"Taniec z gwiazdami". Akop Szostak zatańczy w 10. edycji "Dancing with the stars"! Zawodnik MMA położy rywali na łopatki?

Akop Szostak to kolejny uczestnik 10. edycji "Dancing with the stars"! Jak zawodnik MMA poradzi sobie na tanecznym parkiecie w "Tańcu z gwiazdami"? Czy uda mu się położyć swoich rywali na łopatki?

Multimedia

Akop Szostak w "Tańcu z gwiazdami"

Akop Szostak to popularny zawodnik MMA, kulturysta oraz trener personalny. Od 2018 związany z największą polską organizacją mieszanych sztuk walki KSW. Akop Szostak urodził się na Białorusi, ale w Polsce mieszka od ósmego roku życia. Jak sam mówi, do uprawiania kulturystyki zainspirował go Arnold Schwarzenegger. Jego żoną jest fotomodelka i trenerka personalna Sylwia Szostak. Para pobrała się 25 lutego 2014 i mieszka obecnie w Warszawie.

No dobra, to nie są plotki od września będę w @tanieczgwiazdami pamiętacie jak wczoraj pisałem ze życie trzeba brać jakim jest oraz wycisnąć z niego co się tylko da tak więc planuje tak zrobić, bo drugiego życia nie będzie, a ja chce żyć tak, by na starość powiedzieć „było mega”. Mam nadzieje, że będziecie mi kibicować. Możecie się nawet śmiać bo to będzie zabawne. - napisał na swoim Instagramie zawodnik.

Ola Kot kolejną uczestniczką "Dancing with the stars"! Z kim zatańczy w parze?Zobacz więcej

Jak zawodnik MMA poradzi sobie na tanecznym parkiecie w "Tańcu z gwiazdami"? Czy w tańcu okaże się równie sprawny, jak w ringu i na siłowni? Przekonamy się już jesienią, gdy wystartuje jubileuszowa 10. edycja "Tańca z gwiazdami"!

Zobacz galerię
Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • sportowcy to ciekawsi uczestnicy niż większość ludzi internetu, ale (gość)

  Skład TTBZ jak na razie znów wydaje się ciekawszy niż skład TZG. Oby to się jeszcze wyrównało.

  23.07.2019 18:05
 • Zawodnik mma bjj prawdziwy (gość)

  Ja jestem zawodnikiem mma, moge go zbić jak psa,,,, piszcie o mnie,

  23.07.2019 00:11
 • Zawodnik mma bjj prawdziwy (gość)

  To jest nikt w MMA, jaki zawodnik plissss te redaktor z du%%%%&$yyy naucz się pisac

  23.07.2019 00:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×