taniec z gwiazdami 13

"Taniec z gwiazdami 13". Widzowie krytykują werdykt i przewidują finał! Ich zdaniem o Kryształową Kulę zawalczy Jamala i Jacek Jelonek!

Za nami 4. odcinki programu "Taniec z gwiazdami". Format, jak co sezon, budzi ogromne emocje wśród widzów! Nie inaczej jest i z 13. edycją tanecznego show Polsatu, w którym zmierzyli się znani i lubiani. Werdykt 4. odcinka mocno zirytował widzów, którzy nie kryją rozgoryczenia i wskazują, kogo spodziewają się zobaczyć w finale - bynajmniej nie za sprawą rewelacyjnych występów.

20.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami 13" odcinek 4. Karolina Pisarek zatańczyła i przytulała się do jurorów! Wiesław Nowobilski zgarnął najwięcej punktów! W 4. odcinku odpadli Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło!

Program "Taniec z gwiazdami" to wielkie emocje, piękne stroje i niezwykłe taneczne popisy. To jednak przede wszystkim uczestnicy - a ci tym razem zaprosili swoich tanecznych partnerów i widzów do swoich rodzinnych miejscowości! W 4. odcinku programu "Taniec z gwiazdami" zdradzili, skąd pochodzą i co ich ukształtowało. To jednak niewiele znaczyło przed obliczem surowych jurorów! Kto odpadł w 4. odcinku "TzG 13"?

19.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami 13". Jurorzy sypali dziesiątkami jak z rękawa! Jacek Jelonek i Natalia Janoszek zachwycili. Byli najlepsi? W 3. odcinku odpadli Maja Włoszczowska i Roman Osadichiy

"Taniec z gwiazdami" nie przestaje zaskakiwać. W 3. odcinku 13. edycji gwiazdy wypłynęły w taneczny rejs, w rytm największych przebojów Krzysztofa Krawczyka. Jurorzy byli tego wieczoru bardzo łaskawi. Aż dwóm parom przyznali maksymalną ilość punktów. Kto odpadł w 3. odcinku "TzG 13"?

12.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami 13". To Karolina Pisarek powinna odpaść? Widzowie bronią występu Krzysztofa Rutkowskiego! "Ta litość była słaba"

Zgodnie z przewidywaniami wielu telewidzów, 2. odcinek 13. edycji "Tańca z gwiazdami" po kolejnym występie opuścił Krzysztof Rutkowski. Okazuje się jednak, że zdaniem sporej grupy fanów programu, to nie on powinien tego wieczoru odpaść z programu, a Karolina Pisarek! Widzowie mówią wprost o niesprawiedliwości, nie pozostawiając na występie modelki suchej nitki.

06.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami 13" odcinek 2. Karolina Pisarek nie pokazała ani jednego kroku! Krzysztof Rutkowski zrobił "postęp" i odpadł!

"Poznajmy się bliżej" - było tematem przewodnim 2. odcinka 13. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Problemy zdrowotne niemal wyłączyły Karolinę Pisarek z dalszej rywalizacji. Modelka o utrzymanie w programie walczyła z detektywem Krzysztofem Rutkowskim. Kto odpadł w 2. odcinku tanecznego show Polsatu?

05.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Wiktoria Omyła nie może się pogodzić z odpadnięciem z programu. Taneczna partnerka Łukasza Płoszajskiego mówi wprost: "Żenada"

Wciąż nie milkną echa po pierwszym odcinku 13. edycji "Tańca z gwiazdami", z którego - zdaniem wielu - niesłusznie odpadli Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła. Tancerka w jednym z najnowszych wywiadów postanowiła odnieść się do swojego występu w tanecznym show. Ewidentnie nie może się pogodzić z tym, że to właśnie ona i jej taneczny partner odpadli już w pierwszym odcinku programu.

31.08.2022Taniec z gwiazdami

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×