"Taniec z gwiazdami". Anna Głogowska pokazała córkę. Ich zdjęcie skomentował ojciec Julii, Piotr Gąsowski

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski poznali się w "Tańcu z gwiazdami". Połączyło ich gorące uczucie, którego owocem jest 13-letnia dziś Julia. Niedawno Głogowska opublikowała zdjęcie z córką, a w żartobliwy sposób skomentował je Gąsowski.

Multimedia

Córka Głogowskiej i Gąsowskiego ma już 13 lat!

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski byli taneczną parą w 2. edycji "Tańca z gwiazdami" w TVN (2005 r.). Nie zdobyli Kryształowej Kuli (zajęli 5. miejsce), ale program przyniósł im coś więcej - miłość i romans, którego owocem jest ich córka Julia. Dziewczynka urodziła się w 2007 r., dziś jest już nastolatką.

Wszyscy prowadzący „Dancing with the stars”. Kto był gospodarzem kultowego programu? Zobacz więcej

Związek Głogowskiej i Gąsowskiego nie przetrwał, ale są w dobrych relacjach i razem wychowują córkę. Niedawno Anna Głogowska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z Julią. Od razu pojawiło się pod nim mnóstwo komentarzy dotyczących wyglądu córki znanej pary.

Wśród komentujących znalazł się także sam Piotr Gąsowski. "Pięknie wyglądacie! Jak tak patrzę na naszą Julcię, to jestem szczęśliwy z dwóch powodów: po pierwsze, że mamy taką cudo córcię, a po drugie... że nie jest za bardzo podobna do swojego tatusia!" - zażartował. Głogowska odpowiedziała mu w następujący sposób: "To rzeczywiście… Mamy oboje powód do szczęścia... Ale, ale... zaraz... do mnie też nie jest za bardzo podobna" - napisała. Czy faktycznie Julia nie przypomina swoich rodziców?

Iwona Pavlović wskazuje, kto był najlepszy w historii programu. Ma dwie faworytki!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • prędzej spodziewałabym się połączenia tego materiału z ttbz niż z tzg, przy którym oboje od jakiegoś czasu już nie pracują (gość)

    Tymczasem dziś czyli 15.05. byłby finał TzG. Czekam na jesienny powrót nawet gdyby pozostałe odcinki miały zostać zrealizowane bez udziału publiczności.

    15.05.2020 21:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×