"Taniec z gwiazdami". Agnieszka Radwańska przekaże pieniądze z "Dancing with the stars" na cele charytatywne

Agnieszka Radwańska jest jedną z uczestniczek 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Tenisistka postanowiła, że nie weźmie pieniędzy za udział w show.

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" sezon 9. od piątku, 1.03.2019 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Trwają treningi do 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Na parkiecie zobaczymy 12 nowych uczestników, a wśród nich światowej klasy tenisistkę, Agnieszkę Radwańską. Gwiazda zatańczy w parze z jednym z najbardziej utytułowanych tancerzy w programie - Stefano Terrazzino.

Pary nowej edycji "Tańca z gwiazdami" - sprawdź, kto z kim tańczy!Zobacz więcej

Agnieszka Radwańska, która w 2018 roku zdecydowała o zakończeniu kariery tenisowej, teraz postanowiła, że nie weźmie pieniędzy za "Taniec z gwiazdami". Gażę, która zostanie jej wypłacona za każdy odcinek, w którym wystąpi, przekaże na cele charytatywne, a dokładniej - na UNICEF.

Oprócz Radwańskiej, w nowej edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" zobaczymy także: Annę Jagodzińską, Macademian Girl, Justynę Żyłę, Dominikę Tajner-Wiśniewską, Joannę Mazur, Qczaja, Jakuba Kucnera, Mariusza Węgłowskiego, Czadomana, Gimpera i Sebastiana Stankiewicza. Program poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Rafał Maserak i Stefano Terrazzino będą tańczyć w nowej edycji! Kto jeszcze?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Press Focus/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • chwała jej za to (gość)

    Bierze udział w TZG, bo chce zrobić coś fajnego, dla rozrywki, nauczenia się czegoś nowego. I zajęcia się czymś co tak po prostu lubi, a co nie jest pracą. Nie dla zysku. Będzie trzecią osobą, po Agacie Kuleszy i Krzysztofie Gojdziu, która to co uzyska w tym programie przekaże na cel charytatywny. Super. Jest ambasadorką UNICEF więc to zrozumiałe, że wesprze akurat tę organizację. To świetny sposób do zaangażowania programu rozrywkowego w ważną społecznie kwestię. Mam nadzieję, że Agnieszka i Stefano będą w programie jak najdłużej. Życzę im co najmniej 5 miejsca. A najlepiej niech się okaże, że Agnieszka będzie świetna na tanecznym parkiecie i niech zajdą jeszcze wyżej. Super, że to ona tworzy parę ze Stefano, bo gdyby przydzielono mu partnerkę z mniejszą od niego renomą nie wyglądałoby to dobrze i mogło nawet spowodować, że w przyszłości trudno byłoby produkcji znów pozyskać go do programu. A tak mamy parę złożoną z osób o porównywalnym stopniu rozpoznawalności gdzie uczestniczka jest prawdziwą gwiazdą, a tancerz prawdziwą gwiazdą wśród tancerzy.

    06.02.2019 11:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×