"Taniec z gwiazdami 9" odcinek 10. Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka w finale „Dancing with the Stars”!

Za nami półfinał "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami". Poznaliśmy już finalistów, którzy powalczą o Kryształową Kulę 9. edycji. Komu przyszło się cieszyć z awansu, a kto musiał przełknąć gorycz porażki? Sprawdźcie, co się wydarzyło!

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 9" odcinek 10. - co się wydarzyło?

O wejście do finału walczyli 9. edycji "Tańca z gwiazdami" walczyli: Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak, Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka oraz Joanna Mazur i Jan Kliment. Najpierw zatańczyli tańce, które wybrali dla nich widzowie. Półfinałową rywalizacje na parkiecie "Dancing with the stars" otwarło paso doble Gimpera i Natalii Głębockiej. -"Znowu w tańcu mi nie wyszło". Jak ty się znalazłeś w tym półfinale, nie wiem - podśpiewywała po ich występie Iwona Pavlović. -Świetny występ, z tańcem w tle - dodał Andrzej Grabowski. Para zdobyła w sumie 19 punktów.

Gimper i Natalia Głębocka komentują wyniki półfinału! Nie powinni przejść dalej?Zobacz więcej

Joanna Mazur i Jan Kliment zatańczyli walca. -Nie biorę pod uwagę w ogóle twojej niepełnosprawności. Tańczysz na miarę nie tylko półfinału, ale i na miarę finału - ocenił Andrzej Grabowski. -Nie można nic dodać, nic ująć. Po prostu to był przepiękny walc i ten twój uśmiech - dodała Ola Jordan. -Tak czystego walce nie widziałam w wielu edycjach - pochwaliła ją Iwona Pavlović. Biegaczka i jej taneczny partner zdobyli maksymalna ilość punktów!

Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak bardzo chcieli zatańczyć jeszcze ogniste paso doble, a widzowie spełnili ich marzenie. -Jestem zauroczony twoim tańcem. Szczególnie ten taniec jak hiszpański paso doble, to do twojej figury, wyglądu pasuje idealnie- chwalił Andrzej Grabowski. -Uważam, ze zrobiłaś największy postęp z wszystkich gwiazd od 1. odcinka. Bardzo pomysłowa, bardzo ciekawa i trudna choreografia. Udźwignęłaś ją- opiniowała Iwona Pavlović. Tamara i Rafał zapracowali na 28 punktów.

Zmysłowa Joanna, waleczna Tamara, pasiasty Gimper i goście na widowni. Zobacz najlepsze zdjęcia z półfinału "Tańca z gwiazdami"!Zobacz więcej

W drugiej rundzie Gimper i Natalia Głębocka zatańczyli cha-cha-cha. -Chodziłeś dla mnie dużo. Miałeś dwa kroki cha-chy, które pomyliłeś - nie miała dobrych informacji Ola Jordan. -Bardzo doceniam twoja pracowitość - wtórował Andrzej Grabowski. -Widać, że kochasz taniec. Coś tam już dryga, tylko nie wiem czy taniec pokochał Ciebie. Było słabiej niż ostatnio - stwierdziła Iwona Pavlović. Para zdobyła tylko 14 punktów.

Z rumbą zmierzyli się Joanna Mazur i Jan Kliment. Dla pary zaśpiewał Marcin Sójka, czyli zwycięzca ostatniej edycji "The Voice of Poland". -W tym programie tylko Tamara depta ci po piętach. Nikt nie tańczy tak dobrze, jak ty. Twoja rumba miała tak dużo poprawnych sekwencji, chciałabym ci Janku złożyć osobiście hołd- chwaliła ich taniec Iwona Pavlović. -**- powiedziała Ola Jordan. Do pary powędrowało kolejne 30 punktów!

Tuz po nich na parkiecie "Tańca z gwiazdami" jive'a zaprezentowali Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak. -Pięknie, do tego te wasze wspaniałe kostiumy- komplementował Andrzej Grabowski -Tamaro wystarczyło, że spojrzałam na jeden krok, Pięknie, smukło- podsumowała ich taniec Iwona Pavlović. Nic dziwnego, że para mogła liczyć od jury na 29 punktów.

Najlepszą parą dwuetapowej rozgrywki okazali się: Joanna Mazur i Jan Kliment i to oni mieli już zagwarantowane miejsce w finale. Pozostałe dwie pary zmierzyły się w dogrywce. Jako pierwsi swoje umiejętności w quickstepie zaprezentowali Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka. -To był taniec, to było widowisko. Czemu poprzednich tak nie tańczyłeś? - dopytywał Andrzej Grabowski. -Bardzo dobrze, że wybrałeś ten taniec. Był bardzo fajny - wskazała Ola Jordan. Para zdobyła 23 punkty.

Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak zatańczyli na koniec taniec współczesny do utworu "Kolorowy wiatr". -Zasługujesz na finał- skomentowała Ola Jordan. -Masz bardzo szalonego, zwariowanego, ale wspaniałego trenera. To w dużej mierze jego zasługa, że tak tańczysz. Moim marzeniem jest, żebyś była w finale- oceniła Iwona Pavlović. Zasłużyli na 30 punktów.

