"Taniec z gwiazdami". Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan zatańczą w "Dancing with the stars"?

Czy fakt, iż Barbara Kurdej-Szatan pożegnała się z Telewizją Polską daje nam podstawy do tego, aby spodziewać się jej w nowej edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"? Być może zatańczy także mąż Basi, Rafał Szatan!

Multimedia

Barbara Kurdej-Szatan zakończyła pewien etap w swoim zawodowym życiu. Nie poprowadzi już żadnego z programów TVP, które dotychczas prowadziła. Wygląda więc na to, że ta sytuacja otwiera drzwi na drodze do większego zaangażowania się w programy konkurencyjnych stacji. Czy wystąpi w "Tańcu z gwiazdami" w Polsacie?

Marcelina Zawadzka zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan? Poprowadzi też "Dance, Dance, Dance"?Zobacz więcej

O udziale Kurdej-Szatan w "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" mówi się już od kilku edycji. Sama aktorka, pytana o możliwość tańczenia w show, zazwyczaj odpowiadała, że bardzo lubi tańczyć, ale nie ma czasu na to, aby być uczestniczką tak angażującego programu. Teraz to się zmienia. Brak zobowiązań w Telewizji Polskiej może ułatwić Basi podjęcie decyzji w sprawie "Tańca z gwiazdami".

Co ciekawe, mówi się także, że razem z Basią w nowej edycji pojawić ma się jej mąż - Rafał Szatan, który występował już w inny show Polsatu - "Twoja twarz brzmi znajomo". Z naszych informacji wynika, że jakiś czas temu małżonkowie rozważali wspólny udział w tanecznym show TVP2, "Dance, Dance, Dance". Kontuzja Rafała uniemożliwiła im to, ale teraz wszystkie okoliczności sprzyjają tańczeniu - tym razem w Polsacie. Jak będzie? Przekonamy się wkrótce!

Rafał Maserak zatańczy z Beatą Kozidrak w nowej edycji?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: x-news/WideoPortal

Komentarze

Skomentuj
  • byłoby fajnie (gość)

    Byłoby ciekawie gdyby Basia tańczyła ze Stefano Terrazzino, a z jego partnerką taneczną Pauliną Biernat tańczył Rafał. :) Niestety Paula jest kontuzjowana i nie jest pewne czy wystąpi w jesiennej edycji. Natomiast nie wyobrażam sobie jubileuszowego 10 TZG w Polsacie bez Stefano Terrazzino. ♥

    20.07.2019 11:40
  • Monika (gość)

    Ten temat jest tak interesujący jak zeszłoroczny śnieg.

    08.07.2019 20:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×