"Taniec z gwiazdami". Barbara Kurdej-Szatan odpoczywa z mężem w Grecji przed treningami do „Dancing with the Stars"!

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał zostali uczestnikami jubileuszowej edycji "Tańca z gwiazdami". Zanim jednak zobaczymy ich taneczne popisy na parkiecie „Dancing with the Stars", znane małżeństwo postanowiło odpocząć w Grecji. Zdjęciami z podróży pochwalili się w mediach społecznościowych.

Multimedia

Barbara Kurdej Szatan ma już za sobą okres zawirowań w życiu zawodowym. Piękna aktorka, która kilka tygodni temu rozstała się z Telewizją Polską, nie musiała długo czekać na nowe propozycje. Jesienią 2019 r. zatańczy w jubileuszowej edycji „Dancing with the Stars".

O Kryształową Kulę powalczy na parkiecie m.in. z Rafałem Szatanem, który prywatnie jest jej mężem. Basia ma ogromne szanse na zwycięstwo — aktorka poza grą w filmach i serialach, występuje także w musicalach. Doświadczenie zdobyte na scenie będzie miało szansę zaprocentować w tanecznym show Polsatu.

Barbara Kurdej-Szatan zatańczy w jubileuszowej edycji programu! Zobacz więcej

Barbara Kurdej-Szatan odpoczywa z mężem w Grecji przed treningami do „Dancing with the Stars"

Zanim jednak widzowie będą mogli zobaczyć popisy Basi Kurdej-Szatan i jej męża w "Tańcu z gwiazdami", parę czekają wyczerpujące treningi pod okiem tanecznych partnerów. Na chwilę przed rozpoczęciem przygotowań małżeństwo postanowiło jeszcze wybrać się na urlop do Grecji, gdzie z dala od warszawskiego zgiełku, mogą naładować baterie przed startem jesiennej ramówki 2019.

Zdjęciami z rodzinnego wypadu pochwalili się oczywiście w mediach społecznościowych. W galerii możecie zobaczyć, jak Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż odpoczywają na wakacjach!

Zobacz galerię

Źródło: x-news/WideoPortal

Komentarze

Skomentuj
  • Basia ze Stefano Terrazzino, a Rafał z Pauliną Biernat- para na życie i para taneczna razem (gość)

    To byłoby fajne. Tylko nie wiadomo czy Paula zdąży wyleczyć kontuzję. Jeśli nie to chociaż Stef. Z powodu niedyspozycji Pauliny miałby na tzg więcej czasu. Ponadto trudno mi sobie wyobrazić jubileuszowy sezon bez Stefano. Wielu fanów TZG uważa, że Basia i Rafał powinni tańczyć z Janem i Lenką Kliment. Dwie pary na życie razem. Dla mnie to zbyt przewidywalny wybór. Zwłaszcza, że dwie edycje temu Jan i Lenka tańczyli już w podobnym układzie. Tak w ogóle to fajnie byłoby w tej edycji zobaczyć tylko Lenkę. Byłoby ciekawie. Jan w wielu edycjach był sam, w dwóch ostatnich byli razem więc teraz pora na nią. :) Krążą też pogłoski o tym, że Basia ma tańczyć z Jackiem Jeschke, a Rafał z Hanią Żudziewicz. Byłoby interesująco i już trochę mniej sztampowo. A może jeszcze całkiem inaczej czyli Rafał z Janją Lesar, a Basia z Krzyśkiem Hulbojem. Dalej byłyby dwie pary tańczące razem. No i fajnie byłoby zobaczyć Krzysztofa znów na tym parkiecie.

    24.07.2019 12:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×