"Taniec z gwiazdami 9" odcinek 9. Majówkowy piknik w rytmie wiosennych przebojów! Odpadli Jakub Kucner i Lenka Klimentova!

W 9. odcinku "Dancing with the stars" o wejście do półfinału walczyły cztery pary: Jakub Kucner i Lenka Klimentova, Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak, Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Tomasz Działowy i Natalia Głebocka. Każda z par zatańczyła po dwa tańce do wiosennych przebojów. Dla jednej z nich majowy piknik zakończył się odpadnięciem z programu.

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 9" odcinek 9. - co się wydarzyło?

Majowy piknik w "Tańcu z gwiazdami" rozpoczął się od cha-cha-cha Tamary Gonzalez Perea i Rafała Maseraka do piosenki "Wiosna" zespołu Skaldowie. -Bardzo duża różnica w porównaniu do twojej pierwszej cha-chy. Zrobiłaś piorunujący postęp od pierwszego odcinka - pochwaliła blogerkę Iwona Pavlović. -Masz piękne nogi i bardzo ładnie ich używasz, pomagają ci w tej cha-chy - dodała Ola Jordan. Para za pierwszy taniec zdobyła 26 punktów.

Następnie na wiosennym parkiecie "Tańca z gwiazdami" zaprezentowali się układ do kultowej piosenki "Always Look at the Bright Side of Life". -Postępy są, trochę się pomyliłeś pośrodku, ale lepiej - oceniła ich pracę Ola Jordan. -Ty lubisz być charakterystyczny, bo wszelkie niedoróbki nadrabiasz charakterystycznością - dodał Andrzej Grabowski. -Twój taniec jest zjadliwy - zakończyła Iwona Pavlović. Para zdobyła 21 punktów.

Freestyle i dwie pary, które dostały aż 60 punktów! Kto musiał pożegnać się z programem?Zobacz więcej

Majówkową sambę do utworu "Małgośka" zatańczyli Joanna Mazur i Jan Kliment. -Twoja muzykalność jest bezbłędna, czujesz naprawdę tę muzykę i pokazujesz nam jak dobra tancerką jesteś - komplementowała ją Ola Jordan. -Zaskakujące jest jak bardzo poprawiłaś prace stóp. Masz wyjątkowy słuch muzyczny, połączony z koordynacja ruchową - dodała Iwona Pavlović. Jurorzy ich sambę ocenili na 28 punktów.

Jakub Kucner i Lenka Klimentova w majówkę postanowili popłynąć w rytm piosenki Varius Manx "Maj". Ich taniec nie zrobił wrażenie na Iwonie Pavlović. -Wyglądasz tak pięknie, że większość dziewczyn chciałoby z tobą chodzić, ale w tańcu chodzi o tańczenie. Zgarbiłeś się dzisiaj - oceniła najsurowsza jurorka "Tańca z gwiazdami". Andrzej Grabowski i Ola Jordan również nie byli zachwyceni ich występem. Mister Polski i jego partnerka zdobyli tylko 18 punktów.

Następnie przyszedł czas na wielki turniej majówkowy. Pary rywalizowały w różnych konkurencjach m.in. w quizie czy dmuchaniu balonów na czas. Następnie na parkiet wrócili Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak, którzy zatańczyli slow foxtrota. -Foxtrot nie jest łatwym tańcem, ale to jeden z najlepszych tańców tego wieczoru - oceniła Ola Jordan. Para za swój drugi taniec zdobyła 29 punktów.

Sambę zatańczyli Gimper i Natalia Głebocka. -Pewnej bariery nie przeskoczysz i fantastycznie, że masz tego świadomość - ocenił Andrzej Grabowski. -Jakub przechodził sambę, ty przebiegałeś. To był koszmarny taneczny sen - dodała Iwona Pavlović. -Nie było tak jakbyśmy tego chcieli w 9. odcinku - wtórowała swoim poprzednikom.

Joanna Mazur i Jan Kliment zmierzyli się w 9. odcinku "Tańca z gwiazdami" jeszcze z quickstepem. -To było fantastyczne. Ja w końcu poczułem wiosnę - zachwalał ich taniec Andrzej Grabowski. -Było to tak perfekcyjnie wykonane, jakbyście pół roku spędzali na sali. Asiu no po prostu talent, talent, talent - dodała Iwona Pavlović. Para zdobyła maksymalna ilość punktów.

Joanna Mazur dostała mieszkanie od krakowskiego przedsiębiorcy!Zobacz więcej

Jakub Kucner i Lenka Klimentova zatańczyli tego wieczoru jeszcze walca. -Troszkę był kanciasty ten walc - stwierdziła Iwona Pavlović. -Był bardzo przyjemny taniec. Dla mnie jeden z najlepszych twoich tańców - dodała Ola Jordan. Jakub i Lenka dopisali do swojej punktacji 23 punkty.