Z PROGRAMU "TANIEC Z GWIAZDAMI" ODPADLI TAMARA GONZALEZ PEREA I RAFAŁ MASERAK!

Burza w sieci po wynikach półfinału! Fani Tamary Gonzalez Perey i Rafała Maseraka są wściekli!Zobacz więcej

Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka w finale 9. edycji „Dancing with the Stars”!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • Kto powinien wygrac (gość)

  Powinni wygrać Jan i Joanna

  17.05.2019 20:57
 • Betty.64 (gość)

  Żałuję że oglądam ten program, jak może przejść do finału ktoś taki jak Gimper który nie ma pojęcia o tańcu, a w porównaniu z Tamarą to kompletne dno. Myślałam że w tym programie liczy się kto lepiej tańczy a nie kto ma więcej fanów. Nie mam zamiaru więcej oglądać tego programu szkoda czasu, zwłaszcza że wyniki prawdopodobnie były sfałszowane. Żenada, żenada i jeszcze raz żenada. Gdyby Gimper miał chociaż trochę honoru i był uczciwy to sam by zrezygnował z dalszego udziału.

  12.05.2019 22:43
 • Duśka (gość)

  Wynik 10 odcinka to rezultat tego w jaką stronę idzie ten program. Z widowiska tanecznego na wysokim poziomie uważanego za wersję najlepszą na świecie, zmierza to w stronę przaśnego show, w którym umiejętności taneczne ustępują pola innym kwestiom. Półfinał pokazał to jeszcze dobitniej niż ćwierćfinał. A i tam było do czego mieć zastrzeżenia. Mam na myśli "test majówkowy". To była jakaś porażka. Jeśli trzeba było przerwy między rundami to można było zorganizować taneczny występ gościnny. Skoro na widowni była Paulina Biernat to może jej i Stefano Terrazzino. Albo jak już jakiś test to np. dla gwiazd Test wiedzy o tańcu. I tam np. pytania o nazwy kroków i figur tanecznych. A tak robi się głupkowato co nie przystoi formatowi, najpopularniejszemu programowi rozrywkowemu na świecie. No i taniec zaczyna być jakby marginalizowany, a to przecież właśnie o widowisko z klasą z tańcem w roli głównej tu chodzi. Widza trzeba traktować poważnie i proponować mu rzeczy wartościowe, a nie ogłupiające. Należy ciągnąć w górę, a nie w dół. Poprzednia edycja ogólnie była słaba, ale w finale były dwie najlepsze pary. Obecna edycja ogółem jest lepsza, ale za to finałowy skład budzi wątpliwości. Nie wiem co lepsze, a co gorsze. P.S. Kilka tygodni temu w TzG polecano wywiad w Tele Tygodniu ze Stefano Terrazzino. Niestety nie udało mi się go przeczytać, ale potem w innym tygodniku również był wywiad z nim. Ten już przeczytałam. Może był to nawet jakiś przedruk...W każdym razie nawet dziennikarki przeprowadzające z nim ów wywiad ubolewały nad odpadnięciem jego i Agi z programu zaznaczając, iż nastąpiło to zdecydowanie przedwcześnie. Absolutnie się z tym zgadzam. Sam Stefano stwierdził, że Agnieszka była jedną z trzech najlepszych w tej edycji. Wskazują na to też punkty, które zdobyli. Stef jest tak doświadczonym tancerzem, że z pewnością wie co mówi. I na pewno nie chodzi tu o to, że nie wygrał, bo osiągnął w tym programie tak wiele, że nie chodzi mu już o wygraną. Otwarcie natomiast przyznał, iż ma poczucie, że w tej edycji, bardziej niż w poprzednich, liczą się też inne rzeczy niż poziom tańca, który się prezentuje. Uznał to za "trochę niefajne". Delikatnie powiedziane, ale ja w pełni się z tym zgadzam. Patrząc na każdy kolejny odcinek utwierdzam się w tym przekonaniu i uważam, że swoimi obserwacjami trafił w samo sedno. Obawiam się, że jeśli twórcy TzG się nie otrząsną i nie pójdą po rozum do głowy, aby wrócić na właściwe tory i dać widzom show, które ma sznyt to oglądalność może tylko spadać, bo ludzie nie chcą byle czego. A jak tak dalej pójdzie to i Stefano Terrazzino, największa gwiazda TzG, może więcej nie wziąć udziału w tym programie. A byłaby to ogromna strata dla tego przedsięwzięcia telewizyjnego.

  12.05.2019 22:34
 • *123# (gość)

  Ludzie przestancie ogladac te bzdety to zenada beztalencie weszlo do finalu oni wiedza od poczatku kto ma wygrac a wy dajecie im zarobic niech sami ogladaja ten program

  12.05.2019 06:58
 • Anty (gość)

  Finał na miarę absurdu. Gimper i jego poruszanie się to nie taniec a parodia tańca.

