"Taniec z gwiazdami 9" odcinek 11. FINAŁ! Wygrali Joanna Mazur i Jan Kliment!

Za nami finał 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka po raz ostatni pojawili się na parkiecie, aby zawalczyć o Kryształową Kulę. Zwycięska para mogła być tylko jedna!

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 9" odcinek 11. - co wydarzyło się w FINALE?

Finał 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" otworzyli wszyscy uczestnicy i tancerze wiosennej odsłony programu. Zatańczyli także jurorzy, do których po dłuższej nieobecności dołączył Michał Malitowski. Finaliści mieli do zaprezentowania trzy tańce - pierwszy wybrany przez przeciwników, drugi, przy którym towarzyszą im muzyczne gwiazdy oraz trzeci - show dance.

Michał Malitowski wraca do jury! Co mu dolegało?Zobacz więcej

Tańce konkursowe rozpoczęli Joanna i Jan, którzy zatańczyli fokstrota do utworu "Strangers in the night" Franka Sinatry. - Obserwowałem cię i zakochałem się w tobie. Uważam, że jesteś jedną z najlepiej tańczących gwiazd w tym programie - powiedział w swoich pierwszych słowach Michał Malitowski, po czym podszedł do Joasi i dał się jej poznać dotykiem. - Dla mnie było płynnie i pięknie - dodała Ola Jordan. Joanna i Jan otrzymali 38 punktów. Z kolei Gimper i Natalia zaprezentowali się w salsie w rytm "Bailando" Enrique Iglesiasa. Iwona Pavlović podkreśliła, że z obecnych ponownie gwiazd tej edycji Gimper tańczy najgorzej (poza jednym wyjątkiem), ale to on jest w finale i tego nikt mu nie odbierze. - Zatańczyłeś tę salsę lepiej niż wtedy, gdy zatańczyłeś ją bardzo źle - ocenił z kolei Andrzej Grabowski.

W drugiej rundzie Joannie i Jankowi towarzyszyła Margaret, która zaśpiewała "Tempo". Ich samba została pozytywnie oceniona przez jurorów. - Czułam zdenerwowanie w tobie. Rozumiem to, ale według mnie było super - powiedziała Ola Jordan. - To była samba godna tego finału - stwierdziła natomiast Iwona Pavlović. W sumie para otrzymała 36 punktów. Andrzej Piaseczny i jego "Śniadanie do łóżka" towarzyszyli Gimperowi i Natalii, gdy oni tańczyli fokstrota. - Wygląda na to, że tańce standardowe bardziej ci leżą - ocenił Michał Malitowski. - Kiedy ja po całym dniu wskakuje w piżamkę nabieram takiej lekkości. Wskoczyłeś w śliczną piżamkę, ale nie było widać lekkości - stwierdziła natomiast Iwona Pavlović. Jurorzy przyznali 28 punktów.

Gimper i Natalia Głębocka komentują wyniki półfinału! Nie powinni przejść dalej?Zobacz więcej

Finałowy show dance Joanny i Jana zatańczony do "Napraw" zespołu LemOn był alegorią świata Joanny. W pewnym momencie Janek założył opaskę na oczy i oboje tańczyli nic nie widząc. - Dzisiejszym tańcem, ale nie tylko, naprawiłaś mnie, ale myślę, że też innych ludzi. To był zaszczyt oglądać cię tańczącą z Jankiem i ciebie oceniać - powiedziała Iwona. W podobnym tonie wypowiedział się Andrzej Grabowski. Michał Malitowski zaapelował, aby widzowie, dla których liczy się przede wszystkim taniec wyrazili to swoimi głosami. Jurorzy wstając ze swoich miejsce przyznali Joannie i Jankowi 40 punktów.

Taneczną "Grę o tron" z walcem wiedeńskim i paso doble zaprezentowali Gimper "Jon Snow" i Natalia "Daenerys Targaryen". - Brak mi trochę uczucia w twoim ruchu, ale partnerowanie super - ocenił po występie Michał Malitowski. - Jaki jest poziom twojego tańca - każdy wie. To jako show było bardzo dobrze przygotowane - stwierdziła natomiast Iwona Pavlović. - Gimper is coming -- sparafrazowała na koniec. Ostatnie noty jurorów to w sumie 31 punktów.

Joanna Mazur dostała mieszkanie od krakowskiego przedsiębiorcy!Zobacz więcej

Na koniec na scenie pojawiła się Edyta Górniak, która zaśpiewała hit "I have nothing" Whitney Houston, a wszystkie pary, które wystąpiły w tej edycji "Tańca z gwiazdami" zatańczyły walca. Moment ogłoszenia wyników głosowania widzów zbliżał się nieubłaganie.

9. edycję "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" wygrali Joanna Mazur i Jan Kliment!

Joanna Mazur pierwszą niewidomą laureatką "Tańca z gwiazdami". Zobacz jej wszystkie tańce!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • Gratulacje dla Joanny i Jana (gość)

  Fantastycznie, że w ostatecznym rozrachunku wygrał taniec i para na dobrym poziomie tanecznym. Super też, że w finale padło jedyne w tej edycji 40 pkt. Za ich cudny freestyle (właściwie showdance, bo freestyle były we wcześniejszym odcinku). Nie sądziłam, że na finałowy taniec można wymyślić jeszcze coś nowego, oryginalnego. Jest to coraz trudniejsze, a im się udało. Gratulacje dla Joasi. Kolejna osoba w tym programie, która pokazała, że trzeba przełamywać bariery. Brawa za piękny taniec i odwagę. Gratulacje też dla Jana z powodu trzeciego zwycięstwa. Długo czekał na pierwsze, a teraz posypały się jak z rękawa. Brawa też dla Jana za niełatwą pracę jaką wykonał. On i Stefano dwie edycje wcześniej w parze z Iwoną Cichosz udowodnili, że są mistrzami jako trenerzy i partnerzy.

  20.05.2019 14:55
 • JA (gość)

  brawo brawo

  20.05.2019 06:59
 • Świetnie (gość)

  Świetnie gratuluję 😃

  17.05.2019 22:38
 • Gość (gość)

  Uczciwie są jeszcze w naszym kraju które doceniają taniec a nie beztalencie zarabiające popularnością

  17.05.2019 22:38
 • Haha (gość)

  Ciekawe jak?

  17.05.2019 22:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×