"Taniec z gwiazdami". Barbara Kurdej-Szatan rzuci aktorstwo dla śpiewania? Gwiazda chce nagrać płytę!

Barbara Kurdej-Szatan zostawi aktorstwo dla śpiewania? Popularna aktorka, która często występuje w musicalach myśli o nagraniu własnej płyty. Czy ma już pomysł na debiutancki krążek? W jakim klimacie będą piosenki Basi Kurdej-Szatan? Poznaj pierwsze szczegóły!

Multimedia

Barbara Kurdej-Szatan jest nie tylko uwielbianą przez miliony widzów aktorką znaną z takich hitów jak: "M jak miłość" i "W rytmie serca". Gwiazda potrafi też doskonale tańczyć, o czym przekonali się już widzowie programu "Taniec z gwiazdami". Talenty Basi Kurdej-Szatan na tym jednak się nie kończą.

Marta Manowska komentuje odejście Barbary Kurdej-Szatan z TVP. Przejmie wszystkie jej programy?Zobacz więcej

Barbara Kurdej-Szatan chce nagrać płytę!

Barbara Kurdej-Szatan skończyła szkołę teatralną, dzięki temu może występować na scenie i się spełniać. Często gra w musicalach, w których łączy aktorstwo ze śpiewaniem. Czy artystka myśli o wokalnej karierze i wydaniu płyty?

Jeśli chodzi o sam wokal i nagranie czegoś, to myślę, że kiedyś przyjdzie taki moment. Nie chce nic robić na siłę - powiedziała Basia Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan w transie w półfinale "Dancing with the stars"? "One nie wiedziały, co robią"Zobacz więcej

Aktorka zdradziła też w jakim muzycznym klimacie chciałaby stworzyć swoją pierwszą płytę. Co to będzie? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Źródło: przeAmbitni.pl, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Basia ładnie śpiewa (gość)

    Wydaje mi się, że nawet lepiej niż gra. A może to tylko kwestia ról, w których nie do końca może rozwinąć skrzydła. Tańczy też dobrze. Jest trochę jak Natasza Urbańska. Choć Natasza tańczy jeszcze lepiej. Sądzę, że w finale tzg powinien wygrać Damian, bo jest stuprocentowym amatorem, a Basia to jednak m.in. aktorka musicalowa.

    21.11.2019 19:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×