjowany! Czy to znaczy, że ta para musi zrezygnować z udziału w "Tańcu z gwiazdami"? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Oliwia Bieniuk musi odejść z "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 12"

Oliwia Bieniuk jest jedną z uczestniczek 12. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 12" i wzbudza sporo emocji! Minęło kilka odcinków, a ona nadal jest w programie, choć jej występy nie zawsze są idealne. Niestety od paru tygodni nastolatka ma problemy zdrowotne...

Ola Jordan zrezygnowała z kariery w Polsce i z radością poświęciła się rodzinie. Dziś jest mamą na pełny etat!Zobacz więcej

Oliwia ma bóle żeber, zaś jej partner zmaga się z kontuzją kolana! Jest to o tyle problematyczne, że w kolejnym odcinku muszą zatańczyć żywiołowe choreografie.

Bolą mnie żebra, zaczęły sprawiać mi spory problem, nie mogę już robić większości podnoszeń, niestety. To jest niebezpieczne, zaraz będę miała złamane żebro, jak Bomba i będzie słabo. Tam są powięzi ponaciągane. Musimy uważać, być ostrożni - przyznała Oliwia w rozmowie z "Pomponikiem".

Michał Bartkiewicz rzeczywiście te choreografie nie są wskazane przy ich kontuzjach, ale wygląda na to, że nie mają zamiaru się poddać!

Jest bardzo szybko i rytmicznie, i skocznie, i zsynchronizować te wszystkie ruchy do rytmu będzie troszeczkę ciężko - podsumował w rozmowie z "Pomponikiem".

Czy Oliwia i Michał będą w stanie zatańczyć? Czas pokaże!

Najpoważniejsze kontuzje uczestników. Niektórzy musieli zrezygnować z programu! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • abc (gość)

    Dlatego nie ogladam TzG, bo odpadla zdolna Kinga Sawczuk. Miernote ciagna za uszy jak moga. .

    11.10.2021 22:45
  • Ula (gość)

    Ładna dziewczyna, ładnie się prezentuje . Tylko ci którzy jej zazdroszczą są przeciwko Oliwii.Nie przejmuj się ich komentarzami

    10.10.2021 21:39
  • Ewa (gość)

    A mi się ona podoba dajcie jej szanse

    10.10.2021 17:04
  • Ewa (gość)

    A mnie się podoba ona dajcie jej szanse a nie tylko krytykujecie

    10.10.2021 17:03
  • Nikt (gość)

    Troszkę powinna nad sobą popracować. Wszystkie wypowiedzi i komentarze są sztuczne i na pokaz, bardzo żeby się przypodobać. Brak tu normalności, zwykłej dziewczyny i pomyślę że to córka Anny Przybylskiej. I do tego te krzaki nad oczami, które rzucają się w oczy z daleka. Brzydko to wygląda

    10.10.2021 13:16
  • Kinia (gość)

    Nieeee, nie robcie mi tego, co teraz?

    10.10.2021 09:44
  • Henryk (gość)

    Oliwka to najsłabsze ogniwo edycji Poza tym brak jej subtelności i kultury musi się dużo nauczyć. Jej mama jeszcze dzisiaj świeci, a kontuzja to jedynie wymówka

    09.10.2021 21:20
  • Dooop (gość)

    Na siłę robią z niej celebrytów, następny nierób co chce żyć cudzym kosztem.

    09.10.2021 21:15
  • Arra (gość)

    Wie ze nie wygra A bananowym dzieciom trudno przyjac porażkę,stąd ta kontuzja .

    09.10.2021 14:17
  • Aga (gość)

    Masakra,biorą do programu ludzi którzy są słabi i nie dają rady A później niby kontuzje.

