"Taniec z gwiazdami 9" odcinek 3. Widzowie oburzeni wynikami! Justyna Żyła powinna odejść z "Dancing with the stars"?

Widzowie oburzeni wynikami 3. odcinka 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Wskazują, że odpaść powinna Justyna Żyła, która otrzymała najmniejszą liczbę punktów od jurorów.

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" sezon 9. w piątki o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Od samego początku nowej edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" obecność Justyny Żyły wśród "gwiazd" programu budziła spore kontrowersje. Była żona skoczka narciarskiego, Piotra Żyły, już w pierwszym odcinku nie miała łatwo.

Iwona Pavlović masakruje Justynę Żyłę?! "Były momenty tragiczne"Zobacz więcej

Pierwsza była cha-cha, po której jurorzy nie szczędzili Justynie przykrych słów. Iwona Pavlović po raz pierwszy w historii programu podniosła tabliczkę z "1" podczas oceny tańca Żyły. W tym odcinku nikt jednak nie odpadał, dlatego w kolejnym tygodniu Justyna Żyła i Tomasz Barański mogli zaprezentować się w innej odsłonie, tańcząc fokstrota. - Nadal masz dużo pracy do zrobienia, ale jest lepiej - oceniła wtedy Ola Jordan. Niestety, w 3. odcinku znowu przyszedł czas na taniec latynoamerykański i wydawało się, że salsa pogrąży Justynę. - Przerażasz mnie! Nie wiem, co się z tobą dzieje. Nie potrafisz zrobić kroku. Wszystko zawdzięczasz Tomkowi, a twoje nogi odmawiają posłuszeństwa - nie hamowała się Iwona Pavlović. Ostatecznie jednak program opuścili Czadoman i Walerija Żurawlewa, którzy po ocenach jurorów mieli aż 12 punktów więcej niż Justyna z Tomaszem!

Po ogłoszeniu wyników w sieci zawrzało! Widzowie nie szczędzą gorzkich słów zarówno pod adresem Justyny Żyły, jak i całego programu. Padają nawet deklaracje, że po odpadnięciu Czadomena, niektórzy przestaną oglądać "Taniec z gwiazdami"!

Masakra widok głosowania skandaliczny.Jakim cudem z programu odpadł świetnie tańczący i śpiewający fajny człowiek??

Oddalam na Czadomana 4 głosy a on odpadł bo ludzie wysyłają esemesy na sztywniakow.Ten program to oszustwo.Czadoman zatańczył świetnie a ja jako jego fanką zbulwersowana odpadnięciem z programu oświadczam że nie oglądam już tego programu!!!

Żyła powinna odpaść tragedia jak tańczy niesprawiedliwie że zostaje

Ja uważam ze ludziom szkoda jest Tomka Barańskiego, który niestety trafił na bardzo słabą partnerke. On jest super tancerzem a ona jak drewno.Rzeczywiście tańczy jakby w ogóle nie czuła rytmu.Na jej miejscu dałabym sobie spokój z tańcem.Nie wiem na co ona liczy 😵😬

Zatańczył świetnie jestem zbulwersowana wynikami i już nie oglądam tego programu.Ludzie wywalają z programu dobrze tańczących a zostają miernoty w programie.Szkoda gadać .Ten program jest niesprawiedliwy !!!!

Taneczny wyjazd integracyjny i lawina gorzkich słów pod adresem Justyny Żyły! Kto odpadł?Zobacz więcej

To tylko niektóre z komentarzy, pozostawionych pod informacją o wynikach 3. odcinka "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Co będzie dalej? Jak długo Justyna Żyła zostanie w programie? A może w kolejnym odcinku zaskoczy wszystkich i zatańczy lepiej niż dotychczas?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ten (gość)

    ten program to jest farsa, całość to kupa gówna łaczie z ze składem sędziów FARSA

    16.04.2019 17:45
  • Olga (gość)

    Powinna odpaść pani Justyna! Szkoda pary która nie słusznie odpadła mając tyle punktów od jury, a do tego potrafiąca tańczyć ! Wygląda na to, że chodzi tylko o zwiększenie oglądalności gdyż pani Justyna wzbudza tak negatywne emocje wśród widzów, że nie sposób doczekać się kiedy wreszcie odpadnie! Gdyby miała trochę honoru to sama powinna zrezygnować, albo w ogóle nie brać udziału w czymś o czym nie ma pojęcia. Skoro blogerka kulinarna to czemu nie poszła do master chefa? Wielka szkoda tych tancerek które odpadły, ich ciężkiej pracy i zaangażowania. Poziom pani Justyny jest żenujący. Wielkie kondolencje dla tak dobrego tancerza -pana Tomka, który musi się męczyć, tak mi go szkoda, gorzej nie mógł trafić.

