"Taniec z gwiazdami 9". Polsat ujawnia dokładne wyniki głosowania w finale "Dancing with the stars"!

Telewizja Polsat zabrała głos w sprawie wyników głosowania podczas finału 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Wszystko przez głosy wskazujące na to, że finał był "ustawiony" i od początku program miała wygrać Joanna Mazur.

Multimedia

Nie milkną echa finału 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Zwyciężyli Joanna Mazur i Jan Kliment, ale fani drugiego finalisty - Tomasza "Gimpera" Działowego - zgłosili, że mieli problem z wysyłaniem sms-ów na swojego ulubieńca. Pojawiły się też zarzuty, że głosowanie podczas finału nie było uczciwe.

Fani Gimpera twierdzą, że finał był ustawiony! Co na to Youtuber?Zobacz więcej

W poniedziałek, 20 maja, pojawiło się oświadczenie, opublikowane przez produkcję programu. Czytamy w nim:

Drodzy fani programu „Taniec z Gwiazdami”! W odpowiedzi na Wasze liczne zapytania informujemy, że dotychczas, w żadnej z 9 edycji programu, nie podawaliśmy w finale końcowych wyników głosowania. Wyjątek zdarzał się wyłącznie w przypadkach, kiedy różnica głosów pomiędzy dwoma finałowymi parami była minimalna i wynosiła 1%. Na Waszą prośbę publikujemy ostateczny układ głosów w finale programu: Joanna Mazur i Jan Kliment – 63,5% Tomasz Gimper Działowy i Natalia Głębocka – 36,5% W trakcie trwania programu nie dostaliśmy również żadnych informacji na temat nieprawidłowości czy problemów technicznych podczas głosowania. Linie sms-owe i internetowe zostały zamknięte dokładnie o godz.21:47 i po tej godzinie wysyłane głosy były uznane za nieważne.

Okazuje się zatem, że fani Joanny Mazur zmobilizowali się bardziej niż internauci stojący murem za Gimperem. W czasie programu pokazywano cząstkowe wyniki, według których minimalną przewagę miał Youtuber.

Beata Tadla, Kasia Dziurska i zadowolona Justyna Żyła. Zobacz, kto jeszcze pojawił się na finale!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Romcio (gość)

  A kiedy i gdzie będą wyniki głosowania SMS?!

  07.06.2019 19:16
 • Ewa (gość)

  Nie kumam po co to zamieszanie wygrał taniec czyli Joasia. Czy byłoby ok. gdyby wygrał Gimper który starał się ale drygu tanecznego nie ma? Ja glosowalam na stronie Polsat wśród 12 głosów wskoczylo10 dziewiątej a tylko 2 dziesiatki także internauci w końcowej fazie głosowania także wybrali taniec Po co te spekulacje!!!

  23.05.2019 11:09
 • Zuzia (gość)

  Nikt z Was nie pomyślał, aby założyć opaskę i zatańczyć ! Dlaczego odbieracie Joannie radość z tańca? W mojej rodzinie wszyscy wysyłali esemesy i to płatne na Joannę. Urzekła nas swoim tańcem i osobowością. Nie pomyśleliście,że na Joannę głosowali fani innych par.Internet nie zaczyna się i nie kończy na Gimperze. Ja o nim nigdy nie słyszałam!!!

  22.05.2019 12:19
 • Proszę się ogarnąć!!! (gość)

  Finał na pewno był ustawiony. To nie zmienia faktu,że zwycięstwo nie należało się Gimperowi. Polsat zarabiał na Gimperze pieniądze, a w finale ustawił wyniki, żeby nie pokazywać przewagi internetu nad telewizją. Prawda jest taka, że internet ma tą przewagę gigantyczną i nic tego nie zmieni. Nawet fakt, że to komuś innemu należało się zwycięstwo. Po za tym wyzwanie Gimpera od beztalencie i zarzucanie mu brak honoru i manipulowanie swoimi młodocianymi widzami pokazuje, że ludzie, którzy tak robią są na podobnym poziomie intelektualnym jak ci młodociani widzowie.

  21.05.2019 21:32
 • EHHHHH (gość)

  tak dokładnie każdy już wierzy polsatowi bo napisał jaki był wynik głosowania i tak już nie uwierzę nawet jeśli by pokazali dokładne zdjęcie ponieważ mogą wszystko pozmieniać, prawda jest taka, że Gimper tak na prawdę wygrał a Finał był ustawiony.

  21.05.2019 17:49
 • Uczciwy (gość)

  Skoro w finale liczą sie glosy widzów to oznacza to że oni decydują kto wygra i ocena tanca zależy jedynie od nich. W tym finale wyniki byly ewidentnie ustawione gdyż nie sądze że Joanna mialaby dwukrotnie większą rzesze fanów, ponieważ do tej pory osobiscie nie wiedzialem kim ona jest. Zadzialala niewidzialna ręka telewizji ;)

  21.05.2019 15:41
 • Marianna (gość)

  Wygrała Joanna i to Jej się należało ponieważ tańczyła najlepiej.Wielkie słowa uznania dla Janka.Jest wyjątkowy .Werdykt sprawiedliwy.

  21.05.2019 11:13
 • Michu (gość)

  Joanna pokazała to czego wy nie potraficie.a hiper tańczył jak pijany to akurat umiecie

  21.05.2019 09:21
 • Kinga (gość)

  To że miała wygrać Joanna od początku było wiadomo bardzo był program ukierunkowany na nią tańczyła dobrze Ale ja wolałam Tamara A ten Gimper z finale to totalna katastrofa nie wiem jak osoba która nie potrafi zrobić poprawnie jednego kroku mogła być w finale

  21.05.2019 09:15
 • Józef B (gość)

  Wystarczy że glosowanie będzie płatne przez SMS, a nie będzie takiego zamieszania. Należała się wygrana Joasi Mazur. Musi wygrać taniec a nie popularność i wpływ na internautów

  21.05.2019 09:04
 • niepotrzebne zamieszanie (gość)

  Zawsze tak było. A i ostatni taniec często zmieniał bieg wydarzeń i wpływał na końcowy werdykt. Teraz widocznie też. Ponadto sporo racji jest w tym, że finał rządzi się swoimi prawami. Po prostu na ostatniej prostej widzowie postanowili docenić taniec tak jak przystało na program o tańcu.

  20.05.2019 19:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×