"Taniec z gwiazdami" 22.04.2016, odcinek 7. Odpadli Izu Ugonoh i Hanna Żudziewicz! [ZDJĘCIA]

To już 7. odcinek piątek edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Która para musiała pożegnać się z programem? Co zatańczyli uczestnicy?

Multimedia

Program otworzył ognisty pokaz namiętnej samby, po czym prowadzący "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" - Paulina Sykut - Jeżyna i Krzysztof Ibisz zapowiedzieli, że każda z par zatańczy dwa razy, a jeden z tańców będą mogli zadedykować komuś specjalnemu.

Jako pierwsi na parkiecie pojawili się Julia Wróblewska i Jan Kliment, którzy zatańczyli jive'a do hitu Beatlesów "She loves you". - Brawo za ten rytmiczny początek programu - powiedział po występie Michał Malitowski. Beata Tyszkiewicz zaznaczyła natomiast, że Julka dojrzewa w czasie trwania programu, a Janek bardzo odmłodniał. Jurorzy przyznali im 33 punkty. Rafał Jonkisz i Walerija Żurawlewa zatańczyli cha cha cha. - Jestem zauroczona twoimi przeprostami, ale praca bioder... jest przezabawna - wyznała Iwona Pavlović. Michał Malitowski zauważył także, że Rafał był nieco sztywny. Para otrzymała 29 punktów.

CZYTAJ TAKŻE:

"TANIEC Z GWIAZDAMI". ZOBACZ, JAK IZU UGONOH I HANIA ŻUDZIEWICZ ĆWICZĄ JIVE'A! [WIDEO]
"TANIEC Z GWIAZDAMI". ELŻBIETA ROMANOWSKA I RAFAŁ MASERAK WRÓCILI DO TRENINGÓW!

Jive'a do piosenki Brendy Lee, "Hallelujah I love him so" zatańczyli Izu Ugonoh i Hanna Żudziewicz. - Z przyjemnością się na pana patrzy - przyznał Andrzej Grabowski. Iwona Pavlović zaznaczyła natomiast, że taniec przypominał swing, co sprawiło, że Izu dopuścił się małych błędów technicznych. Izu i Hana zasłużyli według jurorów na 36 punktów.

Ela Romanowska i Rafał Maserak zaprezentowali salsę. - Ty niegrzeczna dziewczynko, I love you! - wyznał Michał Malitowski zachwycony ruchami Eli. Iwona Pavlović postanowiła natomiast zatańczyć z Elą i sprawdzić, czy da się poprowadzić. Wobec tego, jurorzy przyznali 39 punktów. Anna Karczmarczyk i Jacek Jeshke zaprezentowali cha cha cha do utworu "I wanna dance with somebody" Whitney Houston. Beata Tyszkiewicz zauważyła, że Jacek tańczył z Anią dużo bardziej czule niż zwykle, a Michał Malitowski, że Ania poprawiła nogi od czasu ostatniej cha-chy. Ania i Jacek otrzymali 37 punktów

CZYTAJ TAKŻE:

PAULINA SYKUT ZAŚPIEWA W "TAŃCU Z GWIAZDAMI"!
"DANCING WITH THE STARS". DWIE PARY POŻEGNAŁY SIĘ Z PROGRAMEM" [ZDJĘCIA]

Czas na drugą rundę taneczną. Kolejny taniec - modern jazz - Julia zadedykowała swoim dziadkom, a na żywo piosenkę "Wznieś serce nad zło" zaśpiewał Ryszard Rynkowski. - Było to piękne, wzruszające i idealnie pasujące do ciebie Juleczko - wskazała Iwona, a jurorzy przyznali 36 punktów. Rafał Jonkisz zadedykował mamie walca angielskiego, zatańczonego do utworu "Wielka miłość" Seweryna Krajewskiego. Wzruszone jury uznało, że para zasługuje na 37 punktów.

Czas na Izu i Hanię, którzy zaprezentowali taniec współczesny do piosenki "Another love" Toma Odella. Izu także zadedykował swój taniec mamie. - Kiedy wasze ciała są przepełnione emocjami, dużo piękniej tańczycie - zaznaczyła Iwona Pavlović. Ocena dla tej pary to 40 pkt. Ela zatańczyła dla rodziców walca angielskiego w rytm "Memories" z musicalu "Koty". - To było czyste, klasyczne. Piękna góra - stwierdził Michał Malitowski. Ela i Rafał otrzymali 39 punktów. Ania zadedykowała slow foxtrota Uli, będącej po ciężkiej chorobie. "Jej czarne oczy" zaśpiewał na żywo Iwan Komarenko. Jurorzy uznali, że był to najpiękniejszy taniec wieczoru i przyznali 40 punktów.

W 7. ODCINKU "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" ODPADLI IZU UGONOH I HANNA ŻUDZIEWICZ!

Komentarze

Skomentuj
 • gosc (gość)

  A moze taki kontrakt byl na 3 miesiace i Izu musi wracac do treningow. Jakby nie bylo TzG nie ma co juz ogladac, stracil calkiem na wartosci.

