"Taniec z gwiazdami 12". Skandaliczne słowa Jana Klimenta po finale programu! Wulgarnie powiedział, czego "życzy" zwycięzcom programu!

Za nami wielki finał programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 12". Widowisko zapewniło widzom wielu emocji, ale jak się teraz okazuje, ogromne emocje panowały również na parkiecie i za kulisami show. Szczególnie pokazał to Jan Kliment...

Multimedia

Skandaliczne słowa Jana Klimenta po finale "Tańca z gwiazdami 12"!

Jan Kliment, chociaż nie był tancerzem w 12. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", to od pierwszego odcinka pokazał, że ma ogromny dar do... skandali w tej edycji show. Najpierw zaliczył przedziwny występ na scenie programu na żywo, gdzie... pozdrawiał Edwarda Miszczaka z TVN, a teraz dał się nagrać ekipie realizującej kulisy finału show, którzy uwiecznili jego bardzo wulgarną wypowiedź!

W samych wulgaryzmach nie byłoby nic takiego skandalicznego, gdyby nie fakt, że Jan Kliment, tuląc przegraną Kajrę na pocieszenie, w niecenzuralnych słowach powiedział, co myśli i czego "życzy" parze, która wygrała show, czyli Piotrowi Mrozowi i Hannie Żudziewicz. Wypowiedź brzmiała następująco:

Ch.. im w du... Ja pier.....

Zobacz najlepsze zdjęcia z finału. Oliwia Bieniuk z Kryształową Kulą, Doda, rozczarowana Kajra i Piaseczny z Alicją Majewską!Zobacz więcej

Jan Kliment nie wiedział, że jego wypowiedź zostanie uwieczniona. Zresztą reakcja Lenki Klimentovej, która spostrzegła kamerę, mówi sama za siebie. Całe zajście możecie zobaczyć od ok. 1:00.

Fani programu są zniesmaczeni. W komentarzach czytamy m.in. (pisownia oryginalna):

Ale Jan Kliment to przegial jestem ciekawa jak by się poczuł jak by ktoś tak o nim powiedział.

Ależ piękne zachowanie Pana Klimenta 🙂 „chu* im w dupe ja pier**le” widać jakim jest człowiekiem po wyłączeniu kamer 😁 do tego mina jego żonki Lenki na kamerę 🤔 żałosne zachowanie

Zobaczcie co powiedział Kliment w 1:00 do Kajry... Chyba nie wiedział, że go nagrywają... Trochę słabo z jego strony

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jan kliment (gość)

    Rafał maserak i kajra Magdalena muszą wygrać oni mają kulą tańcu z gwiazdami przez gliniarza Piotra mróza i Oli Wilimowskiej wiem czyja sprawka Piotra mróza na złość na Żanetę żark i Oli Wilimowskiej

    30.06.2022 16:12
  • Andrzej Piaseczny (gość)

    Ja chcę Rafała maseraka z kajrą Magdaleną to oni muszą wygrać oni mają kulą tańcu z gwiazdami przez gliniarza Piotra mróza musisz odpać w finale ja jestem fanką Sławomira zapały dał mi płytę z autografem dla mnie muszą wygrać mam dyblom trzy razy dla Marcina Millera i Radka liszewskiego oni też muszą wygrać robimy zemstę na Olę wilamowską i Żaneta żarak nikomu nic nie mów nasza tajemnica muszą zachować moich ulubionych idolów Sławomira zapała strasznie się popakał jego żona musi wygrać tańcu z gwiazdami przez gliniarza Piotra mróza

    26.06.2022 15:01
  • nairam (gość)

    Kliment ch.. Ci w dupe ja pier... To tak za caloksztalt

    29.10.2021 08:37
  • Gosc (gość)

    No cóż, prostaka nie stać na inny komentarz?

    28.10.2021 17:10
  • Kathe (gość)

    Taniec z gwiazdami odzwierciedla poularność i jak ludzie lubią tańczące gwiazdy. Z tego co rozmawiałam ze znajomymi o Kajrze to ludzie jej nie bardzo lubią... a mnie Kajra STRASZNIE DENERWUJE tą BUTĄ , PEWNŚCIĄ SIEBIE I ROBIENIEM Z SIEBIE WIELKIEJ GWIAZDY, A JEDYNIE DOŚPIEWUJE SŁAWOMIROWI.. Na Sylwestrze wystąpiła jako wielka gwiazda... a za jakiś czas wystąpił Tomas Anders - wyszedł i po prostu zaśpiewał... A TO WLASNIE BYŁA GWIAZDA....

