"Taniec z gwiazdami". Barbara Kurdej-Szatan i Damian Kordas zatańczyli w noc sylwestrową. Nie zaliczą tego występu do udanych?

W czasie Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie, na scenie zatańczyli finaliści 10. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" - Barbara Kurdej-Szatan i Damian Kordas. Czy tego występu nie zaliczą do udanych?

Multimedia

Kurdej-Szatan i Kordas zatańczyli w noc sylwestrową

Sylwester w telewizji zawsze wzbudza wiele emocji. Tak było również w noc, kiedy powitaliśmy 2020 roku. Polsat zorganizował imprezę sylwestrową na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Sylwestrowa Moc Przebojów zebrała takich muzyków jak m.in. Michał Szpak, Cleo, Ronnie Ferrari oraz Maciej Maleńczuk, któremu podczas wykonywania utworu "Dawna dziewczyno" na scenie towarzyszyli Barbara Kurdej-Szatan i Damian Kordas.

Ronnie Ferrari i Michał Szpak zachwycili swoimi występami! Jak wyglądała impreza Polsatu?Zobacz więcej

Uczestnicy 10. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", którzy rywalizowali ze sobą w finale show, zatańczyli tango. W sieci zawrzało. Internauci twierdzą, że nie wszystko poszło zgodnie z planem. Podczas tańca widoczne były małe pomyłki, a Kordas nie ukrywał, że liczy kroki.

"Dobrze, że jej Kordas liczył, bo by własne nogi pogubiła. Żenada" - napisał jeden z Internautów. Wtedy głos zabrała sama Kurdej-Szatan. "Nie, Damian nie liczył mnie. Liczył sobie i NAM. Mieliśmy jedną próbę. I tak daliśmy radę, jak na jedną próbę" - wyjaśniła. Nie można jednak pominąć także komentarzy, które pozytywnie odnoszą się do tego sylwestrowego występu.

Basia, ślicznie tanczyliscie z Damianem,,, a te złośliwe komentarze to poprostu zazdrości,, Buziaki 😘 😘 😘

Ludzie są jednak zakłamani i fałszywi! Taniec był przepiękny pani Basiu👏👏👏

piękny taniec😍

Okazuje się więc, że Basia i Damian nie mają czego się wstydzić. A Wam, jak podobał się ich taniec?

Wściekli Barbara Kurdej-Szatan i Jacek jeschke po finale! O co i do kogo mają żal?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Miś lubis (gość)

    A to co za darmo ten taniec był wykonany?? Duże pieniądze biorą za 10 min. Więc powinno być wykonanie high level. Bez żadnych tłumaczeń.

    06.01.2020 15:57
  • Miś lubis (gość)

    A to co za darmo ten taniec był wykonany?? Duże pieniądze biorą za 10 min. Więc powinno być wykonanie high level. Bez żadnych tłumaczeń.

    06.01.2020 15:56
  • Glowacka (gość)

    Rzeczywiście świetnie a komu się nie podobalo to trzeba przełączyć na inny kanał i nie wypisywać bzdur

    06.01.2020 02:07
  • Diana (gość)

    Basiu nie zwracaj uwagi na złośliwców pięknie tańczyliście !

    05.01.2020 20:10
  • Helena (gość)

    Basiu i Damianie wyglądaliście tak pięknie że niektórzy nawet Was nie mogli rozpoznać twierdzili że to osoby z baleciku. To był świetny pomysł.

    04.01.2020 16:23
  • Helena (gość)

    Sylwester w Polsacie był bardzo udany jestem zadowolona że go oglądałam, spokojny z miłą niespodzianką. Taniec Basi i Damiana był najpiękniejszy a kto go nie docenia to pewnie jest prostakiem sam lepiej by go nie zatańczył i nikt w tym programie nikogo nachalnie nie przymuszał do oglądania Polsatu tak jak to robiła telewizja konkurencyjna.

    04.01.2020 15:52
  • Taka prawda (gość)

    Mnie się taniec podobał !... Szatanowa zatańczyła super! A sylwester w Polsacie był o niebo lepszy niż w TVP!

    03.01.2020 21:57
  • Gość (gość)

    A widzieliście reklamę z szamponem to dopiero zenada

    03.01.2020 13:57
  • ja (gość)

    .Bidne niemocię z pochodzenia ukraińskiego,tak bardzo chce nas Polaków zachwycić a tu nie ma czym.Twoje 5 minut się skończyło

    03.01.2020 12:39
  • G. K (gość)

    Żenada! Skoro nie było czasu trenować to po co się kompromitować. Baśka nie jesteś taka wszechstronną. Daj na luz.

    03.01.2020 10:02
  • ciekawy i fajny pomysł żeby zatańczyła para finalistów tzg (gość)

    Przyjemnie się to oglądało. Dobrze zatańczone. Na całą piosenkę dwa razy ten sam fragment choreograficzny (pewnie z racji krótkiego czasu na przygotowanie i faktu, że to jednak nie są profesjonalni tancerze), ale bardzo ciekawy. Ładne podnoszenie. Oboje tańczą naprawdę dobrze. Damian po raz kolejny udowodnił, że słusznie wygrał. Dla amatora poprowadzenie w profesjonalnej choreografii tancerki jest trudne, a co dopiero partnerki niezawodowej. W Damianie widać było chwilami więcej emocji podczas tańca niż w Basi choć to ona jest aktorką. Może to kwestia repertuaru do jakiego tańczyli. Zaprezentowali się naprawdę dobrze. :) P.S. Co do samego przyszłego tzg chciałabym zobaczyć wiosną znów w TzG Stefano Terrazzino i Paulinę Biernat. Stefano z Natalią Oreiro w TzG to byłoby coś. Super para. W Tzg było już kilka zagranicznych gwiazd więc czemu nie. Stefano czeka na 15 lat w Polsce pracowity rok, ale gdyby był w najbliższym tzg i wygrał byłoby extra. A Paula jako druga w finale z jakimś fajnym, zdolnym uczestnikiem. Taki mój finał marzeń.

    02.01.2020 22:33
  • Paweł (gość)

    Jak się cieszę że oglądałem TVP w sylwestra reszta zrobiła taki chłam że szok to dlatego odeszła z TVP wolała tak się zbłaźnić pewnie teraz żałuje i dobrze powrotu nie ma.

    02.01.2020 20:06