  25.04.2016 00:47
 • Radykal (gość)

  Coz, brak słów. Chyba jesteśmy rasistami, bo innego wytłumaczenia nie znajduje. Żenada i wstyd.

  24.04.2016 15:58
 • Gość (gość)

  To nie do pomyślenia odpada najlepszy tancerz amator aż trudno uwierzyć że tak mało było smsów. I to kiedy odpada wtedy gdy jest 5 par w tym 2 znacznie odbiegające poziomem

  24.04.2016 14:55
 • silcer (gość)

  nie pierwszy raz ale chyba ostatni bo po takich przekrętach polsatu nikt nie będzie chciał oglądać tego oglądać

  24.04.2016 10:58
 • Fredka (gość)

  Skandal, Polsat powinniscie przeprosic Izu. Nie wierze w zadne glosowania smsowe.

  24.04.2016 05:41
 • fanka boksu dzięki Tobie i T z G. (gość)

  Izu, jesteś mistrzem nie tylko na ringu. W T z G. , rówież nie miałeś przeciwnika. Świetnie prezentujesz się w TV i tu, życzę Ci sukcesów. Świetna, męska twarz. Są tacy aktorzy?. ..... Dzięki Izu. Dzięki że jesteś.

  23.04.2016 20:41
 • gość (gość)

  Skandal !

  23.04.2016 16:45
 • Brak słów (gość)

  Mam nadzieję, że oglądalność spadnie! Odpadł najlepszy,jak to możliwe ? O co chodzi w tym programie bo na pewno nie o taniec .

  23.04.2016 15:59
 • Ania (gość)

  Juz teraz nawet tego nie ogladam !!! masakra jakas....Taki tancerz i odpadl a Julka ktora jest sztywna jak posag nadal zostaje..masakra !!!

  23.04.2016 15:57
 • Smyk (gość)

  Zaklamanie i rasizm.smutne

  23.04.2016 12:04
 • Adam Klauss (gość)

  Najprzystojniejszy facet i niezwykle taneczny mężczyzna, jaki kiedykolwiek brał udział w T. z G. "przegrał" z najbardziej opornymi "tancjorami" ...... HORROR!.... Wstyd na cały świat!. ....... Czym Julka (nazywana szumnie przez Grabowskiego - "PANIĄ") zainponowała TV "znawcom"?!. .... No Czym?!. ... Worami z dziadkowymi ogórami ?!. ..... A nie lepszym prezentem dla dziadka byłoby usłyszeć ...."Szanowni jurorzy, to OGROMNA pomyłka. Ja powinnam odpaść. I to dawno, dawno temu". ..... Pyt. do Polsatu: Nie da się nic zrobić?!.

  23.04.2016 11:30
 • pomysl@666@wp.pl (gość)

  Jakie poczucie mają wielcy rzeczoznawcy, jurorzy.Powinni zapadz się pod ziemię ze wstydu,to nie pierwszy taki taniec. Ale cóż liczy się kasa!!!

  23.04.2016 08:36
 • pomysl 666@wp.pl (gość)

  A jednak rasizm! Szok.juz nie nie oglądam tego programu!

  23.04.2016 08:32
 • Ewkka (gość)

  Ja osobiście jestem zaskoczona że para która miała najwyższe noty w poprzednich odcinkach teraz odpada nie wiem jak ludzie głosowali ale jak dla mnie to jest oszustwo . W tym odcinku dla mnie powinni odpaść Rafał i Walerija albo Julka i Jan . Dla mnie nie ma na co się już w tym programie ptrzeć

  23.04.2016 07:44
 • monika (gość)

  A myślałam że po wydranej Osi Polacy już przekonali się że nie taki diabeł straszny jak go malują. Niestety widać że nadal rasizm rządzi. Brawo polsat tylko tak dalej a kolejne odcinki nikt nie obejrzy

  23.04.2016 07:38
 • Zonia S (gość)

  Żadne SMS żenada jak może odpuść najlepszy.Uzupełniający powinien wygrać ten program.Polsat się popisał już nie ma co oglądać.Dawno powinna odpuść Romanowska i ten pajac Maserak.Izu i tak jesteś najlepszy szok

  23.04.2016 02:25
 • Zonia S (gość)

  Żadne SMS żenada jak może odpuść najlepszy.Uzupełniający powinien wygrać ten program.Polsat się popisał już nie ma co oglądać.Dawno powinna odpuść Romanowska i ten pajac Maserak.Izu i tak jesteś najlepszy szok

  23.04.2016 02:25
 • Luck (gość)

  Zalosne.. Jak on mogl odpasc:/

  23.04.2016 00:30
 • Kao (gość)

  Drogi polsacie macie minę z głowy . Dzisiaj przesadziliście wyrzucając Izu z tańca. Najlepsza para z olbrzymią przyjemnością ich się oglądało. Czy was też ogarnęła fala rasizmu?

  23.04.2016 00:19
 • pep (gość)

  No to Polsat się popisał!!! Już tańca nie będę oglądał ,jeżeli odpada najlepszy tancerz z takiego programu to albo z tą telewizją jest coś nie tak albo z widzami tej telewizji!

  23.04.2016 00:14
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×