"Taniec z gwiazdami". Anna Jagodzińska w 9. edycji "Dancing with the stars"! Kim jest piękna modelka?

Anna Jagodzińska w 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Modelka opowiedziała o kulisach dołączenia do grupy uczestników programu w porannym programie Polsat News. Dlaczego na jej decyzję wpływ miała Agnieszka Radwańska?

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" sezon 9. od piątku, 1.03.2019 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Anna Jagodzińska jest kolejną oficjalnie potwierdzoną gwiazdą 9. edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Światowej sławy top modelka, która chodziła na wybiegach dla Chanel, Valentino, Dior czy Givenchy, brała udział w słynnym pokazie mody Victoria Secret oraz jako pierwsza Polka pojawiła się na okładce kultowego, amerykańskiego wydania "Vogue" teraz zasili skład wiosennej odsłony tanecznego show Polsatu.

Uczestnicy nowego "Tańca z gwiazdami" są już znani! Polsat prezentuje listę nazwisk! Kto w jury?Zobacz więcej

Okazuje się, że decyzję o uczestnictwie w programie Anna Jagodzińska podejmowała razem z Agnieszką Radwańską, z którą się przyjaźni. - Przy kawie wspólnie rozważałyśmy ten pomysł - zdradziła modelka w Polsat News. Wskazała też, że zarówno jej, jak i Radwańskiej, ruch towarzyszy na co dzień, dlatego decyzja musiała być na "tak". - Dbanie o sylwetkę jest czymś priorytetowym u mnie w biznesie, dlatego taniec jest świetną okazją do tego, żeby jeszcze nad tą sylwetką popracować.

Jagodzińska nie wie jeszcze, z kim zatańczy w "Dancing with the stars". Przyznaje, że drogą eliminacji ze względu na wzrost potencjalnych partnerów domyśla się, kto mógłby to być, ale jak dotąd nikt nie potwierdził jej domysłów. Czy ma swój ulubiony taniec? - Wszędzie jest mnie pełno, dlatego wydaje mi się, że to latynoskie tańce. Może rumba... ale pewnie to wszystko wyjdzie później, podczas treningów - zaznacza modelka. Nie możemy się doczekać!

Uczestnicy nowego "Tańca z gwiazdami" są już znani! Polsat prezentuje listę nazwisk! Kto w jury?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Press Focus/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • nie jest źle-kolejna po Agnieszce Radwańskiej uczestniczka z naprawdę znaczącymi osiągnięciami (gość)

    I znacząca sporo w swojej branży. Nie raz słychać było o niej w kontekście angażu do kampanii prestiżowych marek. Polsat chyba jednak choć trochę "odrobił lekcję" z poprzedniego sezonu. Widziałabym ją w parze z Jackiem Jeshke, ale nie wiadomo czy wróci. A jeśli nie z nim to może z Michałem Jeziorowskim. Choć przecież w minionym sezonie też tańczył z modelką. Ale cóż, przecież wielokrotnie już bywało tak, że edycja po edycji jakiś tancerz tańczył z uczestniczkami o tej samej profesji. Z kolei wspomnianą wyżej Agnieszkę Radwańską chętnie faktycznie zobaczę w parze ze Stefano Terrazzino. Z kim by nie tańczył i tak pewnie da z siebie wszystko, ale jakoś zupełnie nie widzę go w duecie z Justyną Żyłą czy Dominiką Tajner-Wiśniewską. Gwiazdę-tancerza takiej rangi trzeba traktować adekwatnie do statusu, który sam w tym programie ma ciężko go sobie wypracowując. Z całym szacunkiem dla obu Pań poziom ich rozpoznawalności, a poziom uznania i rozpoznawalności Stefano zupełnie mi się ze sobą nie zgrywają. Stefano jest gwiazdą, a Justyna i Dominika dopiero do tego miana aspirują, są na początku drogi, zwłaszcza Justyna Żyła, która przyznała, że chciałaby trenować ze Stefano. To z pewnością zwiększyłoby sympatię dla niej u widzów, ale mam nadzieję, że producenci nie pójdą tym tropem. I ostatecznie przyznają Stefano partnerkę ze znaczącymi sukcesami, właśnie na poziomie Anny czy Agnieszki.

    22.01.2019 11:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×