taniec z gwiazdami 12

Tak mieszka Andrzej Piaseczny! Warszawskie mieszkanie jurora "Tańca z gwiazdami" to istne dzieło sztuki!

Andrzej Piaseczny jakiś czas temu wprowadził się do swego nowego apartamentu w Warszawie. Mieszkanie ma wyjątkowy wystrój, który jest dziełem projektantki wnętrz Magdaleny Miśkiewicz, właścicielki pracowni Miśkiewicz Design, ale powstał przy dużym udziale samego muzyka, znanego z umiłowania do dobrego stylu. Jak wygląda mieszkanie? Zobaczcie naszą galerię!

17.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Izabela Małysz zachwyca figurą w stroju kąpielowym u boku męża. Małżeństwo urządziło sobie rejs luksusowym jachtem

Aktualnie Adam i Izabela Małyszowie przebywają na wakacjach w Turcji. Słynne małżeństwo za pośrednictwem mediów społecznościowych chętnie chwali się przebiegiem swojego urlopu. Na jednym z ostatnio udostępnionych materiałów, żona legendarnego skoczka zapozowała w stroju kąpielowym, w którym wyglądała wprost zachwycająco!

17.08.2022Dancing with the stars

"Gliniarze". Piotr Mróz zostanie ojcem bliźniaków? Aktor opowiedział nam o swoich planach na przyszłość. Wiadomo, kiedy weźmie ślub z Agnieszką Wasilewską! [TYLKO U NAS]

Piotr Mróz, który wciela się w postać Kuby Roguza w "Gliniarzach", niedawno oświadczył się swojej narzeczonej. Teraz snuje on poważne plany na przyszłość. W rozmowie z Telemagazynem aktor postanowił się nimi podzielić. Zdradził, kiedy planuje poślubić Agnieszkę Wasilewską, a także opowiedział o tym, jak może u niego wyglądać kwestia związana z potomstwem.

29.07.2022Gliniarze

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×