Na szczycie tabeli po dwóch tańcach znaleźli się Joanna i Jan z 58 punktami. Na ostatnim miejscu uplasowali się Gimper i Natalia z 38 punktami. Po podliczeniu punktów i głosowaniu widzów wszystko stało się jasne. Odpadli rekordziści programu, którzy w strefie zagrożenia stali aż sześć razy!

Z PROGRAMU "TANIEC Z GWIAZDAMI" ODPADLI JAKUB KUCNER I LENKA KLIMENTOVA!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • Tzg jest na filmwebie, bo w pewnym sensie ma w sobie coś z filmu dokumentalnego (gość)

  Fajnie byłoby gdyby obecną edycję "udokumentowano" jako tę, którą po raz pierwszy wygra blogerka. Blogerka modowa. :) A do tego dziewczyna, która udowadnia, że ma wiele innych predyspozycji. Do pracy w tv też. Tamara w PnŚ sprawdza się moim zdaniem super. P.S. To trochę jest tak, że karierę za pośrednictwem netu może zrobić wielu, ale za pośrednictwem tv już niekoniecznie. Bo do tego trzeba mieć większy potencjał. I jakoś tam przekłada się to też na tzg. Tzn. Ci, którzy mają większe obycie z mediami (poza internetowymi) radzą sobie w tym programie lepiej, bo są bardziej zaznajomieni ze światem mediów, ale też napotykają na większe wymagania i muszą często być wielozadaniowi i posiadać różnorakie umiejętności co potem sprawia, że lepiej radzą sobie w tym tanecznym show.

  09.05.2019 19:00
 • w jednym z minionych odcinków razem z Joanną na parkiecie pojawił się jej partner biegowy, Michał (gość)

  Tak jak kiedyś z Iwoną Cichosz na parkiecie pojawił się jej tłumacz Bernard. :) Obie dziewczyny mają talent do tańca (Iwona nawet większy) i świetnie wypadły w programie. Nie to co niestety Gimper. Doceniam jego pracę i zaangażowanie, ale to trochę mało na półfinał. Co prawda bywały już słabsze pary w półfinale, ale nie wiem czy aż tak. A jego otwarte stwierdzenie, że jest najsłabiej tańczącym z pozostałych w programie uczestników też można interpretować dwojako. Albo jako sposób na zdobycie głosów widzów albo jako rzeczywiście szczerą ocenę własnych umiejętności tanecznych.

  08.05.2019 18:59
 • to 20. jubileuszowa edycja Rafała Maseraka więc fajnie byłoby gdyby ją wygrał (gość)

  Każda wygrana w tym programie to sukces, dla tancerzy ale a propos jubileuszy... Absolutnie 1 edycję Tzg wygrała Kamila Kajak. Jubileuszową 5. również Kamila Kajak. Jubileuszową 10. Rafał Maserak. Ostatnią w TVN Anna Głogowska. Potem 1 edycję w Polsacie wygrał Stefano Terrazzino. A jeśli te z TVN-u i Polsatu sumować to jubileuszową 15 edycję też wygrał Stefano Terrazzino. No a jeśli rozpatrywać je osobno to była jeszcze 5. jubileuszowa w Polsacie i tę wygrał Jacek Jeschke. A ostatnią jak dotąd jubileuszową licząc łącznie 20. edycję wygrał Jan Kliment.

  08.05.2019 18:31
 • ostatnio na widowni byli: Paulina Chylewska, Dariusz Wieteska oraz Marcin Najman (gość)

  czyli uczestnicy poprzednich polsatowskich edycji. A z obecnej Daniel Kuczaj i Paulina Biernat. Jednak moim zdaniem najbardziej na programie zaważył brak już Stefano Terrazzino. Widać to m. in. po spadku oglądalności.

  08.05.2019 17:12
 • poprawka (gość)

  Ktoś gdzieś napisał, że Stefano Terrazzino odpadł z tzg akurat w 7 odcinku, bo w maju ma koncerty i kolidowałyby one z programem. Stefano rzeczywiście ma w maju koncerty, ale pierwszy z nich (z całej letniej trasy koncertowej) dopiero 24.05. (wg rozpiski na jego fb). Tak więc już po finale tzg.

  08.05.2019 17:04
 • Łucja (gość)

  Prawdziwy obraz tego, kto powinien być w półfinale dają maksymalne noty. W całej edycji 30 pkt. za taniec uzyskiwały tylko trzy pary. Tamara i Rafał, Joanna i Jan oraz Agnieszka i Stefano. I taki powinien być półfinał.