    18.03.2019 17:07
  • EP (gość)

    SZKODA CHŁOPAKA, NIESTETY ODPADŁ BARDZO NIESPRAWIEDLIWIE. LUDZIE CHYBA CHCĄ OGLĄDAĆ PROGRAM KOMEDIOWY ŻE ZOSTAJĄ W PROGRAMIE TAKIE ĆFOKI :( JŻ

    18.03.2019 14:42
  • Renata Mamczarz (gość)

    Zdecydowanie Jystyna Żyła nie umie tańczyć rusza się jak manekin LUDZIE CZY WY DOBRZE WIDZICIE to jakiś koszmar niech lepiej czas poświęci dzieciom!!!!!!A może sprawdzi się w innej dziedzinie

    17.03.2019 17:57
  • Margaret Teacher (gość)

    No faktycznie, Justyna tańczy jak kołek, już Pinokio miałby więcej werwy

    17.03.2019 10:08
  • Do Piotrek (gość)

    To jest artysta piosenkarz wybitny z disco polo który od wielu lat zachwyca ludzi piękna muzyka.Radze przesłuchać jego utworów i dam sobie rękę uciąć co do tego że kopara tobie opadnie z podziwu jak usłyszysz jego glos

    17.03.2019 09:21
  • Piotrek (gość)

    Ludzie skąd ten CZADOMAN się wziął! To taki sam poziom co p. Żyła

    17.03.2019 02:38
  • RP (gość)

    Justyna nie ma ambicji, taktu i zero drygu do tańca. Kto na nią głosuje, to żenada. A może ludzie drwia z tego programu, wszyscy odpada a Justyna zdobędzie kryształowa kule, ha, ha

    17.03.2019 01:30
  • aaa (gość)

    Ludzie nie wysyłajcie ESM-sów może brak kasy obudzi stację POLSAT i ta ustawka się skończy.To powinna być ostatnia edycja programu stacja nie gra UCZCIWIE!!!!!!!!!!

    16.03.2019 22:47
  • Agnieszka do wnie(gosc) (gość)

    Ale po co tam Miler przyszedł?śmiał się jak głupi do sera może to przez niego Paweł Dudek odpadł?nie lubię zespołu Boys facet z zespołu Boys tzw Marcin Miler jest irytującym człowiekiem nigdy za nim nie przepadałam.pawel ma bardzo dużo fanów więc na szczęście dużo osób zgadza się że mną co do tego że odpadł niesłusznie bo zatańczył dobrze.aludzie są różni i zawsze znajdą się tacy co będą mu dokuczać śmiać się oto ale tak naprawdę to mu zazdroszczą.Zapunktowal u mnie bardzo na plus odkąd zaczął śpiewać budkę suflera .Zaśpiewał to lepiej od oryginału.Jego odejście jest wielka strata dla tego programu.

    16.03.2019 21:40
  • Agnieszka do głos(gość) (gość)

    Ten program to jest ustawka i oszustwo.Za dużo gada??a nie chce gada .To jest program o tańcu więc obiektywnie rzecz biorąc liczy się to jak zatańczył a zatańczył świetnie i odpadł niesłusznie.On taki zawsze był że dużo gadał jestem fanką disco polo więc znam czadomana i Martyniuka.Czy ty sugerujesz że Martyniuk jest gorszy wokalnie od czadomana?no niestety głosowo czadoman tzw Paweł Dudek wokalnie śpiewa lepiej od Pana Zenka to prawda ale Pan Zenon jest starszy a Paweł Dudek jest młodszy więc wokalnie młodsze głosy zawsze są lepsze.Znam się dość dobrze na muzyce i stanowczo stwierdzam że Paweł wokalnie jest bardzo dobrym piosenkarzem .Śpiewa lepiej od Zenka ale Zenek utworzył muzyka disco polo więc jest królem ale wracając do tematu to jest wielka strata dla tego programu odejście Pawła piosenkarze z disco polo oznacza dla mnie koniec oglądania programu taniec z gwiazdami.Chlooak się rozwijal tanecznie dostawał coraz lepsze noty od jurorów i odpadł masakra ludzie brak słów nie oglądam tego programu

