"Taniec z gwiazdami". Ania Karwan przeszła metamorfozę w domowych warunkach! Jak teraz wygląda?

Ania Karwan przeszła metamorfozę w domowych warunkach. Wokalistka pochwaliła się swoim wyglądem w mediach społecznościowych. Reakcja fanów nie pozostawia wątpliwości - jest dobrze!

Multimedia

Metamorfoza Ani Karwan

Ania Karwan, jak większość artystów, przeżywa trudne chwile związane ze wstrzymaniem aktywności zawodowej z powodu pandemii koronawirusa. Jak każdy musi też radzić sobie sama jeśli chodzi o swój wygląd - nie może iść ani do fryzjera, ani do kosmetyczki. Zdecydowała się więc na radykalny krok.

Ania Karwan i Jan Kliment wyprzedzili konkurencję? Trenują znacznie dłużej niż pozostali uczestnicy?Zobacz więcej

Okazuje się, że wokalistka postanowiła sama skrócić sobie włosy w domowych warunkach. Zdjęcie w nowym wydaniu opublikowała w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których zapytała też swojego fryzjera, czy jest z jej dumny.

Fani Ani Karwan nie mają wątpliwości - w krótkich włosach wygląda równie pięknie jak w długich! Niektórzy twierdzą nawet, że jest dużo lepiej niż przed metamorfozą. Warto też przypomnieć, że wokalistka miała podobną krótką fryzurę, kiedy występowała w "The Voice of Poland". To wtedy jej kariera nabrała tempa.

Ania Karwan w muzycznym zwiastunie filmu wyprodukownego przez Piotra Woźniaka-StarakaZobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • gdyby wszystko szło zgodnie z planem, dziś kiedy piszę ten komentarz byłby 9 odc. tzg (gość)

    czyli najprawdopodobniej półfinał. A tak w zastępstwie pozostają mi wtorkowe i właśnie piątkowe wieczorne rozmowy na żywo prowadzone przez Stefano Terrazzino na fb. Są one bardzo inspirujące i optymistyczne. Tematem całego tego cyklu pt. I sogni nel casetto- Marzenia z szuflady są właśnie marzenia. Impulsem do stworzenia tego cyklu jest autobiograficzny spektakl Stefano pt. Marzyciel. Do tej pory odbyły się tylko lutowe (chyba) spektakle przedpremierowe. Marcowa premiera została przesunięta na wrzesień. A miała się odbyć 30.03. ( il giorno del mio compleanno) :) Bardzo czekam na ten spektakl i liczę, że będzie mi dane go obejrzeć.

    08.05.2020 18:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×