"Taniec z gwiazdami 9" odcinek 3. Taneczny wyjazd integracyjny! Odpadli Czadoman i Walerija Żurawlewa!

Za nami 3. odcinek "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Tym razem tańce wpisane były w motyw przewodni - wyjazd integracyjny, w czasie którego każdy miał przypisaną funkcję. Wciąż jednak najważniejszy miał być taniec. Kto nie podołał wymaganiom jurorów i widzów?

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 9" odcinek 3. - co się wydarzyło?

Ten odcinek programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" został poświęcony Jako pierwsi zaprezentowali się dyrektor Qczaj i Paulina Biernat, którzy zatańczyli jive'a w rytm utworu Meghan Trainor "All About That Bass". - Nie do końca jestem zadowolona. 50% dobrze, 50% źle - oceniła Iwona Pavlović. Para otrzymała od jurorów 19 punktów.

Qczaj i Paulina Biernat pożyczają sobie majtki?! To wyjątkowo dobrana para!Zobacz więcej

Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino zatańczyli sambę do utworu "Shape of you" Eda Sheerana. - Aktorskie popisy były takie sobie, ale tańcem wynagrodziłaś wszystko. Było pięknie - zachwalał najlepszą polską tenisistkę Andrzej Grabowski. - Ładna samba, ale na boso jest dużo łatwiej. Poszłaś na łatwiznę - wskazała natomiast Ola Jordan. Agnieszka i Stefano zostali ocenieni na 22 punkty. Kolejni na parkiecie pojawili się ochroniarz i pokojówka, czyli Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh. Ich taniec to walc wiedeński, a piosenka "Chodź, przytul, przebacz" Andrzeja Piasecznego. Ola Jordan porównała Mariusza do prawdziwego "Bodyguarda", a Iwona Pavlović przyznała, że taniec był poprawny. Ocena dla Mariusza i Kasi to 22 punkty.

Czas na organizatora wyjazdu i panią z PR-u, czyli Tamarę Gonzalez Pereę i Rafała Maseraka, którzy zatańczyli rumbę w rytm "I wanna know what love is" zespołu Foreigner. - Jedną z ważniejszych rzeczy w tym programie jest to, żeby znaleźć sposób na taniec. Uważam, że wy znaleźliście absolutnie fantastyczny sposób - zauważyła Iwona Pavlović. - Twoje nogi są miodzio - zwróciła się do Tamary. Jurorzy przyznali 26 punktów. Boy hotelowy Czadoman i Walerija Żurawlewa i ich tango w rytm "Takie tango" zostało ocenione na 20 punktów.

Michał Wiśniewski chce rozwieść się z Dominiką Tajner-Wiśniewską przez jej udział w show?Zobacz więcej

Jakub Kucner i Lenka Klimentova pojawili się na parkiecie tańcząc cha-chę przy dźwiękach "Flames of Love". - Cieniutko. Nie ma takiego tańca jak Patrick Swayze - wskazała Ola Jordan. Para otrzymała jedynie 14 punktów. Tango do "Don't Be So Shy" z repertuaru Imany zatańczyli Joanna Mazur i Jan Kliment i po raz kolejny otrzymali owacje na stojąco. - Ty tańczysz z wyobraźni - stwierdził Andrzej Grabowski i wstając pokazał najwyższą notę - 10. - Pokazujesz nam, że niemożliwe jest możliwe - dodała Iwona Pavlović. Asia i Janek zostali ocenieni na 28 punktów. Gimper i Natalia Głębocka zatańczyli cha-chę w rytm "Celebration". - Może nie jesteś jakimś wielkim tancerzem, ale nie było źle - ocenił Andrzej Grabowski. Iwona Pavlović zasugerowała z kolei, aby następnym razem Tomasz zabawił się konwencją i "poszedł w komedię". Jurorzy przyznali Gimperowi i Natalii 13 punktów.

Czas na salsę Justyny Żyły i Tomasza Barańskiego. - Cieszę się, że przeżyłaś ten taniec od początku do końca. Nic więcej nie powiem - usłyszeliśmy po występie od Oli Jordan. Iwona Pavlović po raz kolejny nie szczędziła słów krytyki. Justyna i Tomek dostali w sumie 8 punktów. "Moves like Jagger" to muzyczne tło dla cha-chy Sebastiana Stankiewicza i Janji Lesar. Jurorzy docenili dystans, jaki ma do siebie Sebastian. - To była najlepsza cha-cha tego wieczoru - podsumowała Ola Jordan. Ostatnia ocena w odcinku to 25 punktów.