  06.05.2019 18:27
 • Anka (gość)

  W wypowiedziach Jana i Rafała w ćwierćfinałowych filmikach słychać lekki zawód tym jak wygląda jego skład. Zdecydowanie woleliby rywalizować z lepszymi parami. Przypuszczam, że obaj z tyłu głowy mieli Stefano Terrazzino jako godnego rywala dla siebie, a dla swoich partnerek Agnieszkę.

  06.05.2019 18:16
 • Co (gość)

  Kurwa

  05.05.2019 19:48
 • przywołany tu w komentarzu film Znaki jest bardzo interesujący (gość)

  Zawiera on fragmenty z jubileuszowej 20 edycji TZG. To jedna z najlepszych edycji w historii i jedna z moich ulubionych. Taka, która miała klasę i pod wieloma względami wywoływała efekt wow. P.S. W pierwszym jej odcinku Stefano Terrazzino został zaprezentowany tak: "dawno niewidziany, ponownie z nami Stefano Terrazzino". Tymczasem w filmie Znaki jest fragment z próby generalnej tego odcinka i tam brzmi to jeszcze trafniej. Mianowicie: "Dawno niewidziany, ponownie z nami, długo wyczekiwany Stefano Terrazzino". Szkoda, że tak nie zostało, bo to samo sedno.

  04.05.2019 19:55
 • co do Iwony Cichosz (gość)

  Kilka dni temu wyemitowano film dokumentalny o niej pt. Znaki. Bardzo ciekawy film pozwalający widzom jeszcze lepiej poznać Iwonę. Super pokazujący też Stefano i ukazujący prawdziwe kulisy TzG. Od takiej strony od jakiej nie widać tego nawet w programie Kulisy Tańca z Gwiazdami.

  04.05.2019 19:39
 • finał między Lenką i Janem Klimentami byłby interesujący (gość)

  Jednak niestety partner Lenki, Jakub za bardzo odstaje tanecznie od partnerki Janka, Joanny. Faktem jest, że jego plusem jest umiejętność partnerowania. Z drugiej strony Joanna też nie tańczy idealnie. W jej tańcach brakuje energii. Porównując ją do Iwony Cichosz, bo obie startowały tu z podobnego pułapu trudności, zdecydowanie wolę taniec Iwony. Iwona i Stefano Terrazzino nie tylko byli świetni technicznie, nawet lepsi od Aśki i Jana, ale też ich taniec zawierał charakterystyczną energię każdego stylu. U Asi i Janka tego brakuje.

  04.05.2019 14:44
 • eliminatorzy wyeliminowani (gość)

  Jakub i Lenka często w kolejności występów byli obok Joasi i Jana i bardzo możliwe, że to im pomagało. Ale do czasu. Tak właściwie, mimo całej sympatii dla nich, powinni odpaść już przynajmniej 2 odc. temu.

  04.05.2019 14:14
 • punktacja (gość)

  Tydzień temu były lepsze noty, bo na przygotowanie były dwa tygodnie. Wczoraj np. u Gimpera pierwszy taniec bez zbędnego show i od razu lepiej. Pomyślałam wtedy, że może zastosowali się do tego co jak widać po 8 odcinku im służy. Jednak już przy drugim tańcu niestety nastąpił powrót do wcześniejszych nawyków z przewagą show nad tańcem. A to nie jest dobre. Zwłaszcza na takim etapie programu. Może chciano zatuszować niedociągnięcia Tomka, ale jakoś nie wyszło.

  04.05.2019 14:04
 • :) (gość)

  Głosowanie widzów na taniec, który pary mają zaprezentować w kolejnym odcinku to super pomysł. Chyba nowy. Dzięki temu będą np. dwa paso doble. Paso to jeden z moich ulubionych i wyczekiwanych w tzg tańców. Taki upragniony. A gdy decyduje produkcja jest go mało. Zresztą internauci poszli w tej kwestii za sugestiami samych zainteresowanych czyli par.

  04.05.2019 13:51
 • miło, że pojawiło się kilka polskich przebojów jako podkład do tańca (gość)

  Jeśli dobrze usłyszałam to po pierwszym tańcu Tamary i Rafała Paulina pomyliła się przy podawaniu numeru sms. Zamiast 7232 powiedziała chyba 7372.

  04.05.2019 13:40
 • fajny pokaz otwarcia (gość)

  Tancerki jako tenisistki. Można to odebrać jako nietakt wobec nieobecności już w programie Agnieszki Radwańskiej i Stefano Terrazzino. Chyba, że to taki ukłon w jej stronę. Wtedy w porządku.

  04.05.2019 13:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×