"Taniec z gwiazdami". Aneta Piotrowska tańczyła z Mrozem i Rafałem Mroczkiem. Czym dziś się zajmuje? "Stworzyłam innowację"

Aneta Piotrowska debiutowała w polskim show-biznesie kilkanaście lat temu. Była taneczną partnerką Rafała Mroczka i Przemysława Cypryańskiego w "Tańcu z gwiazdami". Jak wygląda i czym zajmuje się obecnie piękna tancerka, którą niegdyś pokochali widzowie? Zobaczcie, jak zmieniła się Aneta Piotrowska.

Multimedia

Aneta Piotrowska kiedyś w "Tańcu z gwiazdami"

Młodziutka, uśmiechnięta i rezolutna tancerka szybko zdobyła sympatię widzów. Przypomnijmy, że Aneta Piotrowska zadebiutowała w trzeciej edycji "Tańca z gwiazdami" w 2006 roku. Po prawie 15 latach taneczny show wciąż jest emitowany i można nawet rzec, że przeżywa swój renesans. W programie występują czołowe gwiazdy polskiego show biznesu. W tym między innymi Julia Wieniawa.

Spięte pośladki Julii Wieniawy, szczupła Sylwia Madeńska i eteryczna Edyta Zając. Zobacz zdjęcia z 1. odcinka!Zobacz więcej

Parkiet pełny emocji w "Tańcu z gwiazdami"

Najwierniejsi fani "Tańca z gwiazdami" bardzo dobrze pamiętają duet Anety i Rafała Mroczka. Razem z aktorem "M jak miłość" wygrała trzecią edycję. Emocje na parkiecie były olbrzymie, a o tanecznej parze mówiła cała Polska - dosłownie. Z Przemysławem Cypryańskim i Mrozem w kolejnych edycjach już nie podbiła parkietu.

Wycofała się z show biznesu, ale nie z tańca

Zanim na dobre odcięła się o show-biznesowego zgiełku, tancerka robiła jeszcze karierę za granicą. Wzięła m.in. udział w brytyjskim "Strictly Come Dancing". W lipcu tego roku skończy 34 lata. Jest szczęśliwą mamą oraz prowadzi swoją szkołę fitness i tańca w Gdańsku.

Sylwester Wilk rozkochał w sobie publiczność i jurorów. "Jestem zaszczycona, że mogę cię oceniać"Zobacz więcej

"Taniec z gwiazdami", "Dance, Dance, Dance"

Minęło sporo czasu od udziału Przemysława Cypryańskiego i Rafała Mroczka w "Tańcu z gwiazdami". Aktorzy ewidentnie doskonale odnajdują się w tanecznych produkcjach. Jakiś czas temu dawali popis swoich umiejętności w "Dance, Dance, Dance" emitowanym w TVP2. Na początku wszyscy dziwili się, że Rafał Mroczek nie zaprosił do programu swojego brata Marcina. Plany na wspólny występ na pokrzyżowały ich życiowe zobowiązania i brak dyspozycji. Poza tym w wywiadzie - w dość żartobliwym tonie - zwrócono uwagę, że produkcja mogłaby nie udźwignąć temperamentu bliźniaków. - Nas z Marcinem łączy naprawdę dużo. Bardzo szybko potrafimy doprowadzić do wrzenia. To jest energia między bliźniakami. I chyba tej energii w tym programie byłoby za dużo - podsumował wtedy Rafał Mroczek.

Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański najlepsi po 1. odcinku! Wygrają 2. edycję show TVP2?Zobacz więcej

Aneta Piotrowska gościła ostatnio w "Dzień Dobry TVN". Mieszkająca w Trójmieście tancerka opowiedziała o swoim nowym przedsięwzięciu.

Stworzyłam innowację. Zadałam sobie pytanie po urodzeniu Mai: za czym tęsknię? Ten projekt powstał na bazie moich emocji i tego, za czym tęsknię, czyli za sceną. Wiedziałam, że to musi być studio. Co jest na scenie? Światła. Wzięłam światło jako pierwszy faktor. Później ciepło, bo w USA chodziłam na hot jogę i uważałam, że to jest coś niesamowitego. Muzyka, bo towarzyszy na scenie i aktywność fizyczna - wyznała w "Dzień Dobry TVN".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Aneta to jedna z niewielu tancerek/tancerzy TZG, która wygrała program w swoim debiucie (gość)

    Poza nią byli to też m.in. Kamila Kajak i Stefano Terrazzino. Stefano to też pierwszy obcokrajowiec wśród tancerzy TZG. To on przetarł szlaki innym. Zresztą Stef jest prawdziwą żywą legendą tego programu. Zajmuje trzecie miejsce na świecie pod względem ilości zwycięstw w tym programie. Podium w takiej międzynarodowej klasyfikacji to jest coś. Cenne jest też to, że Stefano swoją ugruntowaną pozycję zawodową wykorzystuje także angażując się w różne akcje charytatywne. P.S. Wciąż uważam też, że w ostatnim TZG powinien był wygrać z fenomenalnie tańczącą Julią Wieniawą. Kto wie czy gdyby cała edycja nie odbyła się jednak wiosną to czy by nie wygrali, bo wtedy Polsat nadawał drugi sezon serialu Zawsze warto z jej udziałem. A tak gdy kończono jesienią to Julia może nie kojarzyła się już tak z tą stacją. I jakby Polsat szukał sobie nowej osoby do wypromowania. Niemniej Julia i Stef pozostaną jedną z najlepszych par w historii TZG. A być może i najlepszą.

    31.01.2021 20:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×