"Taniec z gwiazdami". Adam Adamonis opowiedział o kontuzji. Nie wystąpi w kolejnym odcinku?

Tuż przed wczorajszym odcinkiem "Tańca z gwiazdami" Adam Adamonis doznał poważnej kontuzji, która wykluczyła go z programu. Sandra Kubicka zatańczyła z innym tancerzem, ale czy jej pierwotny partner będzie mógł wrócić na parkiet? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Kontuzja Adama Adamonisa w "Tańcu z gwiazdami"

Tuż przed wczorajszym odcinkiem "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" w mediach społecznościowych programu pojawiła się informacja, że Adam Adamonis, partner Sandry Kubickiej, nabawił się poważnej kontuzji podczas próby. Naderwał mięsień łydki i jego występ w 100. odcinku "Tańca z gwiazdami" stanął pod znakiem zapytania.

Niespodziewana zmiana tancerza i zaskakujący finał! Kto odpadł z programu?Zobacz więcej

Szybko okazało się, że jego udział w programie jest niemożliwy, bo groziłoby to totalnym zerwaniem mięśnia. Na szczęście jego partnerka nie została sama - na pomoc parze przybył Wojtek Jeschke i to on zatańczył z modelką. Po emisji programu pojawiły się pytania, czy Adam Adamonis będzie musiał zrezygnować z "Tańca z gwiazdami", a on sam opowiedział o swoim stanie zdrowia w rozmowie z portalem JastrząbPost.

Na próbie usłyszałem chrupnięcie w ciele. Automatycznie już wiedziałem co się dzieje. A po chwili już był ból. Jest naderwany mięsień, więc dzisiaj jakbym go zblokował, to prawdopodobnie byłoby zerwanie do końca mięśnia, więc to już kompletnie by mnie wykluczyło.

Na razie nie aktor ma nadzieję, że uda mu się wystąpić w kolejnych odcinkach.

Nadal jest szansa, że mogę wystąpić w następnym odcinku. Lekarze robią wszystko, aby tak się stało. Wierzę, że ta kontuzja nie wykluczy mnie z udziału w dalszych odcinkach. Robię teraz wszystko, aby postawić się na nogi i zacząć trening z Sandrą do następnego tańca - dodał.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Ponad 50 gwiazd w jubileuszowym odcinku "Tańca z gwiazdami"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Najlepsze momenty "Tańca z Gwiazdami":

Komentarze

Skomentuj
  • Sandra w trudnej sytuacji dała radę (gość)

    Zazwyczaj takie zastępstwo brał inny tancerz z tej samej edycji, który wcześniej odpadł. Szkoda, że tym razem nie był to np. Misza. Fajnie byłoby go zobaczyć znów w tej edycji choć w taki sposób. Chociaż oczywiście miło było znów zobaczyć na tym parkiecie Wojtka Jeschke. Pojedynki były ciekawe i w większości dobre. Były nawet filmiki z przygotowań do nich. Chyba pierwszy raz. Tak jak i chyba pierwszy raz jeden z pojedynków był pojedynkiem na standard. Jakby specjalnie pod braci Jeschke- Jacka i Wojtka, ale fajnie się to oglądało. Każdy taki pojedynek, zwłaszcza ich narzucał skojarzenia z turniejem tańca.

    25.10.2019 18:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×