"Taniec z Gwiazdami 12" wygrali Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz! Ten finał "TZG" przejdzie do historii! Zobacz zdjęcia

"Taniec z Gwiazdami 12" - kto wygrał? Kajra i Piotr Mróz udowodnili, że talent, pracowitość i determinacja, prowadzą na sam szczyt, do finału tanecznego show "Dancing with the stars". To widzowie mieli dziś decydujący głos. Kryształowa Kula trafiła w ręce Piotra Mroza i Hanny Żudziewicz!

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 12" FINAŁ - co się wydarzyło?

Finał 12. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" odbył się 25 października 2021 r. O Kryształową Kulę walczyły dwie pary: Magdalena "Kajra" Kajrowicz-Zapała i Piotr Mróz. Oboje od pierwszego odcinka udowadniali, że zasługują na finał.

Na początek Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak zatańczyli jiva do piosenki Kombi pt. "Słodkiego miłego życia". -Udowodniliście, że jesteście godni finału - powiedział po ich występie Andrzej Grabowski. -Jesteście piękni - wyznał Andrzej Piaseczny. Para zdobyła 37 punktów. -Nagrodźcie ich za wspaniałe emocje, które dają w tańcu - dodał Sławomir Zapała, prywatnie mąż Kajry.

Pierwszym finałowym tańcem Piotra Mroza i Hanny Żudziewicz był taniec współczesny do utworu "Przytul mnie" z repertuaru Kombi. -Na wojnie wygrywa ten, kto popełnia najmniej błędów. Każdy taniec to jest odkrycie nas samych. W tym tańcu pokazałeś nowe emocje, bardzo pięknie sprostałeś. Wyjątkowe i dziwne show - oceniła Iwona Pavlović. Piotr i Hania również zdobyli 37 punktów.

Doda i Michał Szpak zaśpiewają podczas finału tanecznego show Polsatu! Kto wytańczy Kryształową Kulę?Zobacz więcej

57% dla Piotra i Hani i 43% dla Kajry i Rafała - tak głosowali widzowie po pierwszym tańcu w finale 12. edycji "Tańca z Gwiazdami"

Po przerwie finaliści zatańczyli tańce, które wybrali dla siebie nawzajem. Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak zatańczyli tango. -Bardzo się poprawiłaś w tańcach standardowych - chwaliła aktorkę Iwona Pavlović. -Tango na miarę finału - dodał Michał Malitowski. Kajra i Rafał otrzymali 39 punktów. Cha-cha-cha zatańczyli Piotr i Hania. Jurorzy byli zachwyceni. Ocenili ich występ na punktów 39 punktów.

Magdalena "Kajra" Kajrowicz idzie po zwycięstwo? Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała żona Sławomira Zobacz więcej

54% dla Piotra i Hani i 46% dla Kajry i Rafała - tak głosowali widzowie po drugim tańcu w finale 12. edycji "Tańca z Gwiazdami"

Przyszedł czas na popisowe występy finałowych par, czyli freestyle. Taniec Kajry zapowiedział jej syn - Kordian Zapała. -Dom jest dla mnie najważniejszym miejscem. Żeby był piękny trzeba włożyć mnóstwo pracy. Kochani pracujcie nad swoimi związkami - powiedziała wzruszona po występie. -Ja dzisiaj wasze serce, mam nadzieję, że również państwo, mieliśmy jak na dłoni - oceniła Iwona Pavlović. Nie mogło być inaczej - Kajra i Rafał zebrali od jurorów 40 punktów.

Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska razem w serialu! Zobacz, jak ukochana przystojnego aktora poradziła sobie przed kamerąZobacz więcej

Piotr i Hanna swój trzeci taniec zatańczyli do utworów "Czarna Polana" i "Prócz Ciebie nic", które Kayah wykonywała we wspaniałych duetach. -W amatorze widzę tancerza i to szczyt mojego zadowolenia. Mam nadzieję, że nie przestaniesz tańczyć - powiedział Michał Malitowski. Hani i Piotr także zostali ocenieni na 40 punktów.