W 3. odcinku 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" odpadli Czadoman i Walerija Żurawlewa!

Widzowie oburzeni wynikami! Justyna Żyła powinna odejść?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Do Tamara fanką czadomana (gość)

    Ale ty głupoty piszesz Paweł po prostu jest zabawny i wprowadzał do programu atomsferd zabawy zartyU.znie lubię Marcina Millera i uważam że to przez niego czadoman odpadł .Siedział na widowni i śmiał się z byle czego to jemu brak a czadoman zatańczył świetnie.zmarcin Miler odstaje wokalnie i wyglądowo od czadomana taka prawda pozdrawiam

    18.03.2019 08:47
  • Tamara (gość)

    Miller nie pomógł Pawłowi, który dobrze tańczył, kolesiostwo nie zawsze i wszędzie. Są granice, trzeba taktu. SZKODA Waleryji. Nie zasłużyła. Czadoman do nauki savuar vivru.!! Przyda się.. To konieczność. 4

    17.03.2019 23:38
  • Gaja (gość)

    Byłam fanką tańca z gwiazdami, ale to wszystko ustawione i nie będę oglądać. A Żyła jak by miała odrobinę wstydu to sama by zrezygnowała, ale jej parcie na szkło jest ogromne.

    17.03.2019 07:40
  • fajny pomysł na temat przewodni odcinka (gość)

    Sympatyczne scenki, ale jednocześnie niektóre prezentacje na parkiecie trochę przekombinowane. Z racji udziału Joanny Mazur w programie jest audiodeskrypcja. I to od początku edycji. To dobrze. Polsat nauczony doświadczeniem z Iwoną Cichosz i ówczesną sprawą z napisami teraz już wszystkiego dopilnował na starcie. Klaruje się już czołówka. Są 4 pary, które po 3 tańcach mają powyżej 60 pkt. Są to Agnieszka i Stefano, Sebastian i Janja, Tamara i Rafał oraz Joanna i Jan. Brawa dla tych par. Na przeciwległym biegunie są zaś Justyna i Tomasz, Tomasz i Natalia orz Jakub i Lenka i w takiej kolejności powinni odpadać w kolejnych odcinkach.

    16.03.2019 13:28
  • Wyluzowana (gość)

    Dla mnie wszyscy świetnie tańczyli nie mam tyłu jadu w ustach jak wszyscy wyżej.

    16.03.2019 13:13
  • Oli (gość)

    Grabowski weź lusterko do ręki popatrz na siebie A później oceniaj wygląd innych,a Justyna wycofa się z programu i nie rób wstydu dla własnych dzieci....

    16.03.2019 12:40
  • fanka (gość)

    Powinien zatańczyć Piasek i Piróg. To są świetni tancerze.

    16.03.2019 11:57
  • Jerman (gość)

    Na tych co to oglądają oni zarabiają ciężkie pieniądze. Czym więcej ........ ogląda, tym mają większe zarobki za nic. Dalej ich wzbogacajcie i oglądajcie to ..... .

    16.03.2019 11:54
  • Dulman (gość)

    W jury sami swoi. Nawet Ibisz doszedł. Bo biedacy muszą zarobić nic nie robiąc. Do takich "prac" mogą dostać się tylko swoi. Innym wstęp wzbroniony. Nawet na portiernię.

    16.03.2019 11:51
  • Znismaczona (gość)

    Jak nożna zostać w programie,widząc ze lepsze pary odpadają, to jakieś kurjozum, odejdź kobieto z klasą, chyba ze jej nie posiadasz

    16.03.2019 08:45
  • Krawczyk (gość)

    Żyła powinna odpaść tragedia jak tańczy niesprawiedliwie że zostaje

    16.03.2019 08:16
  • Kiki (gość)

    Bo na miernoty sie patrzy i dlatego

    16.03.2019 08:05
  • men (gość)

    Walerija odpadła dalej już nieogladam😞

    15.03.2019 23:17
  • Fanka disco polo (gość)

    Masakra jest mi bardzo przykro że z programu odpadł tak genialny piosenkarz wysyłałam na niego głosy i nic ten program to oszustwo bo x programu odpadają naprawdę dobrze tańczące osoby.A Z drugiej strony dopiero teraz zauważyłam jaki czadoman jest przystojny a wy też tak uważacie?!

