"Taniec z gwiazdami" 2.03.2018, odcinek 1. Księżniczka Renulka i szarmancki Popek. Kto odpadł z "Dancing with the stars"? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" za nami! Jedenaście nowych par zaprezentowało się na parkiecie i pokazało na co je stać! Uczestników i widzów czekała spora niespodzianka! Kto odpadł? Kto poradził sobie najlepiej?

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" - sprawdź program tv

Jako pierwsza zatańczyła Beata Tadla, której partneruje Jan Kliment. Ich cha cha w rytm "Havana" Camilli Cabello zachwyciła Olę Jordan. - Miałaś piękne, proste nogi - zwróciła się do Beaty. - Był ogień - zaznaczył Michał Malitowski. Jurorzy przyznali w sumie 28 punktów. Druga para to Antek Smykiewicz i Agnieszka Kaczorowska, a ich taniec to jive do piosenki Bruno Marsa "Locked out of heaven". - Zastanawiałam się, czy to w ogóle jest jive, ale zobaczyłam partie flipów i kicków i mi ulżyło - skomentowała Iwona Pavlović. Jury było dość srogie, bo Antek i Agnieszka otrzymali 19 punktów.

Krzysztof Gojdź i Walerija Żurawlewa tańczą w szczytnym celu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czas na Martynę Kupczyk i Żorę Korolyova, którzy zatańczyli tango do utworu "Please don't stop the music" Rihanny. - Podoba mi się, że jesteś zadaniowa. Świetnie radzisz sobie w solówkach, ale gubisz się w ramie - zauważyła Iwona. - Świetnie tańczysz, ale widać, że się wstydzisz - powiedział natomiast Andrzej Grabowski. Jurorzy przyznali 21 punktów. W studio "Tańca z gwiazdami" zabrzmiało "Moves like Jagger" Maroon 5, a na parkiecie pojawili się Jarosław Kret i Lenka Klimentova. Jak jurorzy ocenili ich cha chę? - Bardzo lubię jak zapowiadasz pogodę - zwrócił się do Jarka Andrzej Grabowski. Niestety, Jarek i Lenka dostali tylko 12 punktów.

Kasia Dziurska i Tomasz Barański zatańczyli jive'a w rytm "Crazy little thing called love" Queen. - Byłaś bardzo sexy. Nie jest łatwo tańczyć na takich obcasach, a ty poradziłaś sobie naprawdę bardzo dobrze - oceniła Ola Jordan. Jurorzy przyznali parze 30 punktów. Taniec Dariusza Wieteski i Kasi Vu Manh to tango do piosenki "Co mi panie dasz" Bajmu. - Twoja rama to dramat - wskazała Iwona Pavlović. Ola Jordan próbowała bronić Darka, ale ostateczna punktacja dla tej pary to 19 punktów.

Maserak przełamuje nieśmiałość (!) Littlemooonster96. Jak wypadną w odcinku NA ŻYWO? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski zaprezentowali się w walcu angielskim do "You light up my life" Whitney Houston. - Jestem bardzo mile zaskoczony. Takiego walca się nie spodziewałem - przyznał Michał Malitowski. - Wyglądałaś jak księżniczka - dodała Ola. Zachwyceni jurorzy przyznali 30 punktów. Jive'a do "Happy" Pharrella Williamsa zatańczyli Wiktoria Gąsiewska i Oskar Dziedzic. Jurorzy oszczędzili parze słów krytyki, poprosili, żeby Wiktoria więcej się uśmiechała i pokazali na tabliczkach w sumie 27 punktów.

Tango w rytm "Alei gwiazd" zatańczyli Krzysztof Gojdź i Walerija Żurawlewa. - Było lepiej niż myślałem - zauważył Michał Malitowski. - Popracuj nad emocjami w tańcu - zaproponowała natomiast Ola Jordan. Para otrzymała 23 punkty. Angelika Mucha (Littlemooonter96) i Rafał Maserak zatańczyli cha chę do "Can't stop the feeling" Justina Timberlake'a. - Ładnie tańczyłaś, ale więcej śmiałości - skomentował Andrzej Grabowski. Jurorzy przyznali 22 punkty. Czas na Popka i Janję Lesar oraz ich walc angielski do "Beauty and the Beast". - Jestem zaskoczona. Twoja córka będzie z ciebie bardzo dumna - powiedziała Ola Jordan. - To było potwornie dobrze zatańczone - zaznaczyła Iwona Pavlović. Popek i Janja dostali 28 punktów. Czas na ogłoszenie wyników!

Popek i Janja Lesar na treningu przed pierwszym odcinkiem nowego "Tańca z gwiazdami"! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1. odcinku "Dancing with the star. Taniec z gwiazdami" nikt nie odpadł!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Widz (gość)

  Brakuje Pani Beaty.....Pani Iwonka Super,pozostali również. Będzie na pewno ciekawa edycja.

  03.03.2018 08:30
 • Widz (gość)

  Brakuje Pani Beaty.....Pani Iwonka Super,pozostali również. Będzie na pewno ciekawa edycja.

  03.03.2018 08:30
 • tra (gość)

  W oczekiwaniu na umorzenie sprawy zabojstwa Roberta Wojtowicza przez ks. Krzysztofa Litwe wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/po-tym-zabojstwie-przestalem-wierzyc-w-boga-czy-to-ksieza-zabili-roberta-wojtowicza/z882hme

  02.03.2018 23:46
 • Korupcjonista w polsat (gość)

  Przepchniemy Popka do finału i musi go wygrać!!! Już ja o to zadbam ;)

  02.03.2018 23:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×