"Taniec z gwiazdami 9". Zdjęcia z finału! Wszyscy uczestnicy znowu razem oraz Edyta Górniak jak prawdziwa diva!

Po jedenastu pasjonujących odcinkach pełnych emocji, wzruszeń i tanecznej rywalizacji poznaliśmy finałowe wyniki głosowania. Tylko jedna para mogła sięgnąć po Kryształową Kulę, 100 tysięcy złotych dla gwiazdy i 50 tysięcy dla tancerza. "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" wygrali Joanna Mazur i Jan Kliment! Zobacz zdjęcia z finału!

Multimedia

To była jedna z najbardziej zaskakujących edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" w historii. Gdy startowała, nikt nie przypuszczał, że będziemy świadkami aż tylu niespodzianek. W szranki ruszyło 12 par, a zostały dwie: skromna i utalentowana, niewidoma mistrzyni świata w biegu na 1500 metrów Joanna Mazur i Jan Kliment oraz wytrwały i zdeterminowany twórca internetowy Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka.

Joanna Mazur pierwszą niewidomą laureatką "Tańca z gwiazdami". Zobacz jej wszystkie tańce!Zobacz więcej

W finale za jurorskim stołem zaszła zmiana. Nieobecny przez całą edycję z powodów zdrowotnych Michał Malitowski mógł ponownie skomentować taneczne popisy. Towarzyszył mu świetnie znany skład sędziowski: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski oraz Ola Jordan. Oceny zacnego gremium tym razem nie miały wpływu na końcowy wynik, ale mogły być wskazówką dla widzów.

Każda z finałowych par zatańczyła po trzy razy. W jednym z pokazów towarzyszyły im gwiazdy - Margaret Joannie i Janowi oraz Andrzej Piaseczny Gimperowi i Natalii. Z kolei finałowe tańce showdance z pewnością zapadną w pamięci widzów na długo. Między tańcami konkursowymi, na scenie doszło do kilku występów specjalnych. Pojawiła się grupa Atom Mini, która widzom Polsatu może być znana z programu "World of dance". Dzieciaki zaprezentowały choreografię inspirowaną filmem "Charlie i fabryka czekolady".

Będzie 10. edycja "Tańca z gwiazdami" w Polsacie! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Kolejny pokaz specjalny należał do grupy tanecznej Michała Malitowskiego, Świat Malita. Sam juror także zaprezentował kilka tanecznych kroków! Kolejnymi gośćmi finału byli Luka i Jenalyn - para taneczna z Kanady, która reprezentuje styl Ballroom Cabaret, a więc najbardziej teatralną odmianę tańca towarzyskiego. Ich występy charakteryzują się dużą ilością figur akrobatycznych, podnoszeń i obrotów. Na koniec pojawiła się Edyta Górniak, która mając na sobie biżuterię wartą ponad ćwierć miliona złotych zaśpiewała "I have nothing" z repertuaru Whitney Houston, a wszyscy uczestnicy 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" zatańczyli wspólnie walca.

Ogłoszenie wyników zawsze jest bardzo emocjonującym momentem. Tak było i tym razem. Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz ogłosili, że zwycięzcami zostają Joanna Mazur i Jan Kliment. Tancerz jako pierwszy w historii sięgnął po Kryształową Kulę po raz trzeci z rzędu! Oklaskom i wyrazom radości nie było końca. W naszej galerii możecie zobaczyć, co działo się na parkiecie i za kulisami finału "Tańca z gwiazdami"!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Duśka (gość)

    Piękny walc grupowy pozostałych 10 par sezonu. Ale też ekstra było otwarcie finału ze wszystkimi wspaniałymi tancerzami i tancerkami tej edycji. Ogólnie jako całość ta transza była całkiem dobra, fajna i przyjemna do oglądania. Jedyne zastrzeżenie (niemałe) to odpadnięcie niektórych lepszych par na rzecz pozostania w programie słabszych. Na szczęście ostateczny wynik choć częściowo to rekompensuje. Oby jesienna edycja była jeszcze lepsza. Cudownie byłoby też żeby wziął w niej udział Stefano Terrazzino i ją wygrał. Tak jak Jan wygrał jubileuszową 20 (ogółem) edycję tak Stefano powinien wygrać tę zbliżającą się jubileuszową 10 edycję w Polsacie. Zdobyłby wówczas 5 Kryształową Kulę. To byłoby coś. Życzę mu tego z całego serca. :) ♥

    20.05.2019 20:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×