"Taniec z gwiazdami". Anna Karwan i Maciej Buzała są razem? To były partner Blanki Lipińskiej!

Anna Karwan zakochana? Tak twierdzi informator Pudelka. Wybrankiem uczestniczki zawieszonej przez pandemię koronawirusa 11. edycji "Tańca z gwiazdami" ma być Maciej Buzała, były partner Blanki Lipińskiej.

Multimedia

Anna Karwan to właścicielka jednego z najpiękniejszych głosów w Polsce. Wokalistka nie zdradza zbyt wiele ze swojego życia prywatnego, ale wiele wskazuje na to, że jest obecnie szczęśliwie zakochana. Informator serwisu Pudelek donosi bowiem, że Karwan spotyka się z byłym partnerem Blanki Lipińskiej.

Chodzi o Macieja Buzałę, który w Janikowie prowadzi firmę zajmującą się serwisem i instalacją klimatyzacji.

Ostatnio Maciej i Anna wspólnie spędzili długi weekend na Mazurach. Poznali się jeszcze w czasach kiedy Blanka i Maciek tworzyli parę i przygotowywali się do małżeństwa. Z kolei Blanka i Karwan znają się i przyjaźnią 5 lat! - twierdzi nasze źródło.

Ania Karwan przeszła metamorfozę w domowych warunkach! Jak teraz wygląda?Zobacz więcej

Anna Karwan nie skomentowała na razie doniesień Pudelka. Artystka opublikowała za to na Instagramie post, z którego wynika, że Buzała spełnił jedno z jej marzeń. Mężczyzna, który posiada licencję pilota zorganizował dla niej lot prywatnym samolotem.

Wypoczęłam. Zrelaksowałam się. Oderwałam od Ziemi. Dosłownie. Dziękuję @maciejbuzala za spełnienie mojego marzenia - napisała po wszystkim na Instagramie.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Wygląda strasznie (gość)

    Wygląda barbi sztuczna

    17.06.2020 21:49

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×