  11.05.2019 18:35
 • Pav (gość)

  Ja też myślę, że je to ustawione a internauci mają g...o do gadania. Kto to sprawdzi. Kiedyś wyjdzie na jaw to oszustwo sms-owe. Przestaję oglądać.

  11.05.2019 13:12
 • Ślepy Obiektywizm (gość)

  Popierając poprzednika : Od początku wiadomo było, że jest to PROGRAM ROZRYWKOWY, show, nie konkurs tańca. Nawet jeżeli Pan Działowy nie tańczy fenomenalnie to zasady programu obowiązują. Żale i petycje nie zmienią tego. Z decyzją można się zgadzać lub nie, ale nazywanie fanów Gimpera (cytuję) gimbusami, osobami bez honoru etc? Drodzy państwo, wyczuwam hipokryzję

  P. S Polecam zaznajomić się z materiałem Tomasza Działowego, w którym otwarcie mówi o swych planach na wypadek wygrania Tgz. Spoiler : odda nagrodę

  11.05.2019 11:25
 • Tomasz Jabłoński (gość)

  Ludzie o co macie do niego pretensje że przeszedł? To nie jest jego wina i nie jest on bez honoru bo to oni zaprosili Tomasza ''Gimpera'' Działowego więc wiedzieli od początku że tak będzie to nie jest konkurs taneczny to jest program który ma dostarczać rozrywki a komentarze jury? Były bardzo chamskie i jak na ich poziom nie powinno takiego czegoś być, ludzie wybrali jego no to przeszedł i to nie jest koniec świata żeby był taki hejt na niego. Zastanówcie się co piszecie bo naprawdę jest to żałosne.

  11.05.2019 09:54
 • Jaska (gość)

  To jest oszustwo nie powinni głosować internauci bo nie wiemy kto głosuje

  11.05.2019 09:29
 • Jaska (gość)

  To jest oszustwo nie powinni głosować internauci bo nie wiemy kto głosuje

  11.05.2019 09:29
 • Zdruzgotana (gość)

  To nie tylko żenada. To hańba dla tego programu, że takie beztalencie jak Gimper weszło do finału. Wstyd Internauci! To nie powinno się wydarzyć. Takie programy nie mają sensu, gdy wygrywa popularność z talentem

  11.05.2019 09:07
 • Halina (gość)

  O tym kto wygrał, powinni decydować powołane do tego osoby które się na tym znają, a nie ludzie którzy nie mają pojęcia o tańcu. To co się wydarzyło w ostatnim odcinku to wielki skandal. Nie mam ochoty już tego oglądać.

  11.05.2019 09:06
 • Gość (gość)

  Żenada. Już nie będę oglądać finału ani żadnej nowej edycji. Głosujący fani Gimpera nie macie honoru !!!!!

  11.05.2019 08:54
 • Larson (gość)

  Gimper to wybitny tancerz ludzie musicie się z tym pogodzić

  11.05.2019 08:52
 • eva (gość)

  to nie jest program na popularność a na taniec internauci wygrali głosując na uczestnika który nie tańczy a podryguje w tańcu niesprawiedliwy werdykt publiczności. zniechęca do dalszego oglądania i występowania innych gwiazd. To nie głosowanie na popularny filmik na necie. piękny występ Rafała i Tamary jak można zniszczyć ich wysiłek powinni być w finale.

  11.05.2019 08:47
 • Tessa ,k (gość)

  To skandal,ze takie bez talenicie jsk Tomek dostal sie do finau!! Powinien zrezygnowac bo sie ośmiesza!!!!

  11.05.2019 00:22
 • Tenia (gość)

  Tomasz "Ginter"to facet bez honoru,jego fani ośmieszyli go głosując na niego ,bo to przecież antytalent.Nie zasłużył na to by być w finale ,wszyscy ciężko pracowali a Tamara została bardzo, ale to bardzo pokrzywdzona - ja finału oglądać już nie będę a program dotychczas świetny stracił sens

  10.05.2019 23:47
 • Mała (gość)

  To już dawno jedna wielka ściema... Szkoda czasu na oglądanie.

  10.05.2019 23:31
 • michal. (gość)

  gimber,nie,zaslugujesz,na,miejsce,w,finale,zrezygnuj,bo,nieumiesz,tanczyc,dzieci,w,pszeczkolu,lepiej,tanczom.

  10.05.2019 23:19
 • taki ktoś, który posiada rozum (gość)

  Oczywiście że nie chodzi o taniec, to jest program dla odbiorców. Natomiast uczestnicy mają dać show, a nie taniec, a w tej grze głównie chodzi o głosowanie internautów, ponieważ to oni mają decydujący głos. Myślisz że dla czego w finale liczą się tylko głosy widzów, w TZG chodzi o show, a nie o taniec. Przecież kasa się liczy, a hajsy hajs mają.

  10.05.2019 23:08
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×