    16.03.2019 21:33
  • wnie (gość)

    Czadoman. Trochę to wyglądało jak reklama disco... Cała otoczka tzw. Gwiazdorów. No i kwestia czaru.. teraz wszystkie :damy: czekają na księcia... A tu.. Bagażowy.. Prysły zmysły 😱ale tu chyba nie o to chodzi. Ludzie złośliwi są... Wredni. I tyle. Byłeś super!!! Waleriję pozdrawiamy. Piękna kobieta i świetna tancerka.

    16.03.2019 21:27
  • ale.. Czadoman lepszy od Martyniuka!!! Głos!! (gość)

    Paweł za dużo i czasem bezsensownie mówi. Milczenie jest złotem. No ale.. Dziwne to głosowanie. Czadoman tańczy nieźle, no ale pewnie jeszcze się nie liczy.w tym światku...

    16.03.2019 21:20
  • Widz (gość)

    Cala akcja z p. Żyla jest wyreżyserowana, takze glosowanie widzow, bo napedza ogladalność. Przykro na to patrzeć, a p.Żyla stała sie ofiarą wykorzystywaną przez stację Polsat.

    16.03.2019 19:49
  • Agnieszka (gość)

    Dziwne to wszystko niby mówią że nie lubią Justyny żyły to skąd ta pani ma tyle głosów i jakim cudem dostaje ich więcej od wybitnego piosenkarza disco polo??to jakiś żart chyba ludzie nie oglądaj się tego programu to ustawka i oszustwo.Czadonan dla nas fanów jesteś wielki

    16.03.2019 19:12
  • koja (gość)

    To takie badziewie ze szkoda patrzec szkoda Czadomena ON ODPADŁ DLACZEGO to takie coś blokóje i się bawi cudzym my nerwami .

    16.03.2019 17:28
  • Ala (gość)

    Justyna Ż była powinna odpaść. Jakim cudem odpadły lepsze pary?

    16.03.2019 17:04
  • znów odpadła para centralnie z środka stawki zamiast najsłabsi, to przykre, bo zaniża poziom programu (gość)

    Rozumiem Tomka, że broni Justyny, bo taka jest m.in. rola trenera-partnera w tym programie i to dobrze, że jest dla niej takim wsparciem, ale z drugiej strony usprawiedliwianie po raz kolejny tego słowami, że Justyna nie jest ze świata medialnego to też nie do końca trafione. Przecież weszła w ten świat już jakiś czas temu, jest blogerką kulinarną, dostała własny program. Może w niszowym kanale, ale jednak. Może faktycznie bardzo się stresuje i na próbach idzie jej lepiej, ale tak czy inaczej po 7 tygodniach treningów i 3 odcinkach na żywo powinna radzić sobie z tym chyba już ciut lepiej. Dobrze, że nie ma pretensji do jury, które słusznie ją ocenia, bo każdy wchodząc do tego programu musi liczyć się z krytyką.

    16.03.2019 13:49
  • Agnieszka fanką disco polo i czadomana (gość)

    Jestem zbulwersowana wynikami głosowania.Jak zobaczyłam wczoraj że odpada czadoman to złapałam się za głowę i stwierdziłam że przestaje oglądać taniec z gwiazdami.Ogladalam ten program tylko ze względu na czadomana a teraz już nie mam tam kogo oglądać.Zostsly osoby słabe i nie umiejące tańczyć.Ten program jest niesprawiedliwy!!masakra.Pawel Dudek może być z siebie dumny ponieważ odpadł w wielkim stylu pokazując się jako świetny piosenkarz i tancerz .Ja kiedy zobaczyłam jego taniec bilam brawo.Ludzie bierzcie z niego przykład.Facet nie dość że świetnie śpiewa tańczy to jeszcze super wygląda i ma dystans do siebie.Artysta na poziomie Zenka Martyniuka.Gratulacje.Przestaje oglądać taniec z gwiazdami.Pozdro dla czadomana

    16.03.2019 10:57