    28.10.2021 16:48
  • Lenka (gość)

    Nic nie usprawiedliwia zachowania Klimenta. Jest skandaliczne 👎👎👎

    28.10.2021 14:21
  • Basia (gość)

    Kajra tańczyła bez wdzięku, a finał był porażką. Nie piszcie więc bzdur, że była lepsza. Jan Kliment - maska opadła i zobaczyliśmy prawdziwą twarz człowieka. Chama.

    28.10.2021 14:15
  • Gigi (gość)

    Ludzie bez przesady. Komentarz ten dotyczył głosujących telewidzòw. Obie pary tańczyły świetnie i tylko specjaliści mogą oceniać kto był lepszy technicznie. Niestety tylko jedna para mogła wygrać. Niech pierwszy rzuci kamień ten kto nigdy nie przeklął.

    27.10.2021 17:44
  • Kasia (gość)

    Może nie powinien publicznie ale Mysle,ze negatywnie nie mysli o nich.Każdy czasem pod wpływem emocji coś powie a wcale tak nie mysli

    27.10.2021 11:18
  • Wyborca (gość)

    Merkiel wystawiła tuska Putyn popo dpisał reszta popo paprancow zatwierdziła bo musiała, tak został przewodniczącym sekretarzem popo prancow

    27.10.2021 08:16
  • Młody (gość)

    Brawo 👏 Janek za odwagę, winni są glosujacy lepsza była kajra

    27.10.2021 08:10
  • Obserwator (gość)

    Wina głosujących, kajra lepiej tańczyła, dlatego tak zareagował. J. Klimek

    27.10.2021 08:06
  • Kati (gość)

    Oj nieładnie

    27.10.2021 03:38
  • ewikb (gość)

    Nie wiedziałam,że Kliment to taka menda!!!! Nie spodziewałam się tego po nim!!!! A tak go lubiłam...Oj nie ładnie panie Kliment, nie ładnie! To tylko bardzo źle o Panu świadczy!!!! A wygrana należała się Piotrowi bo był lepszy, a nie tej "zakichanej" Kajrze!!!!!Nie wiedziałam,że Kliment to taka menda!!!! Nie spodziewałam się tego po nim!!!! A tak go lubiłam...Oj nie ładnie panie Kliment, nie ładnie! To tylko bardzo źle o Panu świadczy!!!! A wygrana należała się Piotrowi bo był lepszy, a nie tej "zakichanej" Kajrze!!!!!

    26.10.2021 21:45
  • Widz (gość)

    Wychodzi brak klasy

    26.10.2021 21:34
  • Lidka (gość)

    Nie do końca dobrze mówi po polsku ,a obrazić potrafił.Wyszlo jak wyszło.Ludziom się wydaje , że powinni być tacy nieskazitelni ,a tu lipa.

    26.10.2021 20:29
  • młoda (gość)

    a bieniukówna: cyt. "spierdalamy stąd"

    26.10.2021 20:12
  • Sten (gość)

    Tusk przychodzi do wróżki i prosi, żeby przepowiedziała mu przyszłość. Ona mówi: - Jedziesz długim, czarnym samochochodem. Wokół niego stoją tysiące osób. - Ojej - mówi Tusk - to chyba dobrze. - Wszyscy są szczęśliwi, krzyczą i machają flagami. - Oni mnie kochają, a czy ściskam ich ręce? - Nie. - Dlaczego? - Trumna jest zamknięta.

    26.10.2021 19:57
  • Sten (gość)

    Donald Tusk i jego kierowca jeździli przez wiele dni po Polsce. Pewnej nocy, gdy jechali przez jakąś wieś, przed limuzynę wyskoczyła im świnia. Nie przeżyła tego spotkania. Tusk widząc co się stało, kazał kierowcy znaleźć jej właściciela i powiedzieć, że wszelkie straty zostaną zrekompensowane. Kierowca poszedł do pobliskiej wsi i wrócił dopiero po 6 godzinach z cygarem w zębach, butelką wina w ręce i w poszarpanym ubraniu. - Mój Boże, co ci się stało? Pobili cię?! - pyta Tusk. - Eee, gdzie tam... - odpowiada kierowca. - Znalazłem dom tego rolnika. Stanąłem przy drzwiach, zapukałem, i powiedziałem, co się wydarzyło. Rolnik rzucił mi się na szyję i dał mi swoje najlepsze wino, jego żona obiad, a ich 19 letnia córka, chwile szalonej niezapomnianej rozkoszy. Najlepsze jest to, że cała wieś nazywa mnie teraz bohaterem! - Nie wierzę... Dziwny ten naród... - mówi Tusk. - Ale co ty właściwie im powiedziałeś? - Że jestem kierowcą Donalda Tuska i zabiłem świnię.

    26.10.2021 19:57
  • Borys (gość)

    Niech spada do swojego kraju ...pajac