    15.03.2019 23:07
  • zbulwersowana telewidzka (gość)

    Masakra dlaczego żyła nie odpadła skoro była sztywna jak drewno??odpadł genialny piosenkarz który śpiewa przepięknie dlatego odpadł bo ludzie mu zazdroszczą talentu?masakra na pewno było mu przykro .Czadoman gratuluję świetnie zatańczyles i świetne śpiewasz po prostu jesteś artystą i dlatego ludzie tobie zazdroszczą nie przejmuj się i rób swoje wbrew innym

    15.03.2019 23:04
  • Dziewczyna (gość)

    Masakra widok głosowania skandaliczny.Jakim cudem z programu odpadł świetnie tańczący i śpiewający fajny człowiek??po co Marcin Miler przyszedł do studia wstydu narobił chlopina i przez niego czadoman odpadł.Smial się jak cep Boys zejdź ze sceny masz już chłopie swoje lata twoja muzyka tomjest porażka a zachowania nie komentuje .śmiał się nie wiadomo z czego.Skoro siedział na widowni to nie mógł pomóc swojemu koledze i wysłać esemesów a nie śmiać się jak głupi do sera??porażka.idpadl bo ludzie zazdroszczą mu głosu i talentu którego nie posiadają.Nie przejmuj się dla nas jesteś wielki!!!fani disco polo!!!!

    15.03.2019 22:58
  • Do Krystyna (gość)

    TEN program to jedna wielka ustawka głosy nie są liczone w prawidłowy sposób.Odpadl czadoman który dzisiaj zachwycił tańcem to był jego najlepszy występ ale przyszedł miller na widownię cwaniak się popisywał i zepsuł opinie naszemu zdolnemu piosenkarzowi.Odpadl bo ludzie mu zazdroszczą jego talentu do śpiewu i tego że dobrze wygląda i tańczy.Pi prostu jest wszechstronnie uzdolniony a ludzie zawistni zazdrościli i nie głosowali.JESTEN zbulwersowana i od dzisiaj nie oglądam już tańca z gwiazdami.Co do żyły to jest ustawka.Kobiets nie umie tańczyć ale i tak przechodzi bo tak chce Polsat żal pl

    15.03.2019 22:52
  • Krystyna (gość)

    Dlaczego ta kaczka (Źyła) została w programie,gdzie odpadł lepszy od niej.Powinna sama odejść z programu i nie robić z siebie pośmiewiska.Nie moźna patrzeć jak ona tańczy.Program z jej udziałem jest nie do oglądanią. Coś jest nie tak?

    15.03.2019 22:32
  • Fanka disco polo (gość)

    Skandal!!nie oglądam już Teo programu.Oddalam na czadomana 4 głosy a on odpadł bo ludzie wysyłają esemesy na sztywniakow.Ten program to oszustwo.Czafoman zatańczył świetnie a ja jako jego fanką zbulwersowana odpadnięciem z programu oświadczam że nie oglądam już tego programu!!!jedno wielkie oszustwo.Czadoman zatańczył fajnie w dodatku super śpiewa więc są dwa rozwiązania w tej sytuacji.Albo ludzie źle liczą esemesy albo ten program to ustawka .nie oglądam tego programu bo z programu odpadł dobrze tańczący sympatyczny i świetnie śpiewający człowiek skandal jestem oburzona i więcej tego programu nie obejrzę bo x programu odpadają świetnie tańczące pary

    15.03.2019 22:14
  • Agnieszka (gość)

    co za pajace głosowały na slabizny?zatańczył świetnie jestem zbulwersowana wynikami i już nie oglądam tego programu.Ludzie wywalają z programu dobrze tańczących a zostają miernoty w programie.Szkoda gadać .Ten program jest niesprawiedliwy !!!!

    15.03.2019 22:05