12. edycję "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" wygrali: Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz!

Widzowie komentują finał "Tańca z Gwiazdami" w sieci

Jeszcze przed finałem 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" mówiło się, że to najbardziej sprawiedliwy finał w historii programu. Zarówno Kajra jak i Piotr Mróz pokazali, że są utalentowani i bardzo pracowici. Oglądający mieli więc twardy orzech do zgryzienia i jak się okazało to Piotra i Hanię obdarzyli większą sympatią. Oto komentarze, jakie pojawiły się w sieci zaraz po finale 12. edycji "TZG".

Piękne zakończenie Tańca z Gwiazdami, gratuluję, powinny być dwie kule, obie pary na nią zasłużyły

Dziękuję Wam za wspaniałe emocje....

Chyba najlepszy finał tańca z gwiazdami w historii tego programu !!!! Brawa dla obu par

W galerii znajdziesz zdjęcia z finału "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 12".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Grażyna (gość)

    Nie zgadzam się z Elą,Maseraka uwielbiam, Kajrowskiej nie trawię.

    31.10.2021 00:26
  • Gość (gość)

    To co wypisujesz to sam jesteś pajacem do potęgi entej

    30.10.2021 07:07
  • Ela (gość)

    To że nie wygrała Kajra to nie jej wina, ludzie poprostu nie lubią zarozumiałego Maseraka i zobaczycie że nikt kto będzie tańczył z Maserakiem nie ma szans na wygraną.Przekonacie się

    29.10.2021 12:02
  • Ela (gość)

    To że nie wygrała Kajra to nie jej wina, ludzie poprostu nie lubią zarozumiałego Maseraka i zobaczycie że nikt kto będzie tańczył z Maserakiem nie ma szans na wygraną.Przekonacie się

    29.10.2021 12:00
  • Ania (gość)

    Piotr i Hania brawo Byliście cudni .

    27.10.2021 19:01
  • Rudi (gość)

    Po takiej tyradzie na temat wiary, jej znaczenia we wszystkim co osiągnął - było już pozamiatane....

    27.10.2021 08:48
  • Rudi (gość)

    Kaira i Rafał byliście najlepsi!!!!!!!!

    27.10.2021 08:45
  • tancerz (gość)

    Finał powinni oceniać fachowcy a nie publika, takie sytuacje powodują to ,że nie ocenia się kunszt tańca a głosuje się na popularność "aktora"

    26.10.2021 17:25
  • widz (gość)

    bardzo sprawiedliwy wynik-brawo

    26.10.2021 15:18
  • gość (gość)

    On nie jest aktorem nie wprowadzajcie ludzi w błąd. Żadnej szkowły we wrocławiu aktorskiej nie skończył, nawet tra uczelnia nie wie co to za gość. dwa lata u machulskich na kursie i to jest aktor?

    26.10.2021 07:47
  • Ej trochę szacunku dla Piotra mróz umie tańczyć (gość)

    Ej trochę szacunku dla Piotra mróz umie tańczyć

    25.10.2021 23:42
  • Ej trochę szacunku dla Piotra mróz umie tańczyć (gość)

    Ej trochę szacunku dla Piotra mróz umie tańczyć

    25.10.2021 23:40
  • N (gość)

    Piotr Mroz - wykształcenie Akademia Sztuk Teatralnych w Krakowie Filia we Wrocławiu wydział aktorski

    25.10.2021 23:23
  • Wojtas (gość)

    No Piotrek gratki. Możesz podziękować Jagodzie że ci otworzyła drogę do Polsatu i spelniles marzenie. Trochę się zmieniłeś. Nie gwiazdorz za mocno

    25.10.2021 23:19
  • Gisc (gość)

    Powinna wygrać kaira ☺️

    25.10.2021 22:57
  • chris (gość)

    dla Kajrowicz - choć troszkę cnót niewieścich (jak namawia pewien minister) a mniej samochwalstwa