    09.10.2021 14:14
  • wiadomo, że Oliwia się stara i to doceniam, ale niestety z tych co zostali jest najsłabsza (gość)

    A skoro i ona i jej partner są kontuzjowani to powinna zrezygnować. Tylko powinno to być przeprowadzone tak, że mówią o tej rezygnacji na poniedziałkowym live. Wówczas nie ma przywracania poprzednio odpadającej pary, a Oliwia i Michał są traktowani jako para, która odpada w 7 odcinku. Tak byłoby najracjonalniej. No chyba, że mimo wszystko wystąpią co w całym tym kontekście da im szansę przejścia dalej głosami przejętych widzów. Ale byłoby to niefajne. Istnieje jeszcze jedna opcja. Mianowicie, że kontuzja Michała jest poważniejsza niż kontuzja Oliwii i wtedy zmieniają jej na ten odcinek partnera, a co za tym idzie pewnie by została, bo taka trudna sytuacja itp. itd. Też niefajnie. Najlepiej byłoby żeby zostali potraktowani jako para rezygnująca więc odpadająca w ćwierćfinale. Ewentualnie żeby zapełnić lukę po ich występach można pokazać ich przygotowania i omówić całą tę sytuację. Oliwia niestety nie robi zbyt postępu, a kontuzja tylko jej to utrudni. Już ostatni swing nieswing był słabiuteńki. Właściwie z jednym króciusieńkim momentem swingowym. Zdecydowanie za mało jak na ten etap programu. Oglądając wczoraj komentarz 6 odcinka na kanale yt DanceBook stwierdzam, że mam bardzo podobne odczucia i spostrzeżenia na temat programu co tamtejsi zawodowi tancerze komentujący tzg. Sama nie jestem tancerką, ale uwielbiam oglądać taniec czy to zawodowców czy to pro-am jak w tzg. I może jednak mam jakieś pojęcie na ten temat, po obejrzeniu wszystkich 25 sezonów tzg, skoro moje wnioski są podobne. Też uważam, że choreograficznie mogłoby być lepiej. Np. tango Kajry było nierówne. Tam gdzie było czyste tango było dobrze, tam gdzie były bajery już nie. Jakieś rozlatane wtedy było. Może to to spowodowało jej zagrożenie w odc. 6. Naprawdę im więcej czystego tańca tym lepiej. Ograniczenie podnoszeń do minimum i wstawianie ich tylko tam gdzie naprawdę pasują. Z większą świadomością interpretacji muzycznej. Ale cóż, tancerza o największych umiejętnościach w tym względzie czyli Stefano Terrazzino (mówili o tym nie raz ci komentatorzy z yt) wyeliminowano z programu. Może na kolejną edycję warto byłoby dołączyć go do grona głównych choreografów programu. A teraz np. zaprosić razem z Paulą Biernat z pokazem tanecznym, który byłby doskonałym, treściwym tanecznie wypełnieniem luki w przypadku rezygnacji Oliwii i Michała. No chyba, że wystąpią, a o swojej rezygnacji powiedzą podczas wyników. Tak też byłoby ok. Niezbyt ok. jest tylko to szumne rozpowiadanie o tych kontuzjach przed odcinkiem. Tak jak w przypadku uczestniczki jeszcze można przymknąć na to oko, tak tancerz jako sportowiec nie powinien dopuścić aby taka wieść rozniosła się przed odcinkiem. Bo kontuzje to część życia tancerza jako sportowca. Stefano Terrazzino zatańczył finał TzG z Anetą z poważną kontuzją i jakoś nie było o tym głośno przed programem. Stefano to prawdziwa gwiazda zasługująca na to miano swoim talentem, pracowitością, zaangażowaniem i postawą. Zgadzam się z tym co ktoś o nim napisał czyli, że jest to postać zdecydowanie wzbudzająca szacunek i sympatię. Mam ogromną nadzieję, że bez względu na wszystko w najbliższym odcinku odpadnie najsłabsza para.

    09.10.2021 11:42
  • Amanda (gość)

    Już dawno powinna odpaść i to już w 1odcinku

    09.10.2021 11:25
  • ,Aga, (gość)

    Musi,czy jej kazali tak mówić

    09.10.2021 11:04
  • Gosica (gość)

    Wymyślone kontuzje aby podnieść swoje notowania haha

    09.10.2021 09:07
  • lolo (gość)

    A mnie boli d**upa i nawet mój ojj i sie nie skarżę. A ojj wam w d***upę.

    09.10.2021 09:06