"Taniec z gwiazdami". Beata Tadla się zaręczyła! "Jest cudownie!"

Beata Tadla znów zaskoczyła wszystkich! Dziennikarka poinformowała w mediach społecznościowych, że właśnie przyjęła oświadczyny! Co wiemy o jej wybranku? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Beata Tadla to znana polska dziennikarka i była żona Jarosława Kreta. W ostatnich czasach znów zrobiło się o niej głośno za sprawą wygranej w programie "Taniec z gwiazdami", gdzie tańczyła z Janem Klimentem.

Gwiazda programu TVN jest w ciąży!Zobacz więcej

Jakiś czas temu gwiazda rozstała się ze swoim partnerem i od tej pory nie dzieliła się z fanami faktami na temat swojego życia uczuciowego. Teraz jednak poinformowała w mediach społecznościowych, że... jest zaręczona! W komentarzach pod tą wiadomością od razu posypały się gratulacje.

Nie wiadomo, kim jest wybranek jej serca. Portal Plejada dowiedział się jedynie, że ma na imię Michał. Wygląda jednak na to, że dziennikarka jest bardzo szczęśliwa w nowym związku. - Dziękuję za gratulacje! Jest cudownie - napisała w internecie.

Dziennikarce życzymy wszystkiego najlepszego w nowym związku i mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli relacjonować jej piękny ślub!

Zobacz galerię

WideoPortal, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • co to ostatnio za trend na pisanie o Beacie Tadli pod hasłem TZG (gość)

    W tej zakładce powinno być raczej tylko to co łączy się bezpośrednio z samym programem. Np. wyjaśnienie kiedy i czy w ogóle będą te szumnie zapowiadane odcinki specjalne TzG. Może choć jeden. Jeśli nie w wakacje to może później. Zresztą przy informacjach o tej powracającej edycji jest sporo zamieszania. Np. też co do pory emisji. Widać wzmianka o emisji 4.09. od godz. 17. to był chyba jakiś błąd.

    21.08.2020 14:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×