    25.10.2021 22:55
  • Gratulacje dla Piotra i Hani (gość)

    Oboje bardzo pracowici. Piotr ma dryg do tańca. Hania jest bardzo dobrą nauczycielką starającą się włożyć jak najwięcej tańca w układy. Zasłużyła na tę wygraną. W ten sposób została pierwszą tancerką tzg Polsatu wygrywającą dwa razy. A do tego zrównała się pod kątem liczby zwycięstw z niesamowitą Kamilą Kajak. Równocześnie szkoda, że w pewien sposób powtórzyła się sytuacja z poprzedniego sezonu czyli znów nie wygrała para najlepsza punktowo w całej edycji. No i znów nie wygrał bardziej doświadczony tancerz choć byłoby to całkiem na miejscu żeby jubileuszową 25 transzę wygrał najbardziej doświadczony w tzg tancerz (23 przetańczone edycje) czyli Rafał Maserak. Tak jak w poprzednim sezonie, na 15-lecie TzG w Polsce, nie wygrał najbardziej utytułowany w tzg tancerz (4 Kryształowe Kule) czyli Stefano Terrazzino. Żal takich sytuacji i takiego niedoceniania. P.S. Tym bardziej, że tańcząca wtedy ze Stefano Julia Wieniawa tańczy lepiej niż oboje dzisiejsi finaliści razem wzięci. Naprawdę powinna tańczyć w turniejach pro-am, takich jak ten International Pro-Am Polish Cup, na którym w minioną sobotę Stefano był sędzią. Swoją droga z takim doświadczeniem zdobytym w tzg w pracy typu pro-am właśnie, Stefano powinien być trenerem takich par na te turnieje. A najlepiej trenerem zawodowych par. To już w ogóle byłoby super. Z takim doświadczeniem tanecznym, zawodowym i przebytą drogą turniejową byłby z pewnością wartościowym trenerem.

    25.10.2021 22:50
  • dama (gość)

    pięknym show

    25.10.2021 22:48
  • dama (gość)

    do kajry nic nie mam ze nie wygrała ale zajeła drugie miejsce i tak duzo osiagneła będac na drugim miejscu a piotr mróz zasłużył na wygraną nie jestem marnym aktorem jak nie powiem kto z pierwszej miłosci aktorka normalnie rozpłakałam sie przy nim nigdy nic nie wygrał w zyciu moze mało występuje w serialach grał dziennikarza w barwach szczęscia trenera na wspólnej u izy a teraz na polsacie gliniarzy jako kuba roguz .kocham cię piotruś oraz twojego bohatera i nawet jak oglądałam reklamę jak promowali finał tanca z gwiazdami na polsacie to wiedziałam ze z serialu gliniarzy będą bawić się wygraną w tancu z gwiazdami z piotrem roguzem .,liczyłam na ciebie i ze szczęscia płakałam ze wygrałes bo od początku chciałam zebyś wygrał i wygrałes bardzo ci gratuluję oraz hani juz raz wygrała z robertem wabichem i powtórzyła to drugi raz a jak nie zauwazyliscie to kajra tak jest juz sławna śpiewa koncentruje ze sławomirem jest mi tylko zal ze wczesniej w tancu z gwiazdami wygrali ewelina lisowska albo natalia szroeder bo powinna wygrac iwona cichosz i szkoda ze nie wygrała iwonka a jesli chodzi o kajrę to wielki szacun za piękne słowa przed kamera i powinniście to docenic za to co powiedziała w finale ale tylko w finale po zakończonym show

    25.10.2021 22:45
  • Fan (gość)

    Piotrze Hannio gratuluję Wam z całego serca. Zasłużone zwycięstwo byliście oryginalni pokorni i to zwieczylo Wasz sukces. Jesteście wspaniali.

    25.10.2021 22:21
NowszeStarsze