"Taniec z gwiazdami". Adam Małczyk ogłoszony kolejnym uczestnikiem 10. edycji! Z czego jest znany?

Adam Małczyk dołączył do grona uczestników 10. edycji "Dancing with the stars"! Jak komik z "Formacji Chatelet" poradzi sobie na tanecznym parkiecie? Tego dowiemy się już jesienią w trakcie jubileuszowej edycji show!

Multimedia

Adam Małczyk z "Formacji Chatelet" w 10. edycji "Dancing with the stars"!

Ogłoszono nazwisko kolejnego uczestnika jubileuszowej edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Będzie to znany komik Adam Małczyk, który od lat występował u boku Michała Pałubskiego i Barbary Tomkowiak w krakowskiej "Formacji Chatelet"!

Barbara Kurdej-Szatan na wakacjach z mężem przed treningami do programu! Gdzie pojechali?Zobacz więcej

Zespół Małczyka obecny jest na wszystkich największych festiwalach kabaretowych w Polsce. "Formacja Chatelet" jest także laureatką wielu prestiżowych nagród, takich jak PaKA, Fama czy specjalna nagroda Rektora Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie. Sam Rafał Małczyk ma także spore doświadczenie w pracy przed kamerą, w przeszłości był współprowadzącym "Maratonu uśmiechu" oraz teleturnieju "Hole in the Wall" emitowanego w TV4.

Kabareciarz będzie musiał zmierzyć się z bardzo silną konkurencją. W 10. edycji "Tańca z gwiazdami" wystąpią m. in. Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan i Joanna „Ruda” Lazer! Czy poczucie humoru i doświadczenie sceniczne wystarczą mu do osiągnięcia sukcesu! Przekonamy się jesienią!

Stefano Terrazzino pokazał swoje mieszkanie w telewizji! Jak wygląda dom tancerza?Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Formacja Chatelet" - występ z okazji Dnia Kobiet

Źródło: dziennikbaltycki.pl

Komentarze

Skomentuj
  • o jego udziale poinformowano jeszcze przed info o udziale Joanny Lazer (gość)

    Pomyślałam wtedy, że jest jeszcze nadzieja dla tego programu, bo to jedna z najbardziej znanych osób w tej edycji (spośród dotąd podanych) obok Basi i Rafała Szatan. Fajnie, że sięgnięto po osobę ze sceny kabaretowej. Polsat często pokazuje kabarety więc udział kogoś z tego środowiska jest telewizyjnie bardziej uzasadniony niż np. osób znanych z netu.

    28.07.2019 12:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×