"Taniec z gwiazdami 9" odcinek 4. Iwona Pavlović tuli Justynę Żyłę! Sebastian Stankiewicz odpadł z programu!

Za nami 4. odcinek 9. edycji programu "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars"! Kto tym razem okazał się najgorszy i dlaczego z programu ciągle nie odpadła Justyna Żyła? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 4. odcinku "Tańca z gwiazdami 9"!

Multimedia

"TANIEC Z GWIAZDAMI. DANCING WITH THE STARS" ODCINEK 4 - CO SIĘ WYDARZYŁO?

Czas na włoski wieczór! Jako pierwsi na parkiecie pojawili się Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh, którzy sprawdzili się w cha-chy. *Masz świetne nogi, kochany" - powiedziała zachwycona Iwona Pavlović. Para otrzymała 23 punkty.

Gimper i Natalia Głębocka zaprezentowali na parkiecie w fokstrocie. Ola Jordan powiedziała krótko: ten taniec był jak zła pizza, za mało składników. Widać, że dużo pracujesz, ale nie masz drygu do tańca - dodał Andrzej Grabowski. Para otrzymała 16 punktów.

Justyna Żyła odpowiada na krytykę jurorów "Tańca z gwiazdami"!Zobacz więcej

Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar na warsztat wzięli tango. Tańczyłeś bardzo dobrze, ale myślałem, że zatańczysz jeszcze lepiej. Myślałem, że wyciągnę "dychę", ale nie wyciągnę - powiedział Andrzej Grabowski. 22 punkty to wynik pary.

Joanna Mazur i Jan Kliment zaprezentowali sambę. Ja nie widzę tego, że ty nie widzisz. Nie mogę wyjść z podziwu, naprawdę - powiedział Andrzej Grabowski. Joasiu, nie potrzebujesz Janka, możesz tańczyć sama! - dodała Ola Jordan. Para otrzymała 28 punktów.

Jakub Kucner i Lenka Klimentova zatańczyli fokstrota. Fokstrot to killer tańców. Nie był to twój najlepszy taniec, ale wyszedłeś obronną ręką - skomentowała Iwona Pavlović. Para otrzymała 21 punktów.

Joanna Mazur i Jan Kliment "obmacują się" w sambie! Zobacz, jak trenuje niewidoma mistrzyni świata w biegach!Zobacz więcej

Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino postawili na quickstepa. Chciałabym żebyś dała mi na parkiecie takie same emocje jak na korcie. - powiedziała Pavlović. Agnieszka, tańczyłaś pięknie! - dodał Andrzej Grabowski. 24 punkty to wynik pary.

Justyna Żyła i Tomasz Barański sprawdzili się w rumbie. Pierwszy raz mam wrażenie, że wiesz gdzie jesteś. Oby tak dalej - powiedziała Iwona Pavlović, jednocześnie przytulając Justynę Żyłę. Para otrzymała 14 punktów.

Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak zatańczyli sambę. Wspaniała samba, dupcia ci chodziła wszędzie - skomentowała krótko Ola Jordan. 28 punktów to wynik pary.

Qczaj i Paulina Biernat swoje siły sprawdzili w "Walcu wiedeńskim". Po wszystkim Ola Jordan postanowiła sama zatańczyć z Qczajem! Po tańcu powiedziała, że uwierzyła, że sam prowadził partnerkę! Para otrzymała 27 punktów.

Z PROGRAMU "TANIEC Z GWIAZDAMI" ODPADLI SEBASTIAN STANKIEWICZ I JANJA LESAR

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • mark (gość)

  Czekamy na taniec Iwony z Maserakiem.

  24.03.2019 12:19
 • renia (gość)

  Justyna Zyła powinna również utulić Iwonę .

  24.03.2019 12:13
 • gosc (gość)

  do Sandry a skąd ty wiesz ze zrobiła nie jednemu l **a -- tez za przetrwanie robisz l**a

  23.03.2019 20:14
 • Kabaret (gość)

  Witam Wielkie podziękowania dla Justyny. Justyna dzięki tobie oglądam ten program z każdym odcinkiem czekam na twój taniec. Jest tak komediowy że warto na niego czekac cały tydzień. Przyznaję że w ostatnim odcinku było nudno ale Justyna wieże w to że jeszcze pokażesz komiczne kroki. Dla tych co zadają sobie pytanie dlaczego Justyna jest jeszcze w programie. Odp. No przecież ona przyciąga im widzow. Mało już jest dobrych kabaretów, ale jak Justyna tańczy bawię się jak nigdy. Pozdrowionka

  23.03.2019 15:23
 • zaczynam coraz mniej rozumieć końcowe werdykty (gość)

  Faktycznie był to słabszy występ Sebastiana (osławiony kryzys 4 odcinka), ale nie na tyle żeby odpaść. Szkoda tak fajnej pary. Lubię i jego i Janję. A tymczasem najsłabsza uczestniczka i najsłabszy uczestnik zostają. Pomysł z darmowym głosowaniem w internecie nie jest najlepszy, no chyba, że Polsat chciał zaniżyć poziom programu. W programie telewizyjnym zaczynają rządzić ludzie internetu i ich fani, albo też osoby, które głosują dla żartu skoro głosowanie jest darmowe. Miała to być kolejna nowinka unowocześniająca program, ale chyba nie o taki efekt chodziło.

  23.03.2019 13:13
 • Ftedek (gość)

  Nie mam nic przeciwko Justynie nie bardzo znam się na tańcu ale stwierdzam że ona nie ma drygu do tańca szkoda tylko Baranskiego musi się wiele nameczyc tańcząc z taką sztywna lala

  23.03.2019 07:41
 • Wierna (gość)

  Fajni ludzie odpadają a beztalencie zostaje coś tu nie gra

  23.03.2019 01:22
 • Wierna (gość)

  To jest skandal to jest wszystko ustawione przecież widac jak ta Żyła tanczy

  23.03.2019 01:14
 • Sandra (gość)

  Tyłkiem świeci nie jednemu zrobila l**a. A by tu być. Nie warto oglądać ten program. Nie sądzę żeby ludzie na nią głosowali. Raczej Ci którzy są na widowni opłacani. Za siedzenie.

  22.03.2019 23:03
 • Sandra (gość)

  Dobrze zatańczyli niż Justyna żyła. Miała 14 punktów i przeszła A tylko stała A jej partner prowadził ja jak jakaś lalkę. Nie umie tańczyć powinna odpasc. Juniorzy są nie fer.

  22.03.2019 22:59
 • Paulina (gość)

  Żenada ta żyła powinna odpaść już nie będę oglądać tego Polsatu bo opłacają nie tylko jurorów ale też fałszują głosowanie

  22.03.2019 22:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×