"Taniec z gwiazdami". Barbara Kurdej-Szatan zatańczy w jubileuszowej edycji programu!

To już pewne! Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Aktorka jest pierwszą potwierdzoną uczestniczką show Polsatu. Z kim Basia Kurdej-Szatan zatańczy w programie "Dancing with the Stars"?

Multimedia

Producenci "Tańca z gwiazdami" długo zabiegali o obecność Barbary Kurdej-Szatan w swoim programie, jednak do tej pory na przeszkodzie stawały inne zobowiązania zawodowe aktorki. Sama Basia, pytana o możliwość tańczenia w show, zazwyczaj odpowiadała, że bardzo lubi tańczyć, ale nie ma czasu na to, aby być uczestniczką tak angażującego formatu. Sytuacja uległa zmianie, gdy gwiazda zakończyła współpracę z TVP...

Barbara Kurdej-Szatan oficjalnie żegna się z TVP! Aktorka zdradziła kulisy zwolnieniaZobacz więcej

Polsat właśnie zdradził nazwisko pierwszej gwiazdy, która już we wrześniu powalczy o Kryształową Kulę. Okazuje się, że jest to Barbara Kurdej-Szatan!

Basia ma ogromne szanse na zwycięstwo z programie, nie tylko ze względu na swoją popularność ale i umiejętności. Aktorka poza grą w filmach i serialach, występuje także w musicalach! Doświadczenie zdobyte na scenie z pewnością zaprocentuje na parkiecie.

Póki co nie wiadomo, kto oprócz Kurdej-Szatan weźmie udział w tanecznym show Polsatu. Plotkuje się, że jednym z uczestników ma być mąż aktorki - Rafał Szatan. Stacja nie zdradziła także z kim zatańczy Basia. Jak myślicie który tancerz będzie partnerował gwieździe? Rafał Maserak, Jan Kliment, a może Stefano Terrazzino?

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan uczestnikami 10. edycji "Tańca z gwiazdami" w Polsacie?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: x-news/WideoPortal

Komentarze

Skomentuj
  • chociaż gościnnie choć najlepiej żeby Stef był w tej ed. jako tancerz-to będzie jego 12 edycja-12 to pomyślna liczba- gdyby tak jeszcze wygrał :) (gość)

    Stefano we wrześniu organizuje kolejny turnus swoich warsztatów na Sycylii, ale najnowsza edycja startuje podobno dopiero 13 września więc możliwe, że Stef będzie w tej edycji. Ponieważ to sezon jubileuszowy powinni być tam nie tylko ciekawi, lubiani uczestnicy, ale też wszyscy najbardziej utytułowani, cenieni i lubiani tancerze.

    20.07.2019 13:26
  • Admin (gość)

    Jestem na 100 % pewny że partnerem Basi Kurdej -Szatan będzie Stefano Terrazzino ponieważ ma z nim bardzo dobre znajomości.

    17.07.2019 12:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×