"Taniec z gwiazdami". Agnieszka Radwańska nagrała piosenkę z Piotrem Rubikiem!

Zaiste nastały dziwne czasy w polskim showbiznesie. Agnieszka Radwańska, która niedawno przeszła na sportową emeryturę, ewidentnie szuka dla siebie nowej niszy. Po udziale w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" nadszedł czas na... nagranie piosenki!

Multimedia

Nie przecierajcie oczu ze zdziwienia. Tak, to najprawdziwsza prawda. Agnieszka Radwańska swoją piosenkę nagrała wspólnie z duńską tenisistką polskiego pochodzenia - Caroline Wozniacki oraz... Piotrem Rubikiem!

Wysokie oczekiwania wobec Agnieszki Radwańskiej. Jak odbiera ją Stefano Terrazzino?Zobacz więcej

Do tego wszystkiego za słowa piosenki pt. "We Love Our Tennis" napisał Jacek Cygan. Dream team?

Czy Agnieszka Radwańska podbije listy przebojów? Może wydał całą płytę? Tego na ten moment nie wiemy. Zresztą sami sprawdźcie, jak Agnieszka Radwańska radzi sobie za mikrofonem i oceńcie piosenkę!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • niech próbuje nowych rzeczy, czemu nie (gość)

  A dziś w finale TzG niech pokaże się jak najlepiej ze swojej tanecznej strony. Szkoda tylko, że nie jest tak jak dawniej w tvn gdy w finale wszystkie pary jeszcze raz tańczyły swój najlepszy, ulubiony taniec indywidualnie. Aga dostała super partnera i z się przy nim rozwinęła i otworzyła. Zresztą spośród tancerzy TzG to Stef ma największe doświadczenie z innej wersji TzG. W niemieckim Let's dance był bowiem aż 3 razy. Z obecnych tancerzy podobne doświadczenia mają jeszcze tylko Jan i Lenka, którzy byli raz w czeskiej wersji TzG.

  17.05.2019 14:12
 • IWONA D 7-8rtg MICHAŁ SZPAK POLSAT IWONA D7-8ryg (gość)

  MICHAŁSZPAK TVP1. CZ 16 IWONA D7-8ryg LOVE TO NIE SAM A I C I LOVE TO NIE JEST W R Y N P O której jutro będziesz miała czas yg g masła orzechowego migdałami się kłócić bo nie mam pojęcia co robić a

  16.05.2019 21:32
 • Ania (gość)

  Super!!!Szkoda,że nie pojechały na Eurowizje

  16.05.2019 17:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×