"Taniec z gwiazdami 9". Jakub Kucner powinien dalej tańczyć w "Dancing with the stars"? Widzowie oburzeni wynikami!

W 9. odcinku najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami" z programem pożegnał się Jakub Kucner i jego taneczna partnerka Lenka Klimentova. Niektórzy widzowie nie są jednak zadowoleni z werdyktu. Część z nich uważa, że Mister Polski powinien dalej tańczyć w "Dancing with the stars"!

Multimedia

Majowy piknik w 9. odcinku "Tańca z gwiazdami" okazał się pechowy dla Jakuba Kucnera i Lenki Klimentovej. Para, która w strefie zagrożenia stawała aż sześć razy odpadła przed wielkim półfinałem "Dancing with the stars". -Odbiegam tak bardzo od dziewczyn, że nigdy im nie dorównam - ocenił swoje szanse w ćwierćfinale Jakub Kucner. Cha-cha w rytm utworu "Maj" oraz walc angielski do piosenki „What a Wonderful World” to ostatnie konkursowe tańce Mistera Polski w "Tańcu z gwiazdami".

Majówkowy piknik w rytmie wiosennych przebojów! Odpadli rekordziści!Zobacz więcej

Niektórzy widzowie uważają jednak, że Jakub Kucner powinien dalej tańczyć w "Tańcu z gwiazdami". Fani programu zwracają uwagę na taneczne umiejętności Gimpera, który radzi sobie na parkiecie - według nich - dużo gorzej.

Gimper był jednak słabszy....

Szkoda że odpadliscie 😭 miałam nadzieję że to w końcu będzie Gimper.

Gimpera już też dawno nie powinno być. Wcześniej poleciały za to osoby, które spokojnie mogłyby być zamiast nich w półfinale

wiem, że Jakub mistrzem tańca nie jest, ale jego konkurent również nie. Bardzo będzie brakowało waszych uśmiechów, autentycznej radości z tańca, gentelmanskiej postawy Kuby

A jak wy oceniacie werdykt z 9. odcinka. 9. edycji "Danicing with the stars"? Sprawiedliwy?

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • ciekawe czemu nie podano drugiej zagrożonej pary (gość)

    Jakub tańczył dość średnio (chyba najsłabiej ze wszystkich trzech Misterów, którzy kiedykolwiek byli w tzg), ale jednak wczoraj był minimalnie lepszy od Tomka. Powinien odpaść już wcześniej. Np. w odcinku 7. Zamiast Agnieszki i Stefano. To okropne gdy dobre duety odpadają, a słabsi uczestnicy zostają. Natomiast skoro już został to wczoraj patrząc po notach odcinka, ale i tych zsumowanych mógł jeszcze zostać.

    04.05.2019 14:30
  • gratulacje dla Jakuba i Lenki; ćwierćfinał to spory sukces (gość)

    Gratulacje zwłaszcza dla Lenki, która w ten sposób dołączyła do grona tancerzy z wysokimi lokatami w tzg. Najlepsza 6 to na turniejach już dobry wynik. A ćwierćfinał to już strefa medalowa.

    04.05